News

Jak si prodloužit dovolenou v The Sims 4

Stáhněte si Mod pro delší dovolenou v Sims 4: Take a Long Vacation

Mod pro delší dovolenou ve hře Sims 4: Take a Long Vacation. Díky němu budete moci své postavě brát neomezenou dovolenou, která skončí až ve chvíli, kdy se rozhodnete vrátit do práce.

Stáhněte si mod pro delší dovolenou v Sims 4: Take a Long Vacation

Jedná se o skvělý mod, který umožňuje vašim Simíkům zůstat daleko od školy nebo práce, aniž by to ohrozilo jejich studijní výkon nebo produktivitu. Ve skutečnosti díky němu můžete školákům dopřát prázdniny a umožnit dospělým odpočinout si od práce na více než jeden den.

Důležité!
Tento mod vyžaduje ke svému fungování XML-Injector. Toto je knihovna skriptů, která je nezbytná pro velké množství modifikací skriptů. Nebude to mít vliv na výkon hry.

Co tento mod přidává?

Chcete-li použít novou interakci „Take an Extended Vacation“, klepněte na svůj telefon a vyberte nabídku „Kariéra“. Poté budou Simíci navždy bez školy a budou pracovat, dokud nezrušíte svou dovolenou.

Pro tuto interakci není nutné mít volné dny dovolené, dlouhá dovolená nesnižuje počet dostupných dnů dovolené.

Tato interakce umožní Simíkům vzít si prodlouženou dovolenou bez omezení aktivit a dovolená neskončí autonomně. Odměna „Na dovolené“ se objeví na panelu osobních informací vašeho Simíka.

Na svém mobilním telefonu můžete v nabídce «Kariéra» vybrat akci «Zpět do práce».

Zajímavé:  Jak upravit útes v The Sims 4.

Pokud jste použili «Návrat do práce», dovolená neskončí okamžitě, resetování stavu bude trvat 1-3 dny.

Dovolená v Sims 4

Jedním z příjemných bonusů prosincového updatu kariéry ve hře je dovolená, takže pokud váš Simík nemá náladu, pak nejlépe uděláte, když ho necháte doma, aby se mohl věnovat rodinným záležitostem nebo si vzít procházku a druhý den může vyrazit do práce na The Sims 4 ve skvělé náladě.

The Sims 4 má následující typy dovolených:

1. Placená dovolená.

Dovolená v Sims 4

Jakmile váš Simík zahájí určitou kariéru, okamžitě se na jeho pracovním panelu objeví 3 dny placených víkendů. Můžeme je používat libovolně, k tomu stačí vybrat možnost práce na telefonu a poté použít den odpočinku. To je vše, v tento den nebude muset Simík do práce, může s klidným svědomím odpočívat a laťka jeho produktivity práce se nijak nezmění. Na konci dne obdrží výplatu, která se rovná jeho denní mzdě.

Dovolená v Sims 4

Za každý pracovní týden dostane váš Simík jeden den placené dovolené, je jen na vás, zda ji využijete nebo ne. Stojí za zmínku, že čím vyšší kariérní úroveň, tím více dnů dovolené se vyplácí.

2. Odejděte z rodinných důvodů.

Simík si může vzít tuto dovolenou, když čeká nové dítě. Stojí za zmínku, že tento typ dovolené není povinný a může si ji vzít nastávající matka i nastávající otec, aby pomohli s péčí o dítě. Tato dovolená je také placená. Ta se mimochodem do placené dovolené nesčítá, takže pokud si ji vezmete, nevyčerpáte z placené dovolené přidělené dny.

Všimněte si také, že Simíci s úrovní dovednosti Neplechy vyšší než 6 budou moci přeskočit práci a také si vzít další dny placené dovolené.

Zajímavé:  Jak přimět kočku, aby vyrostla v The Sims 4.

Toto je zajímavá inovace v kariéře, která přišla s aktualizací, užijte si hru, přátelé!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»