News

Jak získat hlas v politice Sims 4

Jak se stát politikem a udělat kariéru v The Sims 4?

Vést aktivní život, být aktivní ve společnosti a úspěšně začít ovládat mysl mnoha lidí je možné v aktualizaci „The Sims 4: City Living“. Možností je zde spousta. Nejprve musíte své postavě sehnat práci a teprve potom můžete začít úspěšnou kariéru politika. Je to snadné. K okamžitému vstupu do prestižní státní služby stačí zajít na magistrát nebo tam jednoduše zavolat telefonicky.

Dále přichází skutečná dohoda. Postava si pak musí vybrat jeden z cílů pro společnost a následně jej začít aktivně realizovat. Jaký typ člověka je k tomu zapotřebí? Musí být vždy sebevědomý a společenský? Jen taková postava se bude moci stát politikem.

Poté je důležité začít aktivně jednat. Musíte vést debaty s ostatními hrdiny, organizovat obchodní konference a velká shromáždění. To je důležité pro dosažení vašich cílů. Simík se vždy chová velmi čestně, protože jeho kariéra nyní závisí na počtu hlasů voličů, když hlasovali pro něj nebo proti němu.

Jak úspěšně propagovat věc v The Sims 4

Být politikem v The Sims 4 znamená přesvědčit ostatní, aby podpořili vás a vaši věc. Můžete propagovat věc, zajistit si hlasy a dokonce žádat o úplatky pod stolem, jakmile se dostanete do povědomí. Vaším prvním krokem na této cestě je však výběr kampaně a šíření zprávy všem, které znáte. Chcete-li se dozvědět více, pokračujte ve čtení a zjistěte, jak úspěšně propagovat věc svého politika Sim v The Sims 4.

Zajímavé:  Jak si vybrat jiného veterináře v The Sims 4.

Jak úspěšně propagovat svou věc v The Sims 4: Průvodce kariérou politika

Níže je kompletní průvodce krok za krokem k propagaci vaší věci v The Sims 4:

  1. Vyberte si Simíka a vyberte si svou příčinu.
  2. Dostat sebevědomá nálada.
  3. Vyberte Simíka a vyberte si «Shromážděte se k věci.»

Zatímco politik s nízkým postavením se zpočátku snaží prosadit svou věc, sebevědomá nálada výrazně zvyšuje vaše šance na úspěšnou propagaci. Naštěstí, pokud na první pokus neuspějete, můžete se zeptat ostatních Simíků a proces opakovat, dokud to nebude fungovat.

Svou věc můžete propagovat několikrát u stejného Simíka! Pokud to na někoho funguje jednou, pozvěte ho příště, až se úkol povýšení objeví, a zkuste to znovu. Ve většině případů vás opět horlivě podpoří.

PODOBNÉ ČLÁNKY
PODOBNÉ ČLÁNKY
Jak zajistit hlasy v The Sims 4

Když budete v politické kariéře povyšovat, získáte další možnosti dialogu k diskusi o politice, získáte hlasy pro svou kampaň a požádáte o úplatky. Propagace vaší věci se stane vstupem do plnění těchto úkolů, takže se ujistěte, že váš Simík zůstane sebevědomý a charismatický, abyste mohli snadno ovlivnit jeho přízeň.

The Sims 4 je k dispozici na PC, Mac, Xbox One a PlayStation 4. Chcete-li se o hře dozvědět více, podívejte se, jak vyhrát v loterii v The Sims 4, nebo klikněte na štítek níže a prozkoumejte naši rostoucí sbírku obsahu.

Štítek příspěvku:
The Sims 4

Prima Games podporuje naše publikum. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našich stránkách, můžeme získat malou provizi pro partnery. Zjistěte více

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»