News

Jak začít hrát The Sims 4 zajímavěji

Nevíte, co jiného dělat se svým Simíkem? Jaký osud, kariéru, přítele by si měl vybrat? Zkuste experimentovat. Na internetu je spousta nápadů a výzev.

Vytvořte postavu, která se bude lišit od vašich typických Simíků. Ať je ošklivý, se špatnou postavou. Zkuste si zahrát zarytého padoucha. Nebo zjistěte, kolik generací bude trvat, než se neobvyklé rysy obličeje a kůže přestanou předávat potomkům. Po kolika generacích se Simíci začnou rodit jako krásní? Nepoužívejte však kódy.

Snažte se nepoužívat kódy ani mody vůbec. Snažte se získat mimořádné bohatství prostřednictvím práce a rozvoje postavy.

Můžete jít do extrémů. Usaďte postavu na nejmenším pozemku s minimem nábytku, vybavení a peněz. Přežít.

Vytvořte kompletní rodinu. Nechte své Simíky týden, měsíc nebo rok bez správy. Nechte Simíky, aby se pokusili uspokojit své vlastní potřeby. Kdo po tomhle přežije?

Zajímavé:  Jak opustit klub v The Sims 4.

Architektonický editor hry vám umožní vytvořit si domov snů. Zkuste vytvořit něco neobvyklého. Například překážkovou dráhu. Organizujte hry o přežití. Kdo z rodiny dorazí do cíle jako první? Cítit se jako Velký bratr.

Můžete sbírat standardní sběratelské předměty: krystaly, žáby, kovy, zkameněliny. Nebo si můžete dát dohromady sbírku něčeho neobvyklého. Pokuste se získat srdce každého Simíka, kterého znáte. Jako sbírkový předmět mějte s sebou děti. Každá postava npsy má vyjící charakter. Získat jeho srdce a dostat ho do postele bez cheatů není vždy snadné. Zvláště pokud je Simík v oficiálně registrovaném vztahu.

Vytvořte obří genetický strom postav. Na internetu se tato výzva nazývala „100 dětí“. Můžete zkusit udělat víc.

Zkuste v editoru znovu vytvořit postavy svých blízkých nebo známých osobností.

Vytvoříte dospělého Simíka. Pro zkomplikování průchodu je lepší vytvořit obyčejného člověka. Zbytek rodiny jsou miminka. Zkuste zvýšit všech sedm bez cheatů nebo kódů. Služby péče o děti by neměly být odebrány žádné dítě.

Nezastírejme to, každý z nás alespoň jednou z rozmaru zabil Simíka. Co takhle zahrát si na šíleného maniackého zabijáka? Žádný Sim, který přijde do vašeho domova, nesmí odejít.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Lena BV [58.8 tis.]
4 года назад

Můžete zkusit změnit herní strategii. Například vytváříte postavy pro sebe a obvyklou sadu charakterových vlastností: veselý, aktivní, rodinný muž. Nejprve si splníte svůj životní cíl kulturisty, stanete se kultistou, poté se oženíte a budete mít děti. Ale co když změníte tuto šablonu na opak, vytvoříte zlou postavu a uděláte z ní nejhoršího zločince ve všech městech nebo nejhoršího upíra nebo nejhorší a nejhorší čarodějnici. Nebo tento soubor vlastností: paranoidní, samotář, blázen. A zkuste mu najít kamaráda, také trochu výstředního.

Zajímavé:  Jak získat hlas v The Sims 4.

Nebo pokud vždy používáte kód pro peníze, a tady to je, krásný dům, krásní simíci, ideální život. Existuje jen jedna věc. nudný. Ale co když doslova vytvoříte bezdomovce — Simíka v ošklivém oblečení, koupíte mu malý pozemek, na něm je jen keř, do kterého se dá chodit na záchod a kytara, nic jiného, ​​zbylé peníze dejte přes vedení rodin do jiné rodiny, majetek pozemku udělá „život bez vymožeností“, abyste neplatili účty a chodili se doslova toulat po městech, učili se hrát na kytaru, jíst, co potřebujete, spát, kdekoli potřebujete, žádná práce, žádné trvalé připojení. A pak, jak to dopadne nebo jak chcete, se po dlouhých dnech putování můžete stát celebritou.

Jde o to, že v The Sims 4 je určitě něco, co jste ještě nedělali, a pokud porušíte svůj vzorec, může to být velmi zajímavé.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
STFM [12.3 kB]
4 года назад

Pokud mluvíme konkrétně o tom, co můžete dělat ve hře samotné, existuje několik možností:

-Nainstalujte si mody, které přidají jakékoli mechaniky, které nejsou přítomny v počáteční hře. Aby bylo možné ve hře udělat něco nového.

— Uspořádejte si pro sebe takzvané „výzvy“. Jde o unikátní sady pravidel, které částečně omezují, ale zároveň dávají na hru zcela jiný pohled. Nejoblíbenější je Legacy Challenge, jejíž podstatou je hrát za jednu rodinu po deset generací podle určitých pravidel (děti například musí striktně dědit charakterové vlastnosti svých rodičů).

-Můžete zbourat všechny domy ve všech existujících městech a dát si za cíl „vybavit“ tato města sami. Můžete se pokusit zachovat jedno téma nebo každý jednotlivý dům co nejvíce odlišit od ostatních. A pak se v těchto nových městech pokuste implementovat určité „výzvy“.

Zajímavé:  Jak nakupovat jídlo ve vlastním obchodě The Sims 4.

-Můžete si stanovit bláznivý cíl „dokončit hru na 100 %. Vezměte si jednu konkrétní postavu a snažte se ji naučit všechny dovednosti, získat nejvyšší úroveň ve všech možných kariérách, sbírat všechny možné sbírky a tak dále a tak dále.

-Můžete se pokusit natočit tematická videa, filmy a televizní seriály. Ze všech nabízených možností, pokud máte fantazii a touhu rozvíjet schopnosti natáčení a střihu, existuje možnost zpeněžit a získat další malý (nebo možná velký, ale musíte do toho vložit o 200 % více úsilí) příjem položka.

Pokud mluvíme o tom, co můžete dělat kromě Sims, pak ani zde není vše tak jasné:

-Protože The Sims je „simulátor boha“, můžete věnovat pozornost jiným hrám podobného žánru – Black & White, The Movies, Populous atd.

-Můžete se obrátit na příbuzné žánry — urbanismus a «magnáti».

-Konečně se můžete odpoutat od her a dělat něco produktivnějšího.

20 věcí, které můžete vyzkoušet v The Sims 4

Všichni víme, že The Sims 4 nemá „boj s bossy“ ani konkrétní cíl, který hru ukončí. Je to nekonečná výprava, při které děláme naše Simíky šťastnými nebo nešťastnými různými zvraty na cestě! Vy jako hráč však možná budete chtít udělat toto pískoviště zajímavější! A SimsCommunity.info je tu, aby vám pomohla: sestavili seznam věcí, které by měl každý fanoušek The Sims 4 ve hře udělat, aby se bavil a zabavil.

1) Častěji plnit rozmary Simíků

Někdy opravdu potřebujeme naslouchat tomu, co chtějí Simíci, ne tomu, co chceme my.

2) Hrajte s předem vytvořenými postavami

Někdy je zábavné pokračovat v příbězích Simíků z Willow Creek a Oasis Springs, které začali vývojáři! Najde Johnny Zest to správné publikum? Podaří se mu dokázat bohatým rodičům, že je nepotřebuje?

Zajímavé:  Jak pracovat jako správce v kavárně Sims 4.

3) Staňte se ničitelem rodin

Věci nemohou jít vždy hladce. Proč tedy nevytvořit Simíka, který zničí všechna manželství ve městech? Víte, jen pro zábavu!

4) Jeden Sim – sedm dětí

Vychovat jedno dítě je velmi těžké, ale vychovat sedm je prostě noční můra!

5) Hrajte si s různými rodinami

Pokud se nudíte se svou současnou rodinou, proč to nezměnit a podívat se, jak se mají ostatní? Zkuste je přimět k vzájemné interakci a uvidíte, co se stane!

6) Nastavte Newcrest

Všichni víme, že v Newcrestu není jediná budova. Potřebuje vaši pomoc! Nemusíte být skvělý vypravěč nebo skvělý stavitel, ale na výsledky budete rozhodně hrdí.

7) Začněte od nuly

Udělejte svým Simíkům úspěch a sledujte, jak se jejich životy rozpadnou a začnou znovu. Pokud máte v rodině Simíka, který je opravdu dobrý pracovník, přimějte ho, aby zanedbával všechny své povinnosti, aby ho vyhodili. Nakonec bude obtížné zaplatit účty na vašem obrovském majetku a budete muset prodávat postupně. Začněte novou kariéru, abyste přežili!

8) Získejte zlatou medaili za každý typ večírku ve hře!

9) Sbírejte vše, co můžete

Sledovat, jak se sbírky vaší rodiny rozrůstají s každým nálezem, je něco výjimečného! Vytvořte sběratele a dokončete všechny sbírky!

10) Umožněte svobodnou vůli

Proč mučit své Simíky sledováním, jak mučí sami sebe? Podívejte se, jak daleko se mohou dostat bez vaší pomoci!

11) Sledujte ostatní

Má váš Sim tyrany? Vraťte se do světa živých jako duch a pronásledujte je!

12) Upgradujte města

Od vydání The Sims 4 se objevilo mnoho funkcí a nového obsahu. Willow Creek a Oasis Springs však zůstávají nezměněny. Přidejte nové věci do starých pozemků a rodin! Například mít dítě Palačinky nebo přidat bazény do každé domácnosti.

Zajímavé:  Jak získat frukton v The Sims 4, aniž byste museli jít do vesmíru.

13) Vytvořte super simíka

Vypněte stárnutí a vytvořte jednoho Simíka, který splní všechny životní cíle a zvládne všechny dovednosti!

14) Začněte nový život pod starou střechou

Udržet dobré manželství není vždy snadné. Rozveďte dva Simíky a začněte nový život pod jednou střechou!

15) Zrychlete čas

Dokončete životní cíl a dosáhněte maximální úrovně v kariéře Simíka s nízkou očekávanou délkou života.

16) «Poupátko»

Vydělejte jeden milion Simoleonů a nechte svou rodinu osmi Simíků pracovat na úspěchu Rosebud!

17) Mistr kresby

Nakreslete všechny možné obrázky ve hře a pověste je ve svém vlastním domě!

18) Epický strom

Postavte a ozdobte dům ze dřeva a naplňte ho nábytkem vyrobeným vlastníma rukama na dřevoobráběcím stole!

19) Nepřítel lidu

Udělejte z každého Simíka ve hře svého nepřítele a uvidíte, co se stane!

20) Výzvy

Hráči přicházejí se spoustou výzev, které definují téměř celou hratelnost. Najděte a vyplňte několik z nich: na SimsCommunity jich je již více než 200! Zdroj

6 komentáře
Anna Kadulina 26. července 2020 v 11:28

Pár nápadů se mi moc líbilo. Děkuji!!)) Zejména vydělat 1 milion a dům ze dřeva, z toho můžete udělat výzvu! Navštivte můj kanál YouTube Anny Game Sims, existuje mnohem více různých nápadů)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»