Management

Jak vypnout ovládání v The Sims 4

Simíci 4 — to je populární hra, která má mnoho nastavení a funkcí. Ale, ne vždy se uživateli standard líbí настройки a herním rozhraním. V tomto článku zvážíme, jak změnit Rozhraní a povolit režim ladění v Sims 4 pro více pohodlí a snadnost hraní.

 1. Jak změnit rozhraní v Sims 4
 2. Jak povolit režim ladění v Sims 4
 3. Jak odstranit panel s kódem v Sims 4
 4. Jak zakázat cenzuru v Sims 4
 5. Užitečné tipy a závěry

Jak změnit rozhraní v Sims 4

Chcete-li změnit rozhraní v Sims 4, musíte upravit soubor Options.ini. Tento soubor lze nalézt v následující cestě: Dokumenty — Electronic Arts — The Sims 4.

Nyní, abyste zmenšili rozhraní, musíte provést následující:

 1. Otevřete soubor Options.ini pomocí textového editoru, jako je například Poznámkový blok.
 2. Pokud v souboru není, zadejte řádek „fullscreen = 0“.
 3. Dále za řádek „fullscreen“ napište „false“.
 4. Uložte změny.

Po provedení těchto manipulací bude herní rozhraní výrazně menší a bude pohodlnější pro hraní.

Jak povolit režim ladění v Sims 4

The Sims 4 Debug Mode je výkonný nástroj pro úpravu a testování herních objektů a postav. Chcete-li povolit tento režim, musíte provést následující kroky:

 1. Spusťte hru.
 2. Otevřete herní konzoli. Chcete-li to provést, stiskněte současně klávesy [Ctrl] + [Shift] + [C].
 3. Zadejte kód „testingCheatsEnabled true“ a stiskněte [Enter].
 4. Režim ladění je povolen.
Zajímavé:  V The Sims 4 je nemožné ovládat postavy –

Nyní můžete používat všechny dostupné funkce režimu ladění, například změněné dovednosti postav, cheaty atd.

Chcete-li zakázat režim ladění, musíte zadat kód „testingCheatsEnabled false“ a stisknout [Enter].

Jak odstranit panel s kódem v Sims 4

Chcete-li odstranit panel pro kódy v Sims 4, musíte znovu otevřít herní konzoli pomocí kombinace kláves [Ctrl] + [Shift] + [C] a zadat do konzole příkaz „hideHeadlineEffects on“.

Po provedení tohoto příkazu již hra nebude zobrazovat panel pro zadávání cheatů.

Jak zakázat cenzuru v Sims 4

Chcete-li zakázat cenzuru v The Sims 4, postupujte takto:

 1. Spusťte hru.
 2. Přejděte do nabídky nastavení hry.
 3. Vyberte «Jiné».
 4. Zaškrtněte políčko vedle položky „Uživatelský obsah a úpravy“.
 5. Restartujte hru.

Po dokončení těchto kroků bude cenzura ve hře zakázána.

Užitečné tipy a závěry

 • Vždy vytvořte zálohu souborykteří jdou upravitabyste se v případě poruchy mohli vrátit do výchozího stavu.
 • Změnit nastavení a herní rozhraní může výrazně ovlivnit na hratelnosti a zlepšit herní zážitek.
 • pamatovatže použití režimu ladění může narušit rovnováhu игры a vytvořit nečekané situaci, tak toho využijte moudře a pouze v případě potřeby.
 • Zakázání cenzury může mít za následek nevhodný obsah ve hře, takže o deaktivaci cenzury rozhodujte pouze sami strach a riziko.
 • Jak povolit režim ladění hoi4
 • Jak odstranit rozhraní v Koikatsu
 • Jak skrýt rozhraní v YouTube Shorts

Pokud chcete rozhraní v The Sims zmenšit, budete muset udělat pár věcí. Musíte otevřít soubor Options.ini umístěný ve složce Documents — Electronic Arts — The Sims 4 K tomu budete potřebovat textový editor. Uvnitř souboru najděte řádek „fullscreen = 1“ a nahraďte hodnotu „fullscreen = 0“. Tímto způsobem zakážete režim celé obrazovky a zmenšíte velikost rozhraní ve hře. Nezapomeňte soubor po provedených změnách uložit, aby se projevily. Nyní si můžete hru užít v pohodlnějším formátu a menším rozhraní.

Zajímavé:  Jak správně spravovat The Sims 4.

Všechna práva vyhrazena © 2024

Jak udělat Sims 4 ovládání jako Sims 3

Ahoj, fanoušci The Sims! Existuje tolik vzrušujících způsobů ovládání hry, že by bylo nemožné je všechny vyjmenovat v jednom článku. Nebudu proto tvořit antimon a dám vám sedm tipů pro hraní The Sims TM 4 na herních konzolích.

1. Změňte velikost obrazovky
Bez ohledu na to, kde je váš monitor umístěn – v obývacím pokoji, v knihovně nebo na balkóně – při správné konfiguraci se prvky rozhraní v The Sims 4 pohodlně vejdou do rohů vaší TV nebo obrazovky monitoru. Pokud jsou prvky uživatelského rozhraní v rozích obrazovky sotva viditelné, zkuste změnit velikost obrazovky pomocí následujících metod.

Xbox One
Při prvním spuštění hry můžete upravit viditelnou oblast vaší televizní obrazovky pro The Sims 4 pomocí podrobných pokynů. Jednoduše přesuňte modrý okraj do rohů obrazovky vašeho televizoru nebo monitoru pomocí levé páčky a poté stisknutím tlačítka A potvrďte svůj výběr. Toto nastavení bude přidáno do vašeho uloženého souboru, takže nebudete muset upravovat hranice při každém spuštění hry. Pokud chcete okraje upravit později: Stiskněte tlačítko Nabídka na ovladači a poté vyberte Nastavení hry > Jiné > Upravit okraje.

PlayStation 4
The Sims 4 používá systémová nastavení k určení hranic viditelné oblasti obrazovky. Chcete-li změnit okraje, přejděte z domovské obrazovky PS4 do Nastavení > Zvuk a displej > Nastavení oblasti obrazu.
Stisknutím tlačítka nahoru nebo dolů přiblížíte nebo oddálíte oblast obrázku. Pro optimální zobrazení by bílé rohové značky měly být zarovnány s rohy obrazovky vašeho televizoru nebo monitoru.

2. Zobrazit ovládací prvky
The Sims 4 má spoustu ovládacích prvků a může být těžké si je všechny zapamatovat. Pokud se ocitnete v potížích, nakloňte se [Levá páka (Xbox One) / tlačítko L3 (PS4)]a uvidíte ovládací prvky pro aktuální obrazovku nebo režim. Pokud jste například v konstrukčním režimu, uvidíte všechny ovládací prvky, které budete ke stavbě potřebovat. Pokud jste v Životním režimu, uvidíte ovládací prvky, které budete potřebovat k ovládání životů svých Simíků. Pokud máte nějaké pochybnosti, v pravém horním rohu kterékoli obrazovky je připomenutí, které vám řekne, jak otevřít schémata ovládání.

Zajímavé:  Jak řídit firmu v The Sims 4.

3. Výběr regulačního schématu
Monotónní řízení může být únavné. Pokud chcete změnit ovládání ve hře, zkuste přepínat mezi ovládáním rychlého rozhraní a virtuálním kurzorem. Mezi těmito dvěma ovládacími schématy můžete přepínat, jak chcete. Stačí kliknout na [Tlačítko Zobrazit (Xbox One) / Tlačítko touchpadu (PS4)]. Některé oblasti hry budou vždy používat schéma ovládání rozhraní, aby bylo jejich ovládání snadnější.

4. Volné otáčení v konstrukčním režimu
Pravděpodobně víte, že objekty v konstrukčním režimu lze otáčet v krocích po 45 stupních. Někdy je ale potřeba jemnější přístup – tehdy se volné otáčení hodí! Stiskněte a podržte [LB/RB (Xbox One) / L1/R1 (PS4)], přidržte objekt a poté objekt otočte pomocí pravé [stick (Xbox One) / joystick (PS4)]. Nyní můžete otáčet objekty podle svého návrhu a preferencí. Skvělé, že?

5. Změna velikosti objektů
Chcete-li změnit velikost libovolného objektu, stiskněte současně [LT+RT a D-pad (Xbox One)/L2+R2 a směrové pady (PS4)] . Stisknutím pravého tlačítka objekt zvětšíte a stisknutím levého tlačítka jej zmenšíte. Stisknutí tlačítka nahoru a tlačítka dolů neovlivní velikost objektu. Chcete vytvořit největšího trpaslíka na světě? Ano prosím!

6. Kódy
Kódy jsou nejlepší přátelé hráčů The Sims! Někdy nechcete hrát podle pravidel a pak vám přijdou na pomoc testovací cheaty v týmu. Ve hře jednoduše stiskněte [oba nárazníky a obě spouště (Xbox One) / tlačítka R1, L1, R2 a L2 (PS4)] a zapněte testovací cheaty. Tímto způsobem aktivujete kódy v The Sims 4 a například pomocí kódu motherlode můžete získat více Simoleonů. Doufáme, že si užijete hledání a kontrolu různých kódů! Je třeba dodat, že aktivací kódů v aktuální hře zakážete [úspěchy (Xbox One) / trofeje (PS4)] pro tuto hru. Pokud spustíte novou hru, kódy nebudou fungovat, ale [úspěchy (Xbox One) / trofeje (PS4)] budou ve hře k dispozici. Proto se můžete bavit s kódy v jedné hře a získat [úspěchy (Xbox One) / ceny (PS4)] v jiné.

Zajímavé:  Je nemožné spravovat simíky v The Sims 4.

7. Prohlížení nových materiálů
Když po zakoupení balíčku nebo aktualizaci hry získáte nový obsah, můžete si spuštěním hry prohlédnout, co je nového. Nové položky budou zvýrazněny zlatou barvou. To znamená, že všechny nové funkce najdete v režimu Vytvořit postavu nebo v režimu Build po zlaté stezce.

Problém s ovládáním v SIMS 4

Nemohu se otočit jiným směrem, výhled je vždy rovný, v The Sims 3 byly šipky k otočení, ale ve 4 to vůbec nefunguje. Co dělat?

Jděte do nastavení ovládání kamery a přepněte ovládání jako v sims 3 tam taková funkce je

Ale jak to udělat naklonění, v Sims 3 byla speciální ovládací tlačítka, ale tady nevím

v rohu nahoře jsou ikony, jedna z nich je ikona fotoaparátu, klikněte na ni a upravte, jak chcete

Také nevím, jak přimět fotoaparát, aby se díval nahoru a dolů

v životním režimu můžete stisknout Tab a otáčet pomocí myši (není třeba mačkat žádná tlačítka). A pokud jste v konstrukčním režimu, klikněte na ikonu fotoaparátu v pravém horním rohu a klikněte na úplně poslední ikonu v řadě, nebo anglicky. T

To lze provést pouze v konstrukčním režimu stisknutím tlačítka „T“ v anglickém rozložení.

Jak zadat kód vývojáře v Sims 4

Chcete-li aktivovat kód vývojáře, musíte provést několik jednoduchých kroků. Zavolejte konzoli pomocí kombinace kláves Ctrl+Shift+C, poté zadejte kód Testingcheats true a stiskněte Enter.

Kód vývojáře sims 4

Chcete-li odstranit řádek pro zadávání kódů, stiskněte Esc.

Ve vzácných případech může kód způsobit různé závady ve hře, abyste tomu zabránili, musíte jej deaktivovat pomocí falešného kódu Testingcheats, pokud problém nezmizí, restartujte hru.

Funkce vývojářského kódu Sims 4

Hra aktivuje nové funkce, které vaši hru co nejvíce zpestří a učiní ji vzrušující.

Pokud si chcete upravit postavu přímo ve hře, pak je kód Cas.fulleditmode právě pro vás. S jeho pomocí můžete změnit svůj vzhled, charakterové vlastnosti, věk nebo přidat do rodiny nového Simíka.

Zajímavé:  Jak ovládat zvířata v The Sims 4.

Chcete-li aktivovat funkce, podržte klávesu Shift a klikněte na postavu, poté budete mít následující funkce:

Přidat do rodiny – vámi vybraný Simík bude přidán do rodiny;
Edit in SP – otevře se editor postavy, kde můžete změnit vzhled, jméno a charakterové vlastnosti;
Obnovit objekt – váš Simík se restartuje;.
Need Code – Tato funkce nabízí tři další:
1. Zvyšování potřeb Simíků;
2. Deaktivace potřeb Simíka. Už se nebudou zmenšovat;
3. Umožnění Simíkových potřeb;

Podržte klávesu Shift a klikněte na objekt, získáte mnoho dalších zajímavých funkcí:

Režim obnovení — objekt se restartuje;
Špinavý — vybraný objekt bude znečištěný;
Clear—vybraný objekt bude čistý;

Podržte klávesu Shift a klikněte na schránku:

Obnovit objekt — restartuje web;
Změňte potřeby – můžete si vybrat 6 nových dílčích funkcí, které mohou změnit potřeby nejen vaší rodiny, ale celého herního světa;

Podržte klávesu Shift a klikněte na libovolné volné místo:

Teleport Zde je velmi užitečná funkce, která teleportuje vašeho Simíka na libovolné místo, které si vyberete. Stačí kliknout na místo, kam potřebujete jít, a váš Simík tam bude během několika minut.

Kód vývojáře sims 4

Chcete více funkcí ve hře? Pak potřebujete vývojářský kód Sims 4, který vám umožní upravovat postavy přímo ve hře, přesouvat předměty na libovolné místo a mnoho dalších funkcí.

Kód vývojáře sims 4

Kódy pro hru a servisní příkazy z klávesnice

Zdrojem kódů jsou informace ze souboru v adresáři Support nainstalované hry a doplňků. Zpočátku byl seznam kódů širší, ale jednalo se o kódy používané při testování hry a jejím vydání na disk, a proto se většina těchto kódů do finálního vydání hry prostě nedostala.

Zajímavé:  Jak změnit ovládací prvky v Sims 4.

[size=18][color=darkblue][b]Příkazy servisní klávesnice:[/b][/color][/size]

Levé tlačítko myši (stisknutí a podržení) – pohyb kamery.
Kolečko myši (rolování) — zoom.
Kolečko myši (stisknutí a podržení) – Mění úhel kamery a otáčí ji.
‘W’ nebo šipka nahoru — posuňte kameru dopředu
„S“ nebo šipka dolů – přesunutí fotoaparátu zpět
‘D’ nebo šipka vpravo — posuňte kameru doprava
‘A’ nebo šipka doleva – posuňte kameru doleva
To byl pohyb kamery o jeden krok, pokud stisknete Shift současně, posune se o 2 kroky najednou
‘Z’ nebo ‘+’ — přiblížení k objektu
‘X’ nebo ‘-‘ — vzdalování se od objektu
» — otočení kamery je přibližně 22,5 stupně, tzn. v pravém úhlu — 4 otočení kamery, držení kláves — otočení do úhlu, který potřebujeme.

Všechny tyto akce lze pohodlně provádět v režimu „vytváření filmu“. Můžete jej vstoupit a opustit stisknutím klávesy ‘Tab’. Obvykle v něm pořídím všechny snímky obrazovky. Kromě toho v tomto režimu existují další akce s kamerou:
‘Q’ — pohyb kamery dolů
‘E’ — pohyb kamery nahoru
‘Shift’ + ‘A’ — otáčení kamery ve směru hodinových ručiček
‘Shift’ + ‘D’ — otáčení kamery proti směru hodinových ručiček
‘Shift’ + ‘S’ — návrat kamery do vodorovné polohy po použití předchozího otočení

Existuje několik dalších zajímavých zkratek používaných pro fotografování:
‘Ctrl’ + číslo od 5 do 9 — uložení pozice kamery s číslem
číslo od 5 do 9 — obnovte polohu kamery
‘Shift’ + číslo od 5 do 9 — přechod na pozici kamery s číslem

‘M’ — zobrazení mapy
‘I’ — zavazadla
‘J’ — Skill Journal
‘K’ — Adventure Journal (Addon World of Adventures)
‘L’ — Celebrity Magazine (addon At Twilight, pokud Simík není slavný, časopis se neotevře)
‘N’ nebo mezera – přesun na další („vyšší“ na panelu) znak
‘C’ – snímek obrazovky
‘V’ — Spuštění nebo ukončení nahrávání videa
‘F10’ — Skrytí nebo zobrazení rozhraní
‘Page Up’ — další patro
‘Page Down’ — předchozí patro
‘Home’ / ‘End’ — další / předchozí režim zobrazení na stěně
‘Shift’ + ‘Enter’ — přechod do domu vybrané postavy
‘P’ — pauza a odchod z ní
čísla 1-4 — přechod na odpovídající rychlost života
‘Q’ — ukončení hry

Zajímavé:  Spravujte restauraci v The Sims 4.

» — otočit předmět o 45 stupňů nebo dlaždici o 90 stupňů
‘Delete’ nebo ‘Backspace’ — smazání objektu
‘Ctrl’ + ‘F’ — výběr běžných nebo čtvrtinových dlaždic
Podržením klávesy „Alt“ můžete umístit předměty nikoli na mřížku podlahy a otáčet ji v libovolném úhlu, ale to vše pomocí myši.

‘Alt’ + ‘Enter’ — výběr režimu okna nebo celé obrazovky v systému Microsoft Windows (tento kód nefunguje na počítačích Mac)
‘Esc’ — univerzální zrušení, odchod z panelu kódu nebo z režimu změny něčeho

[b]Chcete-li zavolat konzoli a zadat kódy, stiskněte současně klávesy ‘CTRL’, ‘SHIFT’ a ‘C’. Chcete-li konzoli skrýt, stiskněte klávesu „Enter“ nebo „Esc“[/b]

[b]help [/b] — seznam dostupných kódů

[b]help [/b] — popis kódu

[b]quit[/b] – ukončení hry

[b]resetSim [/b] — reset Simíka V tomto případě postava zmizí a po nějaké době se objeví, zcela obnovená na prahu svého domova. Příklad použití: resetsim Mortimer Goth

[b]fps [on|off] [/b] — zapíná/vypíná rámeček snímání v pravém horním rohu

[b]moveObjects [on|off] [/b] — ruší všechna omezení týkající se umístění jakýchkoliv objektů v režimu nákupu a výstavby. Zadáním tohoto kódu budete moci přesouvat a mazat objekty, které nelze přesunout nebo odstranit běžným způsobem. Použití tohoto kódu může způsobit problémy s herními prvky, přístupem k objektům atd. Vezměte prosím na vědomí, že jakmile smažete položky nebo znaky, již je nebudete moci obnovit.

[b]constrainFloorElevation [true|false] [/b] — použití všech typů terénu, bez ohledu na to, zda jsou na něm postavy a předměty či nikoliv. Stěny, podlahy a předměty se budou pohybovat s krajinou. Můžete vytvořit svahy a kopce s plošinou nahoře. Nové stěny a podlahy, které vyžadují rovnou zem, ale můžete umístit pouze na původně rovný povrch (popis od tvůrců hry bych řekl jednodušeji — umožnění schopnosti zvyšovat a snižovat úroveň podlahy je podobné jako u krajiny a odstranění omezení na změnu úrovně krajiny obsazené objekty)

Zajímavé:  Jak spravovat veterinární kliniky v The Sims 4.

[b]hideHeadlineEffects [on|off] [/b] – skrytí indikátorů obvykle zobrazovaných nad hlavami postav (indikátory myšlenek a řeči, stejně jako zelený kosočtverec)

[b]fadeObjects [on|off] [/b] — přepíná mezi jasným a rozmazaným režimem pro zobrazení objektů, když se kamera přiblíží. Nevztahuje se na postavy (kód z původní nápovědy hry)

[b]slowMotionViz [/b] – zpomalené přehrávání videa ve hře. Platné hodnoty pro proměnnou úrovně se pohybují od 0 (normální rychlost) do 8 (nejnižší rychlost). Není nutné zadávat hodnotu.

[b]unlockOutfits [on|off] [/b] – přidání pracovních oděvů a uniforem servisního personálu do editoru tvorby postav. Před vstupem do editoru musíte použít kód.

[b]Kaching -[/b] přidá 1000 Simobucks

[b]Motherlode[/b] – přidá 50 000 Simobucks

[b]Placefriezes true/false[/b] – umožňuje vytvářet vlysy pomocí základního nástroje

 • Jak nainstalovat průmyslovou archovou pec
 • Co znamená bloodborn?
 • Jak sestoupit do umírajícího světla
 • Jak urychlit čas ve střetu klanů
 • Pokud se dívka zeptá, co budeme dělat u vás doma

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»