News

Jak zvýšit stěny ve hře Sims 4

Zdravím fanoušky lámání a stavění v Sims 4! Dnes stavíme nový dvoupatrový apartmán Zen View 702 z módní oblasti San Myshuno! Podívejte se ve videu, co z toho vzešlo, a já vám řeknu svých 5 nejlepších triků pro opravy v Sims 4.

Některé nápady jsou vhodné i pro domy, obecně si je zapíšu a sami uvidíte, jak to může být užitečné ve vaší hře. Začnu tím hlavním – v bytech Sims 4 nemůžete posouvat vstupní dveře, dotýkat se oken ani měnit výšku zdí. Můžete ale užitečně změnit vnitřní uspořádání a obejít zákazy.

Trik 1: úspěšný převlek

Pokud se vám nelíbí tvar oken vašeho bytu, přidejte falešnou stěnu s přepážkou uprostřed a místo skutečného okna ji nahraďte něčím. Náš byt bude mít japonský styl a obrázek v tomto motivu mi opravdu sedl.

The Sims 4: Japonský byt

Ale můžete přidat rostliny, závěsy nebo vložit fotografii krásné krajiny.

Nápad 2: Pomoc od Sims

Simíci jsou cool, než se zdají: pokud odemknete jejich schopnosti, pomohou s designem. Nezapomeňte upgradovat dovednosti kreslení svého Simíka. Nechte ho kreslit a obrázky si uložte pro budoucí opravy!

Krásná ložnice v The Sims 4

Začněte stavět s dobrou zásobou obrazů, získáte více možností:

  • lze zmenšit, aby se vytvořily koláže na stěně, používané místo záclon nebo částí nábytku;
  • vyfotografujte, zvětšená fotografie bude sloužit jako tapeta.

Obrazy nejsou v tomto smyslu vždy vhodné, protože objemově expandují.

Renovace v Sims 4: přestavba bytu

Rada. Pokud jste příliš líní upgradovat své Simíky, nechcete ztrácet čas a čekat, až nakreslí něco, co stojí za to, přejděte do galerie a vyhledejte „obrázek“. Podívejte se na hotová mistrovská díla od Simíků ostatních hráčů. Často se ukládají do sbírek, takže si pár stáhněte nebo si vytvořte osobní skrýš krásných obrazů svých Simíků. Uložte si je jako místnosti a pak je můžete použít v jakékoli budově. Tenhle se mi líbil.

Zajímavé:  Jak vytvořit různé anime účesy v The Sims 4.

Skvělý obrázek v Sims 4

Myšlenka 3: obejít zákazy

Vraťme se k tomu, že většinu oken bytu nelze odstranit a dokonce ani přelakovat. To je sice pravda, ale málokdo ví, že toto pravidlo platí pouze pro stěny viditelné z fasády. V bytě s velkým balkonem můžete snadno odstranit stěnu s přístupem na balkon a oknem, jak je znázorněno na obrázku níže. Poté postavíme novou zeď a jsou na ní povolena jakákoliv okna, dle vašeho přání.

Sims 4: Pojďme přestavět byt

Důležitou výhodou této metody při rozšiřování místnosti je, že získáme více životního prostoru pro Simíky a na balkoně máme možnost uspořádat oddělené zóny. Například místo pro domácího mazlíčka nebo další hernu.

Trik 4: zakryjte své stopy

Pokud rádi experimentujete s kombinováním několika kusů nábytku, pak víte, jak obtížné může být někdy skrýt „zárubně“. Vyvýšená postel, která má stát na podlaze, má vyčnívající nohy. Část stolu přitlačená ke zdi může vyjít ve vedlejší místnosti. Ale hurá, hurá, v bytě můžete lajdáctví zamaskovat pomocí zvětšených konstrukcí.

Jak vyrobit patrovou postel ve výškovém Sims 4

Fotografie ukazuje, jak jsou dvě různé postele sestaveny do jedné kvůli detailům zvětšené sochy. Většina z toho prochází stropem, ale to pro nás není děsivé; ve vedlejším bytě nebude nic vidět). Stejným principem můžete „zkrátit“ převislé kuchyňské lampy – stačí je zvednout výš.

Trik 5: ozdobte strop

Pokud pro krásný snímek obrazovky, natáčení televizního seriálu nebo jen pro zábavu potřebujete vytvořit trámy na stropě nebo napodobit dvoupatrový strop — neváhejte to udělat! Prodloužené police na záchranu!

Domácí nábytek v The Sims 4

Hlavní věc je nepřehánět to: pokud zvednete příliš velkou konstrukci, jako je zvětšená police s mraky, bude to vypadat krásně, ale ve hře to bude nepohodlné a omezí část výhledu.

Zajímavé:  Jak se podívat na dům před nákupem v The Sims 4.

No, to je pro dnešek vše, probereme případné dotazy — napište do komentářů. Ať se jakýkoli nápad podaří!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»