Proč

Proč se nespustí The Sims 4?

The Sims 4 nereaguje nebo nefunguje na počítači se systémem Windows

Někteří hráči The Sims 4 stěžovat si, že se hra nespustí správně nebo dokonce po načtení prostě nemůže reagovat na nic, co děláme. Otázkou je, co je příčinou tohoto problému a lze jej opravit? Stručná odpověď na tuto otázku je jednoduchá: ano.

The Sims 4 nereaguje nebo nefunguje na počítači se systémem Windows

Pokud jde o řešení této chyby, doporučujeme přečíst si níže uvedené informace, protože se domníváme, že stačí, aby věci znovu fungovaly:

Otevřete hru v režimu kompatibility. Obnovte hru. Vylučte The Sims 4 ze svého antiviru. Podívejte se na mody v Sims 4. Přeinstalujte Sims 4 nebo klienta Origin.

1] Otevřete hru v režimu kompatibility

Než se ponoříme, první věc, kterou musíte udělat, je spustit The Sims 4 v režimu kompatibility. Pojďme se podívat, jak to udělat správně.

Zajímavé:  Proč se Sims 4 nepřipojí k síti.

Nejprve zavřete The Sims 4

Ano, první věc, kterou byste měli udělat, je zavřít hru. Můžete to udělat kliknutím na tlačítko Xumístěnou v pravém horním rohu, nebo použijte možnost ukončit hru.

Přejděte do vlastností ikony The Sims 4.

Další krok — klikněte pravým tlačítkem myši Spustitelná zkratka nebo ikona The Sims 4 jsou zapnuté Desktop a vyberte z kontextové nabídky Vlastnosti.

Přejděte do režimu kompatibility

Otevření okna Vlastnosti, vyberte kartu Kompatibilita a najít tam Režim kompatibility. silný>.

Vyberte preferovanou verzi systému Windows

Chcete-li se posunout vpřed, budete si muset vybrat z několika verzí systému Windows. Pokud používáte Windows 11 nebo Windows 10, vyberte z rozbalovací nabídky Windows 8 nebo Windows 7. Nakonec klikněte na Použít > OK a to je vše. Nyní můžete při pokusu o spuštění zkontrolovat, zda The Sims 4 stále běží.

číst: The Sims 4 nelze otevřít ani spustit na počítači se systémem Windows.

2] Obnovte hru

První věc, kterou musíte udělat, pokud se The Sims 4 nespustí nebo neotevře na vašem PC, je obnovit hru. Jak se ukázalo, jedním z běžných důvodů, proč nelze The Sims 4 spustit, jsou poškozené herní soubory. Pokud je tedy scénář použitelný, budete moci problém vyřešit obnovením herních souborů. Chcete-li to provést, postupujte takto:

Nejprve otevřete klienta Origin na vašem PC. Nyní přejděte do knihovny her a najděte hru Sims 4. Poté klikněte pravým tlačítkem na hru Sims 4 a v kontextové nabídce klikněte na „Opravit“. Poté počkejte na dokončení procesu obnovy. Až budete hotovi, zkuste spustit hru Sims 4 a zjistěte, zda se otevře bez problémů.

Pokud pro vás tato metoda nefunguje, můžete problém vyřešit pomocí následující potenciální opravy.

Zajímavé:  Proč se The Sims 4 nenainstaluje.

3] Vylučte The Sims 4 ze svého antiviru

Je možné, že váš antivirus vidí spustitelný soubor The Sims 4 jako hrozbu, a proto jej v nějaké formě blokuje. Chcete-li tento problém vyřešit, má smysl zajistit, aby The Sims 4 již nebyli považováni za hrozbu tím, že je přidáte na seznam vyloučení.

Otevřete aplikaci Nastavení

První věc, kterou musíte udělat. zde musíte aplikaci spustit NastaveníKliknutím Klávesa Windows + I. Aplikace Nastavení by se měla objevit okamžitě.

Přejděte na ochranu proti virům a hrozbám

Po otevření aplikace Nastavení byste nyní měli přejít na Ochrana proti virům a hrozbám. To lze provést kliknutím Soukromí a zabezpečení > Zabezpečení Windowsa odtud co nejdříve přejděte do sekce Ochrana před viry a hrozbami.

Přejděte na přidání nebo odstranění výjimek

Dalším krokem je kliknutí Spravovaná nastavenía po dokončení tohoto úkolu musíte vybrat přidat nebo Odstraňte výjimky v sekci „Исключения“.

Přidejte The Sims 4 jako výjimku

V novém okně byste měli vidět tlačítko označené Přidat výjimku > Složka. Najděte složku obsahující The Sims 4 a vyberte ji. Nakonec restartujte počítač a znovu zkontrolujte, zda The Sims 4 běží správně.

4] Podívejte se na mody v Sims 4

Mody použité v The Sims 4 mohou způsobit, že hru nebude možné spustit. Proto můžete zkusit odinstalovat mody v Sims 4 a poté zjistit, zda je problém vyřešen. Jak na to:

Nejprve otevřete složku Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 a přejděte do složky Mods. Nyní vyjměte všechny soubory a vložte je na plochu. Poté zkuste otevřít složku hry a zjistit, zda můžete hru spustit.

Pokud ano, můžete si být jisti, že problémy byly způsobeny mody. Můžete zkusit přesunout mody jeden po druhém do původní složky a analyzovat, který z nich způsobil problém.

Zajímavé:  Proč mají kouzelníci v The Sims 4 koule.

5] Přeinstalujte klienta Sims 4 nebo Origin

Pokud pro vás žádné z výše uvedených řešení nefunguje, existuje vysoká pravděpodobnost, že máte co do činění s poškozenými instalačními soubory. To může být důvod, proč nemůžete The Sims 4 otevřít. Můžete tedy zkusit hru přeinstalovat a zjistit, zda je problém vyřešen. Někdy může problém souviset s klientem Origin. V takovém případě můžete zkusit Origin odinstalovat a poté znovu nainstalovat do počítače.

Proč The Sims 4 neustále padá?

To je otázka, kterou si klade mnoho lidí. ptát, tak se pokusme na tuto otázku velmi rychle odpovědět vzhledem k její důležitosti. Pokud tedy vaše verze The Sims 4 pravidelně padá, pravděpodobně to má něco společného se zastaralým nebo chybějícím ovladačem grafické karty. Přetaktování počítače může být navíc jedním z důvodů, proč hra spadne. Na druhou stranu mohou nastat problémy s poškozenými herními soubory.

The Sims 4 se po nedávné aktualizaci nenačtou

V některých případech se The Sims 4 nenačte, pokud byla nedávno stažena a nainstalována aktualizace pro hru. To by mohl být problém, tak co byste měli dělat? Nejlepším krokem zde je jednoduše obnovit hru prostřednictvím Origins. Pokud to nepomůže, vymažte mezipaměť Origins a restartujte počítač.

číst: Nejlepší vysoce kvalitní videohry pro Windows z obchodu Microsoft Store.

The Sims 4 se nespustí

Hru jsem si koupil na Steamu, před půl rokem vše nastartovalo a fungovalo. Nyní se zobrazí pouze „příprava hry“, pak se toto okno zavře a je to, nic se neděje. Jak hru spustit? Aplikace EA je nainstalována, soubory byly zkontrolovány na integritu

Hlasujte pro nejlepší odpověď

Podle informací na obrázku jste nainstalovali The Sims 4 ze Steamu. Při spuštění hry se objeví okno «Připravit hru», které se následně zavře a hra se nespustí.

Zajímavé:  Proč potřebujete voodoo panenku v The Sims 4.

Zde je několik možných způsobů, jak tento problém vyřešit:

* **Zkontrolujte integritu svých herních souborů ve službě Steam.** Chcete-li to provést, otevřete Steam, přejděte do knihovny her, klikněte pravým tlačítkem na The Sims 4 a vyberte Vlastnosti. V okně vlastností přejděte na kartu „Místní soubory“ a klikněte na tlačítko „Ověřit integritu herních souborů“.

* **Aktualizujte ovladače grafické karty.** Ovladače grafické karty můžete aktualizovat ručně z webu výrobce grafické karty nebo použít nástroj pro aktualizaci ovladačů, jako je Driver Booster.

* **Vypněte antivirový software.** Někdy může antivirový software blokovat spuštění her. Zkuste během hry vypnout antivirový software.

* **Spusťte hru v režimu kompatibility.** Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na zástupce hry na ploše a vyberte „Vlastnosti“. V okně Vlastnosti přejděte na kartu «Kompatibilita» a zaškrtněte políčko «Spustit tento program v režimu kompatibility pro:». Poté vyberte operační systém, na kterém chcete hru spustit.

* **Odinstalujte hru a znovu ji nainstalujte.** Pokud jste vyzkoušeli všechny výše uvedené metody a hra se stále nespustí, můžete ji zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat.

Pokud vyzkoušíte všechny tyto metody a hra se stále nespustí, můžete požádat o pomoc podporu EA.

Zde jsou podrobnější pokyny pro provádění každé z těchto metod:

**Kontrola integrity herních souborů ve službě Steam**

1. Otevřete Steam.
2. Přejděte do knihovny her.
3. Klepněte pravým tlačítkem myši na hru The Sims 4 a vyberte Vlastnosti.
4. V okně vlastností přejděte na kartu „Místní soubory“.
5. Klikněte na tlačítko „Ověřit integritu herních souborů“.

**Aktualizace ovladačů grafické karty**

1. Přejděte na webovou stránku výrobce grafické karty.
2. Najděte stránku ovladače vaší grafické karty.
3. Stáhněte si nejnovější ovladače pro grafickou kartu.
4. Nainstalujte ovladače pro grafickou kartu.

Zajímavé:  Proč jsou body za úspěchy pro The Sims 4.

**Zakázat antivirový software**

1. Otevřete svůj antivirový software.
2. Najděte část s nastaveními nebo možnostmi.
3. Najděte možnost zakázat antivirový software.
4. Vypněte antivirový software.

**Spuštění hry v režimu kompatibility**

1. Klepněte pravým tlačítkem myši na zástupce hry na ploše a vyberte „Vlastnosti“.
2. V okně vlastností přejděte na kartu «Kompatibilita».
3. Zaškrtněte políčko „Spustit tento program v režimu kompatibility pro:“.
4. Vyberte operační systém, pro který chcete hru spustit.
5. Klepněte na tlačítko Použít.
6. Klepněte na tlačítko OK.

**Odstranění hry a její přeinstalace**

1. Otevřete Steam.
2. Přejděte do knihovny her.
3. Klepněte pravým tlačítkem myši na hru The Sims 4 a vyberte Odinstalovat.
4. Podle pokynů na obrazovce odinstalujte hru.
5. Stáhněte si hru ze služby Steam.
6. Nainstalujte hru.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»