Ovládání kamery

Jak vypnout kameru v The Sims 4

The Sims 4 by mohl být ještě lepší, kdyby hráči uživatelské rozhraní skryli. Zde je návod, jak na to.

Existuje několik různých způsobů, jak skrýt nebo změnit uživatelské rozhraní Sims 4. Hráči často chtějí mít jasný výhled na své domy a postavy, aniž by všechny tyto možnosti blokovaly obrazovku. Naštěstí je každý z různých způsobů, jak skrýt nebo změnit uživatelské rozhraní, docela jednoduchý.

Tento rychlý průvodce pokryje všechny tři a vysvětlí některé problémy, s nimiž se mohou uživatelé setkat. Nemá smysl vytvářet mistrovské dílo, které nelze obdivovat. Hráči mohou pomocí těchto jednoduchých kroků odebírat, škálovat nebo měnit různá uživatelská rozhraní Sims xnumx. Navíc jsou zahrnuty některé informace o modu pro ty, kteří chtějí efektivnější uživatelský zážitek.

HERNÍ VIDEO DNE

Škálování uživatelského rozhraní

V roce 2019 přidali vývojáři do nabídky nastavení škálování uživatelského rozhraní. Stačí přejít do nabídky a vybrat možnosti hry. Odtud klikněte na přístupnost a škála uživatelského rozhraní je v horní části nabídky. Červený pruh označuje, zda bude něco v uživatelském rozhraní zakryté nebo zdeformované. Chcete-li zobrazit celé uživatelské rozhraní, mělo by být přiblížení nastaveno někde v šedé oblasti posuvníku. Chcete-li uživatelské rozhraní skrýt, posuňte posuvník zcela doleva. Tím se uživatelské rozhraní buď úplně odstraní, nebo bude tak malé, že již nepokrývá velkou část obrazovky.

Zajímavé:  Jak povolit režim fotoaparátu v Sims 4.

Režim fotoaparátu

Režim fotoaparátu je skvělý způsob, jak skrýt uživatelské rozhraní a získat působivé snímky obrazovky ve hře. Lze jej také použít k pořizování videozáznamů, včetně panoramatických a panoramatických záběrů nebo vlastních výtvorů. Mnoho hráčů nemá ponětí o režimu, do kterého se lze dostat pouhým stisknutím klávesy tab. Je třeba poznamenat, že tato funkce nefunguje v režimu sestavení, pouze v reálném čase.

Čtěte také: Proč ikona zvuku zmizí z hlavního panelu

Hráči pak mohou používat WASD k pohybu. Rolovací kolečko myši je navrženo pro přiblížení a myš mění směr volného prohlížení. Pohybujte fotoaparátem nahoru pomocí E a dolů pomocí Q. Pokud někdo zjistí, že se příliš oddálil, klávesa Tab režim opustí.

Posouvání kamery

Hráči mají možnost nastavit bod kamery. Po nastavení dvou bodů se bude kamera pohybovat tam a zpět mezi nimi. Nastavení bodu je stejně snadné jako stisknutí CTRL+ (libovolné číslo 5-9 nebo 0). Celkem můžete ve hře umístit šest různých kamerových bodů současně. Poskytuje nový a zajímavý způsob, jak se dívat na svět Simíci. Hráči mohou obdivovat všechny působivé věci, které vytvořili, nebo použít jinou perspektivu pro inspiraci. Uživatelé si budou chtít alespoň vyfotit svůj domov. Tento rychlý a spolehlivý způsob, jak skrýt uživatelské rozhraní bez obtěžování nastavením.

Instalace UI Mods

Sims xnumx byl propuštěn před více než šesti lety. Pro hráče, kteří chtějí změnit svou hru, jsou k dispozici tisíce modů. Některé z těchto modů jsou považovány za cheaty, ale mnoho z nich existuje pro zlepšení uživatelské zkušenosti. Jedním z příkladů úpravy kvality života je úprava uživatelského rozhraní.

Nexusmods je jedním z nejlepších poskytovatelů Sims xnumx mody a každý, kdo se chce naučit modování ve hře, může navštívit webovou stránku. Základní webová stránka může být nepřehledná, ale lidé mohou konkrétně hledat modifikace uživatelského rozhraní, aby zlepšili zážitek. Mnoho z těchto modů poskytuje méně přeplněné uživatelské rozhraní, další funkce a optimalizované funkce. Společným prvkem je tlačítko skrýt uživatelské rozhraní, které se v hlavní hře nenachází. Existuje mnoho modů, které také kombinují jednotlivé mody a cheaty do menu.

Zajímavé:  Jak používat kameru v The Sims 4.

Další mody v Sims 4

Kromě uživatelského rozhraní každý, kdo hraje Sims xnumx chybí, pokud se nepodívají na některé dostupné mody. Existují mody, které z postavy dělají upíra, a mody, díky kterým jsou postavy realističtější. Existují dokonce mody pro ty, kteří chtějí trochu více dramatu na sledování hry. Komunita módů hry zůstala aktivní a existuje nekonečně mnoho způsobů, jak si ji užít Simíci s vylepšeními modů Každý měsíc vycházejí nové mody a EA pokračuje v podpoře modování i roky po vydání hry.

Čtěte také: Plastové panely pro rozměry stropu koupelny

Sims 4: Jak skrýt rozhraní

The Sims 4 může být ještě lepší, pokud hráči skryjí rozhraní. Zde je návod, jak na to.

Existuje několik různých způsobů, jak skrýt nebo změnit uživatelské rozhraní Sims 4 . Hráči často chtějí mít jasný výhled na své domovy a postavy, aniž by blokovali obrazovku se všemi těmito možnostmi. Naštěstí je každý ze způsobů, jak skrýt nebo změnit uživatelské rozhraní, docela jednoduchý.

Tento krátký průvodce pokryje všechny tři aspekty a vysvětlí některé problémy, s nimiž se lidé mohou setkat. Nemá smysl vytvářet mistrovské dílo, které nelze obdivovat. Hráči mohou pomocí těchto jednoduchých kroků odebírat, škálovat nebo měnit různá uživatelská rozhraní Sims 4 . Zahrnuty jsou také některé informace o modu pro ty, kteří chtějí efektivnější uživatelský zážitek.

Škálování uživatelského rozhraní

V roce 2019 přidali vývojáři do nabídky nastavení škálování uživatelského rozhraní. Stačí přejít do nabídky a vybrat možnosti hry. Odtud klikněte na přístupnost a v horní části nabídky se zobrazí stupnice uživatelského rozhraní. Červený pruh bude indikovat, zda je něco v uživatelském rozhraní zakryté nebo zkreslené. Chcete-li zobrazit celé uživatelské rozhraní, mělo by být přiblížení nastaveno někde v šedé oblasti posuvníku. Chcete-li uživatelské rozhraní skrýt, posuňte posuvník zcela doleva. Tím se uživatelské rozhraní buď úplně odstraní, nebo bude tak malé, že již nebude blokovat velkou část obrazovky.

Zajímavé:  Kde je kamera v The Sims 4.

Režim fotoaparátu

Režim fotoaparátu je skvělý způsob, jak skrýt uživatelské rozhraní a získat působivé snímky obrazovky ve hře. Lze jej také použít k zachycení záběrů, včetně záběrů naklánění a panorámování, stejně jako vlastních výtvorů. Mnoho hráčů nemá ponětí o režimu, do kterého se lze dostat pouhým stisknutím klávesy tab. Je třeba poznamenat, že tato funkce nefunguje v režimu sestavení , pouze v reálném čase.

Hráči pak mohou používat WASD k pohybu. Rolovací kolečko myši je navrženo pro přiblížení a myš mění volný směr pohledu. Pohybujte fotoaparátem nahoru pomocí E a dolů pomocí Q. Pokud je někdo příliš malý, klávesa Tab režim opustí.

Čtěte také: Přední panel mikrofonu pro připojení k počítači

Posouvání kamery

Hráči mají možnost nastavit bod kamery. Pokud jsou nastaveny dva body, kamera se mezi nimi bude pohybovat tam a zpět. Nastavení bodu je stejně snadné jako stisknutí CTRL + (libovolné číslo 5-9 nebo 0). Celkem vám hra umožňuje umístit šest různých kamerových bodů současně. Poskytuje nový a zajímavý způsob, jak se dívat na svět Sims .. Hráči mohou obdivovat všechny působivé věci, které vytvořili, nebo použít jinou perspektivu pro inspiraci. Uživatelé si budou chtít alespoň vyfotit svůj domov. Tento rychlý a spolehlivý způsob, jak skrýt uživatelské rozhraní bez zásahu do nastavení.

Instalace UI Mods

Sims 4 byla vydána před více než šesti lety. Hráči, kteří chtějí změnit herní zážitek, jsou k dispozici tisíce modů. Některé z těchto modů jsou považovány za cheaty, ale mnoho z nich existuje pro zlepšení uživatelské zkušenosti. Jedním příkladem modu kvality života je mod uživatelského rozhraní.

Nexusmods je jedna z nejlepších nabídek Sims 4 mody a každý, kdo se chce naučit modování ve hře, může navštívit webovou stránku. Základní webová stránka může být ohromující, ale lidé mohou hledat modifikace uživatelského rozhraní, které by vylepšily zážitek. Mnoho z těchto modů poskytuje méně přeplněné uživatelské rozhraní, další funkce a optimalizované funkce. Společným prvkem je tlačítko skrýt uživatelské rozhraní, které se v základní hře nenachází. Existuje mnoho modů, které kombinují jednotlivé mody a cheaty do menu.

Zajímavé:  Jak změnit úhel kamery v The Sims 4.

Další mody v Sims 4

Kromě uživatelského rozhraní každý, kdo hraje Sims 4 chybí, pokud se nenaučí některé z dostupných modů. Existují mody, díky kterým se postava stane upírem, a mody, díky kterým budou postavy vypadat realističtěji. Existují dokonce mody pro ty, kteří chtějí při hraní hry vidět trochu více dramatu. Komunita módů hry zůstává aktivní a existuje nekonečně mnoho způsobů, jak si ji užít Sims s vylepšeními modů. Nové mody jsou vydávány každý měsíc a EA pokračuje v podpoře moddingu i roky po vydání hry.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»