News

Jak se vypořádat s příšerou pod postelí v Sims 4

Co byste měli dělat, když vaše dítě ve hře Sims 4 uvidí pod postelí příšeru?

V noci se ve 02:00 probudí a zjistí, že pod postelí je příšera! Běží k rodičům a vzbudí je. Jaké další kroky podniknout?

Nejlepší odpověď

Zdá se, že dospělý by měl mít nějakou speciální akci, když klikne na postel, pod kterou bylo monstrum nalezeno. Už si přesně nepamatuji, jak se to jmenovalo.

Jiné odpovědi
smazat hru
Pro dítě klikněte na rodiče a vyberte funkci „požádat o sprejování monster sprejem“
Související dotazy
Váš prohlížeč je zastaralý

Do hlavního rozhraní projektu neustále přidáváme nové funkce. Starší prohlížeče bohužel nejsou schopny dobře spolupracovat s moderními softwarovými produkty. Pro správnou funkci používejte nejnovější verze prohlížečů Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge nebo si nainstalujte prohlížeč Atom.

V The Sims 4 pod vaší postelí žije monstrum! Je to pravda!

V The Sims 4 pod vaší postelí žije monstrum! Je to pravda!

Po instalaci aktualizace The Sims 4 z 23. června se nedivte, že zpod postele na vás kouká něco trochu monstrózního. Po vydání aktualizace jsme začali slýchat zvěsti, že se děti po celém světě v noci budí kvůli děsivým zvukům vycházejícím zpod postele.

Rodiče tvrdí, že netuší, o čem jejich děti mluví, ale aby je uklidnili, postříkají okolí postele speciálním „repelentem na příšery“. Zdá se, že tento prostředek se ukázal jako velmi účinný v boji proti chapadlům a dalším strašidelným končetinám trčícím zpod postelí.

Zajímavé:  Jak kočky rodí v The Sims 4.

Monstrum pod postelí ve hře Sims 4

Monstrum pod postelí ve hře Sims 4

«Tak jak to je! — vykřikne mladík. «Pod našimi postelemi se skrývá nějaké nepopsatelně monstrózní monstrum!» Gigantické monstrum je podle všeho možné vidět pouze v noci a pouze děti. Vyděšené děti přesvědčují příbuzné, aby jim pomohli s hrozným problémem.

Ale někteří zvláště zvědaví vtipálci se pokoušejí komunikovat s plíživým výtržníkem a rušitelem snů sami. Věří, že se se skrytým mastodontem mohou spřátelit tím, že mu vyberou vhodná laskavá slova. Pokud ale vaše dítě nepatří mezi ty, kteří „lezou příšerám do tlamy“, pak je pro něj ideální nástěnné svítidlo „Koala Bob, ochránce dětí“, které zaručeně odežene každou nechutnou příšeru!

Dobrou noc, sladké sny! A nezapomeňte, že monstrum pod postelí se bojí slunečního světla.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»