News

Jak uskutečnit své sny v The Sims 4

Zen

Zen je obsahová platforma s aktuálními zprávami, videi a texty od oblíbených bloggerů. Každý den zde miliony lidí sledují obsah na různá témata: od her po cestování, od krásy po technologie. A chytré algoritmy doporučují publikace s ohledem na zájmy uživatelů

Vždy zde najdete to, co je pro vás to pravé: statisíce autorů sdílejí každý den příspěvky, články, videa a krátká videa. A chytré algoritmy přizpůsobí zdroj vašim zájmům

The Sims 4: jaké touhy a obavy mají postavy. Jak je změnit

Simíci mají strach a touhy. Foto: Steam

The Sims 4, simulátor skutečného života, dává Simíkům jejich vlastní jedinečné touhy a obavy. Mohou se objevit během života postav.

The Sims 4 zahrnuje virtuální život Simíků. Každá postava má své vlastní jedinečné touhy a obavy. Simova individualita vyzařuje v mnoha ohledech. Systém tužeb a strachů lze deaktivovat v nastavení. Hráč pak již nemusí na takové potřeby postavy reagovat. Váš Simík se nebude určitých věcí bát a najde více svobody.

Své obavy můžete resetovat v nastavení hry. Foto: The Sims 4

Své obavy můžete resetovat v nastavení hry. Foto: The Sims 4

Některá přání můžete resetovat v režimu nastavení, nejprve je vypnout a poté obnovit jejich vzhled. Musíte jít do nabídky, najít kartu „Hra“ a vybrat funkci „Zobrazit touhy a obavy“.

Všechny Simovy současné touhy budou resetovány a jejich místo zaujmou nové. Některé aspirace postavy se mohou hráči zdát nevhodné, takže hráč má šanci je pravidelně neutralizovat a aktualizovat je novými.

Touh se můžete zbavit i tím, že je jednoduše splníte. Pak sen zmizí a na jeho místo nastoupí další Simův cíl.

Zajímavé:  Jak vidět mimozemšťana v The Sims 4.

Jaké jsou touhy a proč by je měl Sim splnit?

Touha postavy. Foto: The Sims 4

Touha postavy. Foto: The Sims 4

Pokud občas neplníte sny svého Simíka a často je zanedbáváte, pak existuje riziko, že se postava začne bát svých nesplněných tužeb.

Aspirace se zobrazují těsně nad vaším profilem v levé dolní části obrazovky. Jsou ve třech oblacích. Každá touha patří do své vlastní kategorie. Existují dlouhodobé, krátkodobé a reaktivní. Například se může objevit spontánní touha uklidit stodolu, pokud je Sim blízko neuklizené budovy, nebo touha hrát šachy při procházce v parku.

Všechna přání jsou založena na osobnosti hráčské postavy. Budou odrážet jeho osobnost. Existují dlouhodobé plány. Jsou to aspirace jako založení rodiny, svatba nebo komunikace s jinými postavami. Obvykle se zřídka mění na jiné. Dosáhnout jich ale nebude tak snadné.

Můžete rychle splnit krátkodobá přání. Budou se měnit častěji. Existuje však příležitost zachytit sen Simíka. Hráč by měl kliknout na ikonu „připínáček“ vedle přání.

Své sny si musíte splnit z nějakého důvodu. Splnění tužeb má nejen blahodárný vliv na vaši náladu, ale také doplňuje potřebnou zásobu bodů. Lze je utratit v obchodě s odměnami za nákup nových vlastností, lektvarů a dalších bonusů.

Strach postavy

Simův strach v The Sims 4. Foto: The Sims 4

Simův strach v The Sims 4. Foto: The Sims 4

Kromě tužeb existují také obavy, které se v Simících objevují z řady důvodů. Jsou to dočasné charakterové rysy a můžete se jich zbavit. Můžete se například zbavit strachu z neúspěchu „chlubením se prací“ nebo „Žádáním o hodnocení výkonu“, když je postava pryč a pracuje na svém pracovišti.

Existují různé fobie. Patří mezi ně například strach z ohně, smrti, strach z přeplněných míst a další strachy Simíků.

Zajímavé:  Jak se dostat do obchodního centra v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»