News

Jak zobrazit mapu města v The Sims 4

Vydejte se na jedinečnou cestu ze Sulani do Willow Creek!

V The Sims 4 je aktuálně 23 světů, což vám skutečně umožňuje zpestřit životy postav a vytvářet s nimi jedinečné příběhy. Ale jsou všechny skvělé? Ne. Ale všechny jsou tak odlišné, že každý hráč bude mít určitě ty světy, do kterých je připraven se znovu a znovu vracet.

Batuu

Dodatek: The Sims 4: Život na ostrově

Pouštní svět z předaleké galaxie zklamal mnoho fanoušků The Sims 4, ale odvedl dobrou práci při předvedení estetiky franšízy Star Wars. Podnebí je zde teplé, neprší ani sníh. Toto je turistický svět, kde můžete cestovat zdarma.

Pobyt zde není nijak omezen. Na světě nemůžete nic změnit, což může některé stavební nadšence naštvat. Batuu je jako muzeum – jděte se podívat, ale nedotýkejte se. Ale světelné meče, roboti a jedinečná architektura tam jsou. Stojí to za ty peníze? Otázky.

Magnolia promenáda

Dodatek: The Sims 4: Pusťte se do práce!

Příliš malá lokalita na to, aby se dokonce nazývala světem. Je to skoro čtvrť! Je to určené do obchodů, ale upřímně, kdo to potřebuje? Možná pro ty, kteří se vážně zajímají o rozvoj podnikání pro své Simíky. Můžete zde upravovat jakoukoli oblast, takže pokud opravdu chcete, můžete se hodně otočit.

Zajímavé:  Jak rychle získat bonusy z obchodu v The Sims 4.

Krajina kolem obchodů připomíná Willow Creek, takže je pravděpodobné, že Promenade je jednou z oblastí tohoto města.

Žulové vodopády

Dodatek: The Sims 4: Jeďte kempovat!

Pěkný svět a první dodatečné umístění, které kdy bylo do hry přidáno. Trávit čas v tomto lese je radost a ani jeho malá velikost nic nezkazí. Mimořádně romantická lokalita, která je jako stvořená pro líbánky i rodinnou dovolenou. Ano, je tu spousta hmyzu, ale žít se dá!

Nejdelší pobyt Simíků na světě je sedm dní. Mohou si nejen pronajmout dům, ale také zorganizovat stany u ohně. Svět je zalidněn zajímavými postavami, jako je muž v kostýmu medvěda, poustevník a lesník.

Glimmerbrook

Dodatek: The Sims 4: Svět kouzel

Ano, je to Granite Falls, ale s magickým portálem. Ale něco na tom rozhodně je! Zvláštní atmosféra, krásná změna dne a noci, spousta vody a stromů. Může tu být nějaký kouzelnický letní dům. Jedná se spíše o rezidenční místo než místo pro párty. Pokud se ovšem nepřemístíte do magického světa portálem: tam je všechno mnohem zajímavější!

Druhou částí tohoto světa je místní „Příčná ulička“, částečně zničené město, kde si čarodějové Simové mohou nakoupit magické zásoby a setkat se se třemi čaroději, kteří je naučí základním magickým dovednostem.

Zapomenutá dutina

Dodatek: The Sims 4: Upíři

Perfektní pro upíří sadu, pro kterou byl vyroben — malý, ale zvládne svou práci, pokud je to to, co potřebujete. Trochu specializované místo, i když mnoho vašich Simíků zde najde dobrodružství na jednom místě. Mnohým bude tento svět připadat ponurý a gotický.

Mimochodem, v tomto světě noc trvá mnohem déle než v jiných světech, takže upíři žijící ve městě mají více času mimo zdi svých domovů. Pokud uvažujete o obnovení atmosféry filmů Tima Burtona ve své hře, pak nezanedbávejte Forgotn Hollow, je pro to ideální.

Zajímavé:  Do které složky jde The Sims 4 crack.

Newcrest

Dodatek: Základní hra The Sims 4

Tento svět lze popsat jedním slovem – novostavba! Zde si můžete vytvořit svůj vlastní okres, všechny pozemky jsou prázdné a dostupné pro experimenty. Začnete s čistým štítem a užíváte si svobody.

Tento svět se skládá ze tří čtvrtí a v pozadí je vidět moderní město s mrakodrapy. Někteří Simmerové věří, že se jedná o jednu ze čtvrtí San Myshuno. Stylově je to dost podobné!

Willow Creek

Dodatek: Základní hra The Sims 4

Willow Creek je základní herní svět, kde žijí hlavní hrdinové franšízy Sims, Gothové. Toto je jeden z největších světů ve hře. Najdete zde několik hotových domů, dále knihovnu, muzeum, noční klub, park a posilovnu.

Svět působí přívětivě a lze ho dokonce považovat za přeplněný a hlučný, ale je to základní hra, která rychle omrzí. Ale pro začátek je to docela dobré!

Evergreen Harbor

Dodatek: The Sims 4: Zelené bydlení

Svět Sustainable Living je záměrně trochu ošklivý a v tom je celý smysl rozšíření. Při pohledu na smog se vám může udělat trochu nevolno a zbavit se ho může být docela těžké. Nejlepší na tomto světě je, že přichází s byty jako San Myshuno!

Svět má také veřejné pozemky, bytové domy a velké byty, stejně jako domy různých velikostí. To z něj dělá nejuniverzálnější svět, jaký kdy Simmerové viděli. Město v sobě spojuje rysy mnoha minulých dodatků.

Stragerville

Dodatek: The Sims 4: StrangerVille

Svět expanze zaměřený na zápletku může po dokončení příběhu začít nudit, ale jeho viktoriánské domy na pozadí pouštního kaňonu vypadají extrémně neobvykle a atmosféricky.

StrangerVille jako svět je krásný a jedinečný. Svět obsahuje knihovnu, bar a tajnou laboratoř a také několik domů. I když město vypadá zajímavě, nutnost hrát přes příběhový režim, aby vaši sousedé nevypadali posedle, rychle stárne.

Zajímavé:  Jak si rezervovat svět v The Sims 4.

Oasis Springs

Dodatek: Základní hra The Sims 4

Oasis Springs se díky své jedinečnější pouštní estetice podařilo zpevnit Willow Creek. Základní herní svět se skládá z 21 políček, kde se mísí trávy s písčitými horami. Veřejnými budovami byly tentokrát muzeum, obývací pokoj, tělocvična, bar a park.

Oasis Springs je domovem dvou velkých rodin, Landgraabů a Gongadzeů. Jsou zde pouze tři volné pozemky a zbytek zaplňují domy postavené v různých stylech, což činí architekturu města unikátnější.

Copperdale

Dodatek: The Sims 4: Střední škola

Copperdale je svět s 11 parcelami, ale školní kampus v Copperdale tento svět vytváří i rozbíjí. Je to fantastické — pozemky můžete libovolně upravovat, ale škola zabírá dva pozemky a celou čtvrť, což omezuje využití světového území.

Pokud chcete používat nový zásilkový obchod, pak to bude další šarže, která by měla zůstat a neměla by se upravovat. I přes tato omezení však vše vynahrazuje obrovské molo, které hráčům poskytuje spoustu zábavy a výhledy z něj jsou prostě fantastické.

Moonwood Mill

Dodatek: The Sims 4: Vlkodlaci

Tento svět je další malý prostor, jen pět pozemků. Najdete v něm malý startovací domek, velký obytný pozemek, knihovnu, prázdný pozemek a samozřejmě bar. Místo však obsahuje řadu unikátních funkcí, skrytých oblastí a tajemství, které ji odlišují od ostatních malých světů. Všechny pozemky jsou také dobře zdobené a fascinující svými tajemstvími.

V tomto světě najdete dvě oddělené party oblasti a mnoho tunelů, které tuto oblast protínají. Tunely lze prozkoumat jako systém králičí nory a místa setkání smeček lze využít k interakci s jinými vlkodlaky.

San Sequoia

Dodatek: The Sims 4: Životní cesta

San Sequoyah je krásný svět s 12 místy. Hráčům nabízí krásné výhledy a možnosti procházek, ale postrádá jedinečnost některých jiných světů. Má také méně zajímavých oblastí k prozkoumání než mnoho jiných rozšiřujících světů nedávno vydaných.

Zajímavé:  Jak ovlivnit pohlaví dítěte v The Sims 4.

Domovy na světě jsou pěkné a rozmanité, velikosti pozemků se dobře mísí a Rekreační centrum a knihovna jsou plné nových věcí, které mohou Simíci dělat, ale svět sám o sobě nemá tolik jedinečného kouzla, jak se od tohoto očekává. expanze.

Selvadorada

Dodatek: The Sims 4: Dobrodružství v džungli

Rád bych vyzdvihl Selvadoradu ze zbytku světa kvůli jejímu úžasnému okolí a jedinečným chrámům připraveným k prozkoumání. Vzhledem k tomu, že se jedná o prázdninový svět skládající se pouze ze sedmi pozemků, včetně baru, národního parku a muzea, je to však obtížné.

Svět má další stinné stránky, včetně rizika smrti bleskem, štěnicemi a dalšími nebezpečími, se kterými se můžete při průzkumu setkat. Selvadorada je zkrátka krásná, ale smrtící.

Britchester

Dodatek: The Sims 4: Na univerzitě

Britchester je mnohem flexibilnější svět, než Simmers očekával. Je rozděleno do tří částí: Foxbury zabírá jednu, Britchester druhou a samotné město třetí. Každá část kampusu se skládá ze dvou kolejí, jednoho studentského domu a společného prostoru. V okolí kampusů jsou také plochy, kde se konají různé akce.

Samotné město se skládá ze tří domů přístupných všem, baru a knihovny. To znamená, že svět o 13 lotech je hratelnější a dává každému Simíkovi příležitost být blízko univerzitnímu životu, aniž by musel být na koleji nebo navštěvovat kurzy.

Hanford-on-Bagley

Dodatek: The Sims 4: Život na venkově

Hanford-on-Bagley se inspiruje anglickým venkovem a svět o 11 pozemcích umožňuje Simíkům žít ve své vlastní sladké venkovské chalupě. S přidáním krav, lam, kuřat, králíků a ptáků tyto oblasti skutečně ožívají zvířaty a novými rostlinami, o které se lze starat.

Hra nabízí několik zbrusu nových funkcí ve stáncích s jídlem a na zahrádkách a také ve vesnické hospodě, kde za barem vždy stojí stejní přátelští majitelé. Kromě toho můžete také více komunikovat se svými sousedy díky světově specifickým funkcím, jako jsou pochůzky a vesnický jarmark.

Zajímavé:  Jak zpomalit rychlost Sims 4.

Brindleton Bay

Dodatek: The Sims 4: Kočky a psi

Brindleton Bay je jedním z nejkrásnějších míst ve hře. Pobřežní město o 16 parcelách zahrnuje park, veterinární kliniku, bar, salonek a muzeum a také několik domů. Atmosféra je velmi rustikální a vede k pohodlnému a intimnímu hraní.

Zázračnost tohoto místa může překonat pouze Windenburg, který ho předčí díky otevřenému prostoru a unikátnějším veřejným plochám. I kvůli dešti, který ne každý má rád.

Údolí Del Sol

Dodatek: The Sims 4: Cesta ke slávě

Díky vlivu Los Angeles tento svět skvěle doplňuje soubor o slávě a tvůrčí kariéře. Je to jako město superhvězd se třemi sídly na kopcích, třemi malými domky seskupenými dohromady a centrem města, které zahrnuje VIP klub, běžnou halu, park, muzeum a posilovnu.

Na celém světě jsou drobné prvky, díky kterým je toto město příjemné, včetně simulátoru slávy, nočních klubů a skvělých výhledů na panorama města.

Tartosa

Dodatek: The Sims 4: Svatební příběhy

Tartosa je svět s devíti místy navržený speciálně pro svatby. Má obchod, kde si můžete koupit dorty, svatební květinářství a obchod s oblečením, kde můžete nakupovat. Město má také radnici pro všechny vaše svatební potřeby.

Některé rysy tohoto světa však zaostávaly, byl často závadný a některým dokonce připadal banální. Ale inspirace italskou kulturou dělá z Tartosy jedinečný svět.

Windenburg

Dodatek: The Sims 4: Pojďme se společně bavit!

Pobřežní město Windenburg se může pochlubit 27 místy, včetně dvou barů, dvou kaváren, bazénu, posilovny, nočního klubu a parku. Je zde také několik dalších jedinečných pozemků, včetně panství Von Haunt, starověkých ruin a útesů, kde se mohou konat klubové akce.

Město je navrženo v tudorovském stylu a je plné krásných starých budov. Na samostatném ostrově kousek od pobřeží jsou některé modernější stavby, které dodávají světu styl a hloubku.

Zajímavé:  Jak dosáhnout velmi pozorné nálady v The Sims 4.

San Myshuno

Dodatek: The Sims 4: Život ve městě

San Myshuno je jedinečný svět. Pokud jde o hratelnost, tato lokalita nabízí nejvíce obsahu se svými festivaly, sběratelskými předměty a systémem bytů. Existuje také několik unikátních nočních klubů a stánků s občerstvením, které stojí za to vyzkoušet.

Fitness centrum, park, umělecká galerie, penthouse salonek a karaoke bary nabízejí pro Simíky jedinečné možnosti zábavy. V kombinaci s pouličními festivaly a akcemi, které toto město nabízí, se zdá být rušné a živé.

Hora Komorebi

Dodatek: The Sims 4: Snowy Expanses

Je těžké zachytit krásu hory Komorebi jediným záběrem, protože od předměstí až po vrchol hory, zasněžené a travnaté, je nádherné. Japonsky inspirované, detailní, krásné – prostě skvělé místo na hraní.

Existují dva okresy po pěti pozemcích a hlavní horský okres má v rámci těžařské výpravy k dispozici čtyři běžné pozemky a dva pozemky, které lze upravovat pomocí cheatů.

Sulani

Dodatek: The Sims 4: Život na ostrově

Ze všech zde uvedených světů Sims 4 je Sulani tím, který bere dech. Jak tady nemůžete žít? Je to ráj. Bydlení jako na dovolené, stavění vil nad vodou je estetikou, která působí jako čistý únik. Úžasný!

Svět nejenže nabízí rezidenční i pronajímané nemovitosti na jednom místě, ale také ukazuje úžasnou krajinu. Každá oblast má svůj vlastní soubor procházek nebo túr a také bezplatné výlety na některé krásné atrakce

Související materiály
Tagy
Chatujte a sledujte novinky

  • O projektu
  • reklama
  • Podmínky soutěží
  • Pravidla pro uživatele
  • Zásady používání souborů cookie
  • Doporučené technologie
  • Podpora

Síťová publikace Thegirl.ru (Zegerl.ru)

Registrační číslo EL č. FS 77 — 83229

Registrováno Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a hromadnými komunikacemi (Roskomnadzor) dne 26.04.2022 18+

Zajímavé:  Jak znovu načíst Simíka v The Sims 4, pokud není nalezen.

Zakladatel: Shkulev Digital Technologies Limited Liability Company

Šéfredaktor: Bugay E. A.

Kontaktní údaje redakce pro státní orgány (včetně Roskomnadzoru): e-mail: theGirl@sholding.ru telefon: +7(495) 633-5-633

Copyright (c) Shkulev Digital Technologies LLC, 2024. Jakákoli reprodukce materiálů webu bez svolení redakce je zakázána.

The Sims 4: Interaktivní mapa

sims4 interaktivní speciál 519

Sul Sul! Toto je oficiální platforma Sims Community News & Media Platform, která běží téměř deset let! Vše o The Sims.

Nejsme EA. Ochranné známky uvedené na této webové stránce jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Máte tip na novinky, dotaz na web nebo návrh? Neváhejte Kontaktujte nás!

Inzerce: Playwire | Komentáře: OpenWeb

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»