News

Jak si vybrat náladu v The Sims 4

Emocionální uvědomění a emocionální výbuch v The Sims 4 Snowy Expanses

Podíl na Tumblr

Tweet o tom na Twitteru

Podíl na VK

V článku věnovaném chůze, zmínili jsme to navíc The Sims 4 Zasněžené rozlohy postava bude schopna dosáhnout stavu zvláštního stavu Emocionální uvědomění. Dnes se blíže podíváme na tuto funkci, která vám umožní nejen zcela ovládat emoce postavy, ale také je měnit podle vašeho výběru pomocí speciální možnosti Emocionální výbuch.

Emoční uvědomění je schopnost identifikovat a konstruktivně vyjádřit emoce.

Získání emocionálního povědomí trvá v průměru několik hodin ve hře – přesné číslo závisí na tom, kolik nepřetržitého času jste ochotni věnovat tomu, aby vaše postava „dostala zen“, a také na tom, jak toho dosáhnete. Celý proces probíhá ve dvou fázích a vyžaduje určité akce.

Způsoby, jak dosáhnout emočního uvědomění

Jedním ze způsobů, jak dosáhnout prvního emočně bdělého stavu, jsou klidné procházky po jedné z komorebiských turistických stezek. Přečtěte si více o procházkách, překvapeních, která na vás čekají, a preventivních opatřeních zde.

Ale přispějí k tomu i některé klidné aktivity. Můžete kreslit, hrát na hudební nástroj, číst, rybařit, tvarovat bonsai (stejně jako ořezávat a kontrolovat), vytvářet kytice (Dodatek „Roční období“) si můžete dát perličkovou koupel nebo inspirativní sprchu a samozřejmě relaxovat v horkém prameni.

Zajímavé:  Jak se dostat na internet v The Sims 4.

Pokud máte nainstalovaný playset «SPA Day», pak k dosažení emocionálního uvědomění můžete cvičit jógu, meditovat, relaxovat v sauně nebo se vykoupat s jakýmkoliv plnivem. Nejrychlejšími způsoby jsou ale asi jóga a meditace (pouze dokud se Simík nenaučí levitovat, moodlet se při levitaci neobjeví) – k úplné kontrole emocí vám bude stačit hodina a půl.

První etapa

Jakmile Sim dosáhne první fáze, obdrží náladu Emotional Awareness, která mu dá +4 do neutrálního stavu a bude trvat tak dlouho, dokud bude Simík vykonávat nějakou uklidňující aktivitu. Pokud neprovedete potřebné akce, moodlet po čtyřech hodinách zmizí.

V této fázi se objeví několik nových uklidňujících aktivit. Když například kliknete na stojan, jakýkoli obraz nebo sochu, můžete nyní „Přemýšlet“ a když kliknete na Simíka, můžete „Procházet se a ponořit se do myšlenek“.

Druhá etapa

Pokračujte v provádění výše uvedených akcí a postava brzy dosáhne druhé fáze a obdrží nový moodlet „Emoce pod kontrolou“. Nahradí „Emotional Awareness“ a dá postavě +10 bodů do neutrálního stavu na 6 hodin a schopnost v ní způsobit „Surge of Emotions“, což je to, o co jsme vlastně směřovali.

Emocionální výbuch

Klikněte na svou postavu a vyberte možnost „Surge of Emotions“. Poté si v nabídce, která se otevře, můžete vybrat jeden z patnácti možných emočních stavů!

Názvy se trochu liší od emocionálních stavů, na které jsme zvyklí, ale díky barevnému označení vedle názvu každého z nich se snadno orientujete:

 • Extáze — čistá blaženost, jen ty nejlepší vzpomínky. Sim obdrží náladový letáček Extáze (štěstí +4 na 12 hodin)
 • Odvaha — Nezůstalo ani stopy po stydlivosti. Změnili jste se a jste připraveni vzít býka za rohy. Sim obdrží moodlet „Odvaha“ (sebevědomý +4 na 12 hodin)
 • Klid — jste odhodlaní a připraveni dokončit jakýkoli úkol. Sim obdrží moodlet „Composure“ (pozorný +4 po dobu 12 hodin)
 • Čas na zábavu — zapomeňte na vážné věci. Je čas se bavit! Sim obdrží moodlet „Čas na zábavu“ (hravý +4 na 12 hodin)
 • V pohotovosti — nic tě nemůže zastavit! Jste jako malý hlodavec — připraveni spěchat vpřed a jen vpřed! Sim obdrží moodlet «Alert» (nadšený +4 na 12 hodin)
 • Vášeň — není to jen vášeň. To je neodolatelná touha po romantice, ochota zamilovat se a ztratit hlavu v jednu chvíli. Sim obdrží náladový letáček Passion (flirtující +4 na 12 hodin)
 • Klam — někdo by mohl říci, že získáním emocionálního vědomí můžete obnovit vzpomínky a vnést do svého života jasnost. Ve skutečnosti tomu tak není a vede to pouze k větší mylné představě. Sim obdrží náladu Delusion (ohromená +4 na 12 hodin)
 • Depresivní nálada — někdy je dobré být smutný — časem se budete cítit lépe. Sim obdrží náladu „Depressed Mood“ (smutné +4 na 12 hodin)
 • Apatie — veškeré snahy o získání citového uvědomění vedly k jedinému — naprosté nudě a nechuti cokoliv dělat. Sim obdrží Apathy moodlet (nuda +4 po dobu 12 hodin)
 • Škoda — když se všechny nepříjemné a trapné vzpomínky najednou vyplavily zpět, pohltil tě bolestivý stud. Sim obdrží moodlet „Hanba“ (zahanbený +4 na 12 hodin)
 • Na pokraji — i poté, co získáte emocionální povědomí, můžete zažít nadměrný stres. Sim obdrží náladu „Na hraně“ (stresující +4 na 12 hodin)
  Vynalézavost – Vaše mysl může být zahlcena stovkami nápadů, ale ke změně všeho stačí jeden skvělý nápad. Sim obdrží moodlet Ingenuity (inspirovaný +4 na 12 hodin)
 • Rozptýlená pozornost — udělali jste tolik práce ve snaze získat emocionální vědomí, a přesto pocit nepohodlí nezmizí. Sim obdrží náladu „Rozptýlená pozornost“ (nepohodlí +4 na 12 hodin)
 • Vztek — Vracely se vzpomínky na nenávist, bolest a nespravedlnost, připravené zažehnout plameny vzteku. Sim obdrží náladu Rage (rozzlobený +4 na 12 hodin)
Zajímavé:  Jak odstranit základy uvnitř domu v The Sims 4.

Jakmile spustíte emocionální výbuch, nebudete již moci používat tuto možnost, dokud neuděláte novou cestu do stavu emocionálního uvědomění. Každý nový moodlet z návalu emocí nahrazuje ten předchozí.

Ale můžete prodloužit účinek moodletu z návalu, pokud se po jeho přijetí znovu zapojíte do dosažení emočního uvědomění. Například poté, co Simík obdržel inspirační moodlet „Vynalézavost“ na 12 hodin a okamžitě se posadil k meditaci, obdrží znovu moodlet „Emotional Awareness“, který prodlouží účinek „Vynalézavosti“ na 24 hodin (moodlet říká 2 dnů, ale ve skutečnosti tomu tak není). Na druhý neutrální moodlet je lepší nečekat – zablokuje inspiraci a opětovným použitím burstu dostanete opět jen 12hodinový moodlet.

Varování! Využijte tuto příležitost opatrně. Pokud už váš Simík má nějaké pozitivní nebo negativní nálady, mohou výrazně zlepšit emocionální stav získaný od Surge. To platí zejména pro hravé, vzteklé a trapné nálady, které mohou přerůst v hysterii, vztek nebo depresi a vést k tomu, že postava umírá smíchy, rozpaky nebo vztekem.

Své dojmy a dotazy týkající se této příležitosti můžete sdílet na našem fóru. Přeji dobrou hru!

The Sims 4 Rychlý průvodce náladou, dovednostmi a zaměstnáním

Toto je poprvé, co hraji Sims 4. Toto je poprvé, co vytvářím průvodce. Chtěl jsem jen vytvořit rychlou referenční tabulku, která pomůže vašim simíkům zvýšit úroveň bez podvádění. Toto je pouze souhrnný seznam několika konkrétních položek. Úplné podrobnosti a podrobnosti naleznete v odkazech na půjčky.

Nácvik dovedností založených na náladě

Charisma
Šťastný
komedie
Hravý
Vaření
inspirovaný
Rybaření
Orientované
Vhodnost
Vzrušený
Zahradnictví
Orientované
kytaru
inspirovaný
pohodlí
Orientované
Logika
Orientované
Mixologie
inspirovaný
Malířství
inspirovaný
Klavír
inspirovaný
Programování
Orientované
Raketová věda
Orientované
Videohry
Orientované
housle
inspirovaný
Psaní
inspirovaný

Zajímavé:  Jak vymazat všechna města rodin Sims 4.

Jen vtip: názory se různí. Nabito? Zlý?

Kariéra podle nálady

kariéra
Nálada
Astronaut
Фокус
Sportovec
Vzrušený
Obchod
Vzrušený
Zločinec
Vzrušený
Kulinářské
inspirovaný
konferenciér
inspirovaný
Umělec
inspirovaný
Tajný agent
Důvěra
Tech Guru
Фокус
spisovatel
inspirovaný

O povýšení v práci

Tip #1 Nezapomeňte splnit DENNÍ ÚKOLY, abyste postoupili ve své kariéře.

Tip č. 2: Chcete-li rychleji vytvořit ukazatel postupu, zvolte Tvrdě pracovat, ale má to své nevýhody, takže jej používejte pouze v případě potřeby. Také pokud jste jediným členem domu, rychlost hry se zvýší, protože nikdo není doma (podobně jako ve spánku). Buďte připraveni pozastavit nebo zpomalit hru, abyste maximalizovali účinek Industriousness.

Nejmocnější položkou pro vytváření nálady je . . .

Čajová magie Osobní sládekTento úžasný předmět se nachází v Kuchyně — Položky pro montáž domácích spotřebičů. To dává +2 náladě dle vašeho výběru.

Čestné uznání patří:Emocionální obrázky – koketní, hravé, sebevědomé, soustředěné

Emocionální práce se dřevem – koketní, hravá, ale také naštvaná, smutná (proč?)

Musíte vybrat položku a „Povolit“ efekty aury. Buďte opatrní s překrývajícími se aurami ve stejné místnosti.

Obrazy a práce ze dřeva jsou dekorace, které vytváříte. Budou ve vašem inventáři a můžete je umístit do světa. Skvělé pro vytvoření určité nálady v místnosti.

Staňte se šťastnými!

Štěstí Přidává k jiným náladám. Takže +4 štěstí a +4 inspirace bude mít za následek VELMI inspiraci.

 • Zábavná vlastnost pro sebe +1 čas od času, povaha šťastná a loajální, když máte kolem sebe ostatní se stejnou vlastností. Skvělé pro spolubydlící +1
 • Dekorace v místnosti, ve které se momentálně nacházíte +1-3
 • Jíst kvalitní jídlo +1-3
 • Potřeby (hlad, močový měchýř atd.) na nebo téměř plné – +1/2
 • Poslouchejte hudbu z rádia (klepněte na Rádio, vyberte Poslouchat a pak se pusťte do své práce. Ujistěte se, že váš Simík má oblíbenou rozhlasovou stanici) +1
 • Zdravý zelený čaj +2
 • Handiness Lv4 Upgrady Fresh Maker na lednici, bidet na toaletě, automatický dávkovač mýdla na dřezu + 1 každý při použití (ne vždy mají muži z bidetů užitek, protože si ne vždy sednou)
Zajímavé:  Jak nastavit vztahy v The Sims 4.

Nejlepších výsledků dosáhnete umístěním vlastních hudebních souborů MP3 do složky DocumentsElectronicArtsSims4CustomMusicXYZ123.

XYZ123 je rozhlasová stanice, kterou jste vybrali jako svou oblíbenou.

Pokud složky nejsou vytvořeny, spusťte hru, otevřete nastavení hry, hudbu. Přehrajte alespoň jednu skladbu z každé stanice. Pro uložení ukončete hru. Přesuňte své MP3 soubory do nově vytvořené složky vaší oblíbené hudební stanice. Poté můžete zrušit výběr skladeb (opět v nabídce možností hry), abyste mohli poslouchat pouze svou hudbu.

Buďte sebevědomí

 • Čistit zuby (použít umyvadlo) +1
 • Psych Self Up (použijte zrcadlo) +1
 • Čaj Earl Grey +2
 • Obrazy se sebevědomými emocemi (vyrobil Painter Skill)
 • Mrtví mimozemšťané nalezení ve vesmírných dobrodružstvích raketová vědecká dovednost +3

Získejte přísun energie

 • Dejte si rychlou sprchu +1
 • Sledujte TV Sport
 • Spusťte čaj Oolong +2
 • Vařte v lednici, dokud je „elektrická“ a vyberte „Vytvořit speciální recept“.
  High Energy Protein Bowl Určitě to snězte za +1
 • Na Fitness Level 3 se naučte fitness tipy na počítači
 • Vařte v energetickém stavu na fitness úrovni 5, Protein Shake jídlo +2
 • Aura z citrínu, safíru a dalších krystalů
 • Aura z udílení cen komika (umělecká kariéra).
 • Auru z trofejí získaných v kariéře sportovce lze vybudovat

Tip #1: Můžete si dát jídlo do inventáře a pak zamířit do posilovny. Jen se ujistěte, že se nezkazí, než to sníte.

Tip #2: Umístěte televizní obrazovku před posilovací stroj (jako v tělocvičnách), změňte kanál na sportovní a neustále dobíjejte baterky.

flirtovat

 • Obnovit (zrcadlit) +1
 • Vyzkoušejte oblečení (v komodě nebo šatníku) +1
 • Horký čaj s ženšenem +2
 • Linky pro získávání výsledků výzkumu (Počítač — Internet — Výzkum) +1
 • Vařte při „koketní“ a připravte „srdíčko“ sušenky +1
 • Mixology Lv1 vytváří Cupid Juice, zatímco Flirty +1
 • Koketní sochy (zpracování dřeva) a obrazy (samozřejmě od umělce)
Zajímavé:  Jak proměnit upíra v The Sims 4.

Tip č. 1: Srdeční sušenky a amorský džus jsou skvělá jídla, která můžete připravit na rande nebo manžela, aby se dostali do koketní nálady. Tak udělejte trochu a «Zavolejte pro jídlo»

Zaměřit se

 • Recenze Simipedia (počítač) +1
 • Postavte si šachový stůl – hrajte šachy a přemýšlejte o svých tahech +1
 • Postavte a poté použijte Observatoř +1
 • Studium fosilií (nalezená trofej) +1
 • Uhlový černý čaj +2
 • Zahradnický výzkum (Lv.3) na počítači +2
 • Matematický diagram vytvořený se zaměřením na stojan dává auru.
 • Tech Guru Career Awards dávají Auru
 • Prvky (nalezené trofeje) dodávají auru

Nechte se inspirovat

 • Dej si promyšlenou sprchu +1
 • Obdivovat umění (obrazy) +1
 • Prohlížení uměleckých děl na počítači (Internet) +1
 • Prozkoumejte umělecké odkazy na počítači (úroveň kreslení 2) +1
 • Kritické ocenění umění (úroveň malby 4) +1
 • Próza a popový nápoj (úroveň mixu 5) +2 inspirace, +2 radost.
 • Aura z Painter Career Rewards
 • Aura od Chef Career Rewards
 • Aura z pohlednic od kamarádů

Buďte hraví

 • Udělejte si bublinkovou koupel (ne sprchu) +1
 • Dělejte hloupé obličeje před zrcadlem při hraní +1
 • Sledujte komediální kanál na TV +1
 • Dělejte a jezte hloupé gumové medvídkové palačinky +1
 • Aura z hravých obrazů (malba)
 • Aura z hravých soch (zpracování dřeva)
 • Aura z každé nasbírané trofeje MySims může být umístěna na +3

Dodatečně?

Malířství velmi nákladově efektivní ve srovnání s prodejem.

Některé dovednosti jako

Mixologie mohou prodávat své výrobky, zatímco mnoho položek jako např

Vaření nelze prodat.

pohodlí je to dobrá dovednost pro opravy a upgrady. Nezapomeňte, že si můžete objednat díly přímo z počítače místo prohrabávání se odpadky.

Výběr činností, které si během vytváření postavy „užijete“, zvýší vaši míru zábavy při plnění úkolu. Tady mám tendenci utrácet hodně bodů.

Zajímavé:  Jak prodat maloobchod v The Sims 4.

Zvláště oblíbená rozhlasová stanice! Sdružení Perfekcionista vlastnost. Možná to není ta nejlepší výchozí vlastnost, ale pokud ji později změníte, až budou vaše řemeslné dovednosti maximální, získáte působivé výnosy. Chcete-li to provést, přejděte do obchodu s odměnami a kupte si lektvar zhodnocení, který stojí 5,000 XNUMX bodů spokojenosti.

Při hledání sběratelských předmětů – Forest Glade a Forgotten Grotto (s úrovní mistrovství 10) Tyto oblasti mají vyšší šanci na nalezení vzácných předmětů a některé předměty se tam POUZE objeví. Rozhlédněte se kolem svého okolí a hledejte jiskry! Lze je resetovat, takže je po sebrání nezapomeňte zkontrolovat.

To je vše, co dnes sdílíme v rámci tohoto průvodce The Sims 4. Tuto příručku původně vytvořil a napsal Terrax. Pokud se nám nepodaří aktualizovat tuto příručku, můžete nejnovější aktualizaci najít pomocí tohoto odkazu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»