Ovládání kamery

Jak povolit režim fotoaparátu v Sims 4

Jak přepnout do bezplatného režimu fotoaparátu v Sims 4. Volný režim fotoaparátu v Sims 4: jak jej aktivovat a používat

Volný režim fotoaparátu je jednou z nejužitečnějších funkcí ve hře Sims. 4. On umožňuje volný pohyb Fotoaparát a sledujte dění ve hře z různých úhlů. V tomto článku zvážímejak aktivovat bezplatný režim kamery a jak ji používat.

Vyberte sekci, která vás zajímá, pomocí odkazu:

♦️ Jak přepnout do bezplatného režimu fotoaparátu v Sims 4

♦️ Jak ovládat kameru v Sims 4 v konstrukčním režimu

♦️ Jak otočit kameru v Sims 4

♦️ Jak přesunout kameru v Sims 3

♦️ Závěr

♦️ Doporučení

Nyní můžete přepínat mezi uloženými scénami stisknutím kombinace kláves CTRL a odpovídajícího čísla. Chcete-li zrušit uloženou scénu, stiskněte CTRL a 0. Chcete-li opustit režim volného pohybu a vrátit se k ovládání svých Simíků, jednoduše znovu stiskněte klávesu TAB. Nyní víte, jak snadné a pohodlné je používat bezplatný režim fotoaparátu v The Sims 4!

Aktivace bezplatného režimu fotoaparátu

Chcete-li aktivovat bezplatný režim fotoaparátu, musíte stisknout klávesu TAB. To vám umožní volně pohybovat kamerou po herní mapě, měnit úhel pohledu a sledovat životy vašich Simíků z pohodlnějšího úhlu pohledu.

Zajímavé:  Jak povolit bezplatnou kameru v Sims 4.

Memorování scény

Pokud si potřebujete zapamatovat konkrétní scénu nebo úhel, můžete použít funkci paměti scény. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu CTRL a libovolné číslo od 5 do 9. To vám umožní se kdykoli rychle vrátit k danému pohledu, což je užitečné zejména při vytváření scén pro fotografování nebo nahrávání videa.

Použití režimu bezplatného fotoaparátu

Pomocí režimu Free Camera můžete vytvářet jedinečné fotografické úhly, sledovat akce různých Simíků současně a objevovat skryté detaily v domech a na ulicích. Je to skvělý způsob, jak učinit hru pestřejší a vzrušující.

Užitečné tipy pro používání bezplatného režimu fotoaparátu v The Sims 4

  • Pomocí funkce Scene Memory můžete rychle přepínat mezi různými pohledy.
  • Experimentujte s pozorovacími úhly a vytvořte zajímavější a krásnější fotografické scény.
  • Nezapomeňte udržovat polohu kamery, abyste se mohli snadno vrátit k zajímavým okamžikům ve hře.

Závěry

Volný režim fotoaparátu v The Sims 4 poskytuje Úžasné příležitosti pro hráče pro kreativitu a pozorování herního světa. Aktivace a pomocí této funkce je herní zážitek ještě lepší fascinující a pohodlné. Nebojte se s tím experimentovat podle funkce a vytvořit jedinečné okamžiky ve hře.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»