News

Jak přidat pirátské doplňky do Sims 4

Jak nainstalovat nové adresáře pro pirátské Sims 4?

Stáhl jsem si pirátskou sims 4 a hraju ji už dlouho. Ale v Sims je takový fenomén, jako je vydávání nových přírůstků, katalogů atd. Řekněte mi, jak si nejlépe stáhnout například katalog prádelního dne nebo jakoukoli jinou sadu, aby vše fungovalo a pokrok nebyl ztraceno, jinak smazat vše a stáhnout si Simíky již S dostupnými sadami může každý.

Nejlepší odpověď

Prozradím vám tajemství, ale pokrok se neztrácí ani při instalaci hry s novými adresáři. To vše po odstranění zůstane ve složce Dokumenty. Stačí tedy vyřešit problém s nalezením nejnovější verze Sims

Alina KuplínováStudent (120) před 5 lety
Mohu však doporučit stažení The Sims 4 ze zdroje vsetop.com
Sally Ericksonová Student (119) Hah, dobře, děkuji mnohokrát
Jiné odpovědi

všechno je snadné. Mám také piráta, existuje cesta ven. musíte hru přeinstalovat, ale předtím přejděte do dokumentů; elektronické umění; sims a přetáhněte složku saves a mods na plochu (pokud používáte mody, problém je v tom, že nemusí pasovat na novou verzi.). Zcela smažte Simíka pomocí ovládacího panelu. Najděte si také pirátskou verzi na internetu s novými přírůstky a stáhněte si ji. při instalaci jdete stejnou cestou — dokumenty; elektronické umění; sims. Odtud odstraníte mody a uložíte složky (již jsou prázdné). a přesunout staré složky z plochy do složky Sims. to je vše. spuštění nové hry!
ale radím vám počkat na doplněk Seasons. vyjde 22. června a ta pirátská vyjde někde další den nebo o 2 dny později. Doufám, že to pomohlo)

Zajímavé:  Kde najít carona v Sims 4.

Jak aktualizovat The Sims 4 bez Originu

V této lekci budeme hovořit o tom, jak aktualizovat pirátskou verzi Sims 4 a nainstalovat nové doplňky bez Originu. Metoda aktualizace popsaná v tomto článku nevyžaduje povinnou reinstalaci hry.

Proč potřebujete aktualizovat hru?

The Sims 4 je dobrá hra, ale má spoustu různých druhů problémů. Vývojáři jsou si mnoha z nich vědomi a při každé další aktualizaci chyby opravují. Poměrně často si majitelé pirátské verze The Sims stěžují na chyby. Nejde o to, že by „piráti“ měli nízkou kvalitu, ale o to, že hráči hru jen zřídka aktualizují.

Aktualizace – opravy chyb. Každý nový přírůstek obsahuje určité chyby. Postupem času je vývojáři opravují vydáváním aktualizací. Pokud je tedy vaše verze The Sims 4 zastaralá a narazili jste na nějaké chyby, můžete se mnoha z nich zbavit aktualizací hry na nejnovější verzi.

Příprava na aktualizaci.

  1. Musíte si stáhnout archiv pomocí programu Sims 4 Updater: nahrát .
  2. Rozbalte soubory na plochu.
  3. Před spuštěním programu se ujistěte, že jej váš antivirus neblokuje a že máte nainstalovaný VC Redist 2015-2019 x86.
  4. Ujistěte se, že je internet stabilní.

Aktualizovat pokyny.

1. Pro spuštění programu klikněte levým tlačítkem myši na soubor sims-4-updater-v0.6.71.exe

2. V okně, které se objeví, musíte vybrat složku, do které jste nainstalovali The Sims 4. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko procházet

UPD. Abyste zjistili, kde se The Sims 4 nachází, musíte kliknout pravým tlačítkem na zástupce hry a kliknout na tlačítko vlastností.

Pole objektu bude označovat cestu k vaší hře.

3. Poté, co program zobrazí cestu ke složce hry, musíte kliknout na tlačítko Aktualizovat

4. Pokud vidíte okno zobrazené na níže uvedeném snímku obrazovky, musíte kliknout na tlačítko NE.

Zajímavé:  Jak získat štěňata v The Sims 4.

5. V dalším okně budete vyzváni k instalaci doplňků, které nemáte. Zaškrtněte políčko vedle toho, co potřebujete. Pokud je nepotřebujete, tak nic neoznačujte. Po provedení výběru klikněte na tlačítko OK

6. Dále se spustí proces aktualizace. Může to chvíli trvat, čekejte prosím.

7. Jakmile je proces aktualizace úspěšně dokončen, program zobrazí zprávu Vše hotovo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»