News

Jak změnit barvu oblečení v Sims 4

V prosinci 2020, s bezplatnou aktualizací 1.69.59, The Sims 4 představili možnost změnit barvu pleti a přizpůsobit make-up pro Simíky. Právě na jeho základě autoři thepancake1 a MizoreYukii vytvořili nový Color Slider mod pro The Sims 4. S jeho pomocí můžete upravit další položky v editoru tvorby postavy: barvu vlasů, oblečení, doplňky a boty. Pomocí tohoto modu zatím není možné změnit barvu nábytku, stěn a dalších předmětů z konstrukčního režimu.

Jak změnit barvu vlasů a oblečení v The Sims 4 pomocí modu Color Slider pro položky CAS

Jak nainstalovat mod Color Slider v Sims 4

Mod palety barev The Sims 4 se skládá ze dvou částí. Můžete si stáhnout vše dohromady, nebo vybrat pouze jednotlivé sady/položky, které potřebujete. Upozorňujeme, že všechny soubory jsou větší než 18 GB, což není příliš vhodné pro slabé nebo staré počítače. Všechny odkazy ke stažení najdete na konci článku.

  1. První částí je hlavní mod soubor. Ke všem položkám v režimu Vytvořit postavu přidává speciální posuvníky barev. Stáhnout si jej můžete pomocí tlačítka na konci článku. To je to, co budete muset aktualizovat po vydání nové verze modu. Pokud do hry nainstalujete pouze tento soubor, budete mít k dispozici pouze posuvník pro úpravu průhlednosti objektů.
  2. Druhou částí (a ta je nejmasivnější) jsou soubory, které nahrazují textury CAS předmětů od vývojářů, které jsou dostupné v základní verzi hry Sims 4 a také ve všech katalozích, sadách a doplňcích. . Jednou je stáhnete a nainstalujete. A zde autor dává dvě možnosti pro snadné použití modu, řazení všech složek podle typu:
  • Generované složky souborů pro každý doplněk zvlášť.
  • Roztříděné složky podle typu položky (vlasy, oblečení, boty atd.)

Po stažení hlavního souboru modu pro změnu barvy CAS v Sims 4, stejně jako nezbytných nebo všech souborů pro sady a položky šatníku, musíte ve složce Mods vytvořit novou složku, přejmenovat ji (například Color Sliders ) a přesuňte tam všechny stažené soubory do rozbalené formy.

Zajímavé:  Jak se dostat do obchodního centra v The Sims 4.

Jak změnit barvu vlasů a oblečení v The Sims 4 pomocí modu Color Slider pro položky CAS

Jak změnit barvu vlasů, oblečení, bot a doplňků v The Sims 4

Po instalaci souborů modů Color Slider do složky mods můžete přejít do hry a užít si nové možnosti přizpůsobení vzhledu vaší oblíbené postavy. V každé položce CAS budou kromě základních posuvníků změny barvy také nové posuvníky jasu, odstínu, průhlednosti, sytosti, pomocí kterých můžete v Sims 4 měnit barvu vlasů, oblečení, bot a doplňků. Vše vytvořeno nové barvy lze uložit ve hře a použít pro jiné postavy a další rodiny.

Na rozdíl od základní funkčnosti The Sims 3 ale s těmito posuvníky nebudete moci měnit barvu jednotlivých částí oblečení. Nastavení modu platí pro celou položku.

Vezměte prosím na vědomí, že jiné mody oblečení (obsah vytvářený uživateli) nejsou vždy kompatibilní s modem pro změnu barvy Posuvníky barev pro vlasy a oblečení. Autoři by měli tuto vlastnost zohlednit při tvorbě a zahrnout ji do parametrů svého produktu. Například jako mod Oberon Men’s Hairstyle.

Jak změnit barvu vlasů a oblečení v The Sims 4 pomocí modu Color Slider pro položky CAS

V nejnovější verzi Color Palette modu pro Sims 4 v1q z 16.06.2022. června 1.89.214 byla přidána kompatibilita s aktualizací 4. Pomocí tlačítek níže si můžete stáhnout hlavní soubor pro mod Color Slider pro položky CAS v Sims XNUMX a také všechny další soubory pro sady a doplňky.

Složky souborů podle doplňků

Jak změnit barvu vlasů a oblečení v The Sims 4 pomocí modu Color Slider pro položky CAS

Složky souborů pro subjekty CAS

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»