News

Jak získat odměny za instalaci autenticity v Sims 4

Simík bude nominován na cenu pokud splní kritéria pro výhru v hereckém vystoupení. Pokud je Simík nominován, obdrží následující zprávu: [Jméno Simíka] byl nominován na cenu za [jeho/její] dechberoucí herecký výkon! Podívejte se na další předávání cen v neděli v 7 hodin a zjistěte, zda [on/ona] vyhrál.

Proč nemohu přijmout svou cenu Sims 4?

Váš simík obvykle automaticky provede akci „Sledovat“, aby sledoval ceny. Pokud to váš simík dělá a vy kliknete na „Přijmout ocenění“, akce „Sledovat“ se nezruší ve prospěch možnosti „Přijmout“. Nejprve to musíte zrušit.

Můžete ztratit slávu v Sims 4?

Simíci mohou ztratit slávu pouze tím, že nebudou dělat nic. Pokud Simík vydrží déle než pár dní, aniž by provedl nějaké akce ke zvýšení slávy, v pravém horním rohu obrazovky se zobrazí upozornění, které vás upozorní na potenciál úpadku slávy.

Zajímavé:  Kde spí miminka v The Sims 4.

Jaká je nezastavitelná sláva v Sims 4?

Simík, který dokončí aspiraci na světově proslulou celebritu, získá vlastnost Nezastavitelná sláva, která zmrazí úpadek slávy, nikdy nereaguje špatně na paparazzi a získá další bod slávy za výhody celebrit. Tato aspirace vyžaduje rozšiřující balíček Get Famous Expansion Pack.

Jaký je nejrychlejší způsob, jak získat slávu v The Sims 4?

V tomto případě by si Simíci, kteří se chtějí stát slavnými, měli najít čas a zveřejňovat nové příběhy na svém Simstagramu znovu a znovu a znovu. Může se to zdát opakující se, ale konzistentní obsah je absolutním klíčem k úspěchu. To umožňuje Simíkům rychle si vybudovat široké publikum a díky tomu se stát slavnými.

The Sims 4 | Kariéra herečky | Jak přimět svého simíka, aby dostal odměnu

Jak přijímáte univerzitu v Sims 4?

Chcete-li se přihlásit na univerzitu, požádejte svého Simíka, aby použil počítač a vyberte „Univerzita“ a poté klikněte na „Přihlásit se na univerzity“. Váš Sim pak požádá o místo na University of Britechester a Foxbury Institute. Váš Simík obdrží dopis o přijetí po jednom nebo dvou dnech ve hře.

Proč moje sláva v Sims 4 nestoupá?

Bod slávy NEZÍSKÁTE provedením pouze jedné interakce, která má vedle sebe +slávu. Chce to hodně. Tip, jak urychlit získávání slávy, je koupit si dron a nastavit ho na streamování, zatímco děláte věci, které samy o sobě žádnou slávu nedávají.

Co deaktivuje trofeje Sims 4?

Jediné cheaty, které deaktivují trofeje, jsou ty, které vyžadují použití testovacích cheatů, které vás vyzve, že trofeje budou v tomto světě deaktivovány. Nebudete jej moci vypnout a vrátit do normálu, i když neuložíte.

Proč nezískám slávu v Sims 4?

Charisma může být někdy trochu zapomenutou dovedností ve hře, ale je nezbytné pro všechny druhy úspěšných interakcí. Pokud Sim s vysokou úrovní charisma zveřejní příběh na Simstagramu, získá více sledujících (a větší slávu) než Simíci s nižší úrovní dovedností.

Zajímavé:  Jak správně vytvořit pár póz v The Sims 4.

Jaký je nejjednodušší způsob, jak se proslavit v Sims 4?

Pokud chcete, aby byl váš Simík slavnější, musíte dělat akce, které mají vedle sebe hvězdu. Jako je darování na charitu, darování fanouškům, komunikace s dalšími celebritami, mluvení s fanoušky/paparazzi, možná rozdávání autogramů, natáčení videí s „The More Views Video Station“ v režimu sestavení atd.

Můžete se stát slavným hercem v Sims 4?

The Sims 4: Get Famous obsahuje slavné Simíky, úrovně slávy, svět inspirovaný Hollywoodem, zábavné ambice a aktivní hereckou kariéru. Herecká kariéra je rychlá cesta k superhvězdám, protože Simsům poskytuje spoustu slávy, kdykoli mají úspěšné koncerty.

Zakazují cheaty úspěchy v Sims?

Použití jakéhokoli cheatu deaktivuje úspěchy a trofeje z verzí The Sims 4 pro PS4 a Xbox One. Použití cheatů nedeaktivuje úspěchy z verzí pro PC nebo Mac.

Záleží na trofejích ve hře Sims 4?

Ačkoli za splnění úspěchů The Sims 4 neexistuje žádná skutečná odměna, kromě bodů úspěchů ve hře, které nelze za nic utratit, oddaní fanoušci série The Sims se možná budou chtít vyzvat tím, že jich dokončí co nejvíce.

Co se stane, když zmrazíte slávu Sims 4?

Nyní je zde možnost „veřejný obrázek“. V další výzvě jsou čtyři možnosti: nastavit reputaci, přidat (nebo odebrat) slávu, zvýšit (nebo snížit) úroveň celebrity a zastavit snímek. Poslední dva jednoduše zvýší vaši úroveň celebrity jednu po druhé a zmrazení slávy zastaví funkci slávy pro daného Simíka.

Můžete být slavným zpěvákem v Sims 4?

I když v The Sims 4 neexistuje žádná formální pěvecká kariéra, můžete si jako zpěvák snadno vydělat peníze a přinášet tím velké peníze. Pokud potřebujete pomoc s tím, jak se stát slavným zpěvákem v The Sims 4, postupujte podle tipů v našem seznamu.

Zajímavé:  Jak sebrat zvíře někoho jiného v The Sims 4.

Mohou herci odejít ze hry Sims 4?

Starší Simíci už nebudou mít možnost odejít z herecké kariéry, jen aby je potkala smutná, smutná realita. Předtím se jim vysmívali TNS, kteří jim říkali, že dostali tento velký skvělý důchod a nyní mohou sedět a relaxovat, ale výše důchodu byla §0. To je tak temné…

Měli by moji Simíci mít dítě?

I když je rodičovství dobrovolné, Simíci se mohou rozhodnout přivítat dítě, když se budou cítit připraveni. Mít dítě může být z dlouhodobého hlediska prospěšné, protože každý Sim má zemřít, a to je jediný způsob, jak předat svou genetiku, aby bylo zajištěno, že jejich odkaz bude žít dál.

Přehled dovednosti Archeologie v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

Přehled dovednosti Archeologie v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

Dobrodružství velkolepého Indiany Jonese a neuvěřitelné Lary Croft se mnohým zarylo hluboko do duše. A někteří byli dokonce inspirováni k cestování a hledání. Pokud váš Sim touží po dobrodružství a přitahují ho tajemství a bohatství starých lidí, bude pro něj dovednost Archeologie velmi užitečná.

Jak zvládnout dovednost

Pokud nemáte peníze na cestu do vzdálených zemí nebo se nechcete pohrávat v bahně s neustálým bzučením komárů, nebo ještě hůř, pak začínajícímu badateli přijdou na pomoc knihy. Stačí použít knihovnu nebo počítač a potřebná literatura vám bude zaslána přímo domů:

  • Archeologie. Svazek 1. Štětce a vy. (75 §)
  • Archeologie. Svazek 2. Jak může být bič užitečný? (150 §)
  • Archeologie. Svazek 3. Kámen nebo relikvie? (250 §)

Knihy o dovednosti Archeologie v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

Ale učení praxí je mnohem efektivnější. Je pravda, že na výlet do Selvadorady budete muset sešrotovat peníze, ale věřte, že nebude těžké to zaplatit. Vykopávky a různé akce s nálezy na pracovním stole archeologa pomohou zvýšit úroveň dovedností. A to zase otevře nové možnosti právě na této lavičce. Mimochodem, můžete si ho zakoupit nejen doma prostřednictvím nákupního režimu, ale také přímo na místě — od obchodníků na hlavním náměstí.

Zajímavé:  Jak dokončit výzvu agentury pro topmodelky v The Sims 4.

pracovní stůl archeologa ve hře Sims 4 Jungle Adventure

pracovní stůl archeologa ve hře Sims 4 Jungle Adventure

K procesu učení můžete přidat adrenalin – k rozvoji dovednosti přispívá i jeden z mechanismů v Chrámu (nabízení misek).

Úrovně archeologických dovedností

úroveň 0-1: Zpočátku se váš Simík bude moci pouze prohrabávat hromadami a nacházet v nich různé neidentifikované artefakty, hrudky špíny, zkameněliny a relikvie. Se zvyšující se úrovní se bude zvyšovat i kvalita a hodnota nálezů.
A také, pokud je v jejich zavazadle hrouda hlíny v podobě artefaktu, začátečníci jsou schopni odstranit právě tento artefakt na stole archeologa.

vykopávky v Sims 4 Dobrodružství v džunglivykopávky v Sims 4 Dobrodružství v džungli získání artefaktu v The Sims 4 Dobrodružství v džunglizískání artefaktu v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

úroveň 2: váš Simík si uvědomil, že za účelem rozvoje dovednosti můžete kromě hrabání v hlíně také studovat umělecké předměty a starožitnosti. A zůstal čistý a jeho poznání se zvětšilo.

úroveň 3: Konečně mám dost zkušeností na to, abych sám prokázal pravost omiských artefaktů. Na stole archeologa bude váš svěřenec s pomocí lupy, štětce a dalších užitečných nástrojů schopen oddělit padělky od skutečných starožitností.

Ověření artefaktu v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

Ověření artefaktu v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

úroveň 4: Váš Simík nyní může hledat hromádky jednou za 4 hodiny. V Selvadoradě najde místo pro vykopávky i začínající archeolog. Ale se zkušenostmi přichází schopnost vidět vhodné hromádky tam, kde si toho ostatní nevšimli. Stačí kliknout na zem a vybrat možnost „Hledat hromádky“.

hledání hromádek v Sims 4 Jungle Adventure

hledání hromádek v Sims 4 Jungle Adventure

úroveň 5: Před prodejem starověkých předmětů, jako jsou pravé artefakty, omské poklady nebo fosílie, může být velmi užitečné provést na nich archeologický výzkum. Procvičte si alespoň držení lupy. A váš Simík se už sám naučil získávat prvky z kovů a krystalů. Není to o moc těžší než proměnit hroudu hlíny například ve zlatou sochu Celtikliho.

Zajímavé:  Jak otočit předmět vertikálně v The Sims 4.

archeologický výzkum artefaktu v The Sims 4 Jungle Adventure

archeologický výzkum artefaktu v The Sims 4 Jungle Adventure

úroveň 6: Váš již docela zkušený archeolog Sim dokáže nalezené hromady proměnit v místa vykopávek. Ptáte se, jaký je v tom rozdíl? Za prvé, místa vykopávek obsahují více kořisti a za druhé s nimi mohou pracovat až 4 Simíci současně. Je to rychlejší a zábavnější!

vykopávky v sims 4 dobrodružství v džungli

vykopávky v sims 4 dobrodružství v džungli

úroveň 7: Kdo jiný než archeolog by věděl, jak správně zpracovávat krystaly za účelem získání fasetovaných kamenů pro relikvie.

pracovat na archeologické lavičce v Sims 4 Jungle Adventure

pracovat na archeologické lavičce v Sims 4 Jungle Adventure

úroveň 8: váš svěřenec již nashromáždil tolik znalostí, že si prostě nemůže pomoci, než se o ně podělit s ostatními. Nyní je schopen napsat příručku pro dovednost Archeologie na počítači.

úroveň 9: Vždy je příjemné, když nejste jediný, kdo se považuje za odborníka. Sám Vincent „Skull Finder“ a Simson Institute rozpoznali vašeho Simíka jako nejlepšího odborníka na starověké omiské artefakty a jsou připraveni poslat mu své nálezy k prozkoumání. Práce bude samozřejmě velmi dobře zaplacena. Vyzkoumaný artefakt můžete samozřejmě prodat sami, ale pokud jej vrátíte jeho majitelům, dostanete několikanásobně více peněz. A pokud vás omrzí dělat něčí špinavou práci, můžete vždy použít možnost ve své poštovní schránce zakázat odesílání artefaktů k určení pravosti.

zkoumání artefaktu v The Sims 4 Jungle Adventure

Běžná cena tohoto artefaktu je 662 §

úroveň 10: knihy a příručky píší ti, kteří nemohou žít bez editora. A skuteční odborníci sdílejí své znalosti se všemi bez jakýchkoliv prostředníků, tedy verbálně. Váš odborník na starověké Omiskány je připraven přednášet o archeologii kdykoli během dne. Typické je, že jsou lidé, kteří mu chtějí naslouchat. Všichni účastníci akce obdrží pozitivní náladu. Pokud se zkušený archeolog rozhodne vrátit k práci v terénu, pak jeho nálezy budou lepší než u začátečníka.

Zajímavé:  Kde je detektivův deník v The Sims 4.

přednáška o archeologii v Sims 4 Jungle Adventure

přednáška o archeologii v Sims 4 Jungle Adventure

užitečný:
— dovednost je užitečná při analýze pastí a karet náhody;
— nemusíte utrácet peníze za stůl archeologa (je k dostání v některých pronajatých domech, na trhu a v muzeu);
— s napumpovanou selvadoradskou kulturou nemusíte vůbec chodit do džungle, kupovat hrudky od obchodníků a používat stůl na trhu;
— aspirace specialisty na archeologii úzce souvisí s touto dovedností;
— v ruské lokalizaci se na několika místech lavice archeologa promění v architektův stůl;

Přehled dovednosti Archeologie v The Sims 4 Dobrodružství v džungli

— pokud umístíte několik skládacích archeologických lavic vedle sebe, pak Simíci, kteří na nich pracují, spojí práci s komunikací;
— Přednášení o archeologii přidává lektorovi body slávy, pokud máte doplněk „The Sims 4 Cesta ke slávě“.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»