Kolik

Kolik stojí The Sims 4?

Tento použitý výrobek byl pečlivě zkontrolován našimi specialisty a je plně funkční. Na všechny použité produkty se vztahuje také záruka. Navíc si zboží můžete zkontrolovat při převzetí v přítomnosti kurýra. Publikace nesmí obsahovat drobné doplňky (brožury nebo doplňky ve hře) a může mít také drobné oděrky, které neovlivňují její fungování.

Kupte si Sims 4 pro PS4

Chcete se stát bankéřem, zpěvákem nebo hercem? Postavit obrovské sídlo s bazénem nebo jednoduchý dům pro celou rodinu? Pak je čas na nákup Sims 4 pro PS4. Legendární simulátor života je nyní k dispozici na herních konzolích. Vydání je naplánováno na 17. listopadu 2017. Vývojáři se hodně snažili nejen přenést hru beze změn, ale také vylepšit ovládání pro gamepad. Aktualizovaný simulátor vám nabídne kvalitní grafiku, příjemnou hudbu a nekonečné možnosti pro vytvoření nového života. Hru si můžete koupit na SavelaGame.

Větší svoboda ve všem

The Sims 4 je simulátor života, kde je možné všechno. Po vytvoření jedinečné postavy s požadovaným vzhledem můžete žít tak, jak chcete:

  • Naučte se nové profese;
  • Postavit a vybavit dům;
  • Spřátelit se;
  • Založit rodinu;
  • Pořádejte večírky a setkání.

A mnohem víc. Představujeme vám pohodlný a multifunkční editor. Každý prvek svého prostředí můžete libovolně změnit: udělat druhé patro, vykopat díru pro bazén na ulici, pověsit obraz u vchodu. A tak dále. Ale nezapomeňte, že váš hrdina je živý člověk. Potřebuje krmit, oblékat, uspokojovat komunikační potřeby a samozřejmě mu pomáhat vydělávat peníze.

Sims 4 (PS4) k dispozici v internetovém obchodě SavelaGame.ru. Objednávku můžete provést na webu nebo telefonicky +7 (495) 005-57-34, v messengerech +7 (903) 796-00-20: WhatsApp Viber, e-mailem [Email chráněn]. Kromě toho můžete zadat objednávku v oficiálních skupinách na sociálních sítích Můžete obdržet zboží na místě vyzvednutí nebo zajistit doručení po celé Moskvě a po celém Rusku.

Zajímavé:  Kolik stojí The Sims 4 na Macu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»