objektů

Jak najít položku v modifikacích The Sims 4

Máme 24 odpovědi na otázku Jak najít skryté předměty v Sims 4? S největší pravděpodobností to bude stačit k tomu, abyste dostali odpověď na svou otázku.

 • Kde najdu režim ladění?
 • Jak povolím položky ladění?
 • Kde najdu ambrózii v The Sims 4?
 • Jak otevřít skryté objekty v Sims 4?
 • Proč potřebujete režim ladění?
 • Jak najít všechny prvky v Sims 4?
 • Jak získat položky z ladění Sims 4?
 • Jaká je božská koruna v Sims 4?
 • Kde najdu složku Mods v Sims 4?
 • Jak najít skryté předměty v Sims 4? Odezvy uživatelů
 • Jak najít skryté předměty v Sims 4? Videoodpovědi

Odpovídá Olga Ermolenko

V určité oblasti otevřete herní konzoli kombinací kláves Ctrl+Shift+C, poté zadejte tento cheat a stiskněte Enter. Nyní .

Chcete-li otevřít skryté objekty v Sims 4, musíte: Stiskněte kombinaci Ctrl+Shift+C Povolte cheatový režim zadáním testcheats true a stiskněte Enter. Zadejte kód pro skryté objekty v Sims 4: bb.showhiddenobjects a stiskněte Enter Přejděte do režimu nákupu a do vyhledávacího pole zadejte „Debugging“ a vyberte libovolný výsledek. Poté se zobrazí seznam všech objektů ve hře, včetně skrytých.

Kde najdu režim ladění?

Jak povolím položky ladění?

Chcete-li povolit tento režim, musíte otevřete výzvu konzoly (pomocí kombinace kláves ctrl) a zadejte boolProp testingCheatsEnabled true , [TS2] [TSS] testingCheatsEnabled true , [TS3] [TSM] nebo testingCheats true .

Zajímavé:  Jak přebarvit předměty v The Sims 4.

Kde najdu ambrózii v The Sims 4?

Tuto rybu lze chytit pouze od Hřbitov mezi půlnocí a 5:XNUMX s návnadou na skaláry. Budete také potřebovat ovoce života, které lze osázet 7 body zahradnických dovedností.

Jak otevřít skryté objekty v Sims 4?

Některé objekty mohou být skryty v katalozích režimu sestavení a nákupu – například objekty z ukončených herních událostí, které vás zajímají. Abyste k nim měli přístup, otevřete konzolu kódu, zadejte bb. zobrazit skryté objektya všechny objekty budou dostupné k použití.

Proč potřebujete režim ladění?

Debugger – nejdůležitější nástroj pro vyhledávání a opravu chyb v aplikacích. Hodně však záleží na kontextu. Pro rychlé vyřešení chyb je důležité používat všechny nástroje, které máte k dispozici. Nejlepším „lékem“ jsou často správné techniky kódování.

Jak najít všechny prvky v Sims 4?

Položky lze získat odeslání nalezených krystalů a kovů do Geologické rady. Chcete-li to provést, stačí kliknout přímo na položku nebo na její ikonu v zavazadlech Simíka. Následující den v 9 hodin nebo později obdržíte poštou balíček obsahující prvky, které byly obsaženy uvnitř vámi zaslaných minerálů.

Jak získat položky z ladění Sims 4?

Napište „testingcheats true“ a stiskněte Enter. Stiskněte klávesu Shift a klikněte na znak, který chcete restartovat. Vyberte «Obnovit objekt (ladění)».

Jaká je božská koruna v Sims 4?

Božská koruna s křišťálem (orig. Celestial Crystal Crown) — objekt představený v rozšíření Path to Glory. Tento předmět může nosit postava ve věku dítěte nebo starší. Do korunky můžete vložit různé krystaly nalezené ve světě nebo zakoupené přes počítač.

Kde najdu složku Mods v Sims 4?

Přejděte do složky „Documents“, poté do Electronic Arts, poté do The Sims 4 a poté vyberte Mods (nebo na C:UživateléUživatelské jménoDokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Mods ). Umístěte všechny stažené soubory s příponou . balíček a .

Zajímavé:  Jak odemknout všechny položky v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»