News

Jak zobrazit doplňky v Sims 4, pokud jsou v dokumentech

Jak zobrazit doplňky v Sims 4, pokud jsou v dokumentech

Pokračování oblíbené série simulátorů života, kde celá hratelnost závisí čistě na vaší fantazii. Vytvořte jedinečné postavy, umístěte je do různých měst a postavte si domy svých snů.

Ve čtvrté části hry byl výrazně přepracován editor tvorby Simíků a přidány nové funkce. Nyní je chování vašich postav přímo ovlivněno jejich emočním stavem. Zachmuřený Simík si užije deštivé počasí a samotu, zatímco veselý a veselý Simík bude usilovat o nové známosti a dobrodružství. Vyberte si své postavy moudře. Vzhled svého Simíka můžete také detailně upravit – svaly, tuk, pohlaví.

Po vytvoření postavy ji můžete umístit na kterékoli z dostupných herních míst. Každé město má své jedinečné rysy a příležitosti. Můžete si koupit prázdný pozemek a postavit dům od nuly s využitím nových možností — rotace místností, změna výšky stropu, protahovací místnosti. Nebo si pořiďte hotový dům se všemi potřebnými spotřebiči a nábytkem v souladu s vaším rozpočtem.

Chcete-li svým Simíkům pomoci dovolit si drahé nákupy a odemknout speciální předměty, pošlete je do práce, rozvíjejte dovednosti a posouvejte se v kariéře. Nezapomeňte svým postavám dopřát dovolenou – posílejte je na cesty po městech nebo na skutečně exotické výlety. Vezměte s sebou své mazlíčky – kočky, psy a další zvířata, která lze také vytvořit v editoru.

Operační systém: Windows 64 10-bit
Procesor: Intel Core i3-3220 @ 3.3 GHz (2 jádra, 4 vlákna) / AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1 GHz (4 jádra)
Grafická karta: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500
Paměť: 4 GB
Místo na disku: 26 GB
Připojení k internetu: širokopásmové
DirectX: 11.0

Zajímavé:  Jak umístit zámek na dveře v The Sims 4.

Operační systém: Windows 64 10-bit
Procesor: Intel Core i5 (4 jádra) / AMD Ryzen 5
Grafická karta: NVIDIA GTX 650 / AMD Radeon HD 7750 s 1 GB video paměti
Paměť: 8 GB
Místo na disku: 51 GB
Připojení k internetu: širokopásmové
DirectX: 11.0

Re: The Sims 4 nevidí doplněk.

Schválené rozhodnutí

Mám stejný problém. Po týdnu hraní hra nevidí doplněk „Holiday“. I když ve Steamu to vypadá jako nainstalované. Prošel jsem všemi postupy, které jsi navrhl. Problém poté nezmizel? Co dělat?

Příspěvek 1 z 4 (1 041 zobrazení)
0 body

Re: The Sims 4 nevidí doplněk.

  • Označit jako nové
  • záložka
  • Přihlásit se
  • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
  • Odkaz na příspěvek
  • vytisknout
  • Stěžovat si

Hrdina

@Iswaramba ahoj. Zkuste hru přeinstalovat.

1. Přesuňte složku The Sims 4, která se nachází v Dokumentech, na jakékoli vhodné místo. Není to nutné, ale někdy se stane, že se tato složka smaže spolu s hrou. Ale může obsahovat věci, které potřebujete. Proto je lepší hrát na jistotu.

2. Nyní přejděte do Knihovny her, klikněte pravým tlačítkem na hru a klikněte na Odstranit

3. Dále musíme vyčistit registr od zbytků hry, aby instalace proběhla hladce a bez problémů. Můžete to udělat pomocí CCleaner.

CCleaner má několik záložek na levé straně. Potřebujeme kartu Registry (nebo Registry, pokud máte anglickou verzi programu)

Nyní klikněte na Scan for Issues (nebo Scan for Issues). Skenujeme, dokud program neoznámí, že „nebyly nalezeny žádné problémy“ ( Problém opraven )
Začněme stahovat hru.

Pokud to nepomůže, přeinstalujte samotného klienta

4. Spusťte instalační program jako správce. Umístění instalace ponechte jako výchozí.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»