News

Jak povolit klávesnici na obrazovce v Sims 4

The Sims 4 Console: Jak nastavit ovládání klávesnice a myši

konzole

Nejnovější patch pro The Sims 4 na konzoli přinesl přidání možnosti hrát s klávesnicí a myší. Zatímco klávesnice a myš jsou tradičnějším způsobem hraní The Sims, pro konzolové hráče je to velmi vítaná funkce. Nejen, že také otevírá větší svobodu a flexibilitu při vytváření buildů na konzoli.

Poznámka: Ke stisknutí X/A při prvním načtení do The Sims 4 budete stále potřebovat ovladač PlayStation 4/Xbox One.

PlayStation 4

  • Jednoduše zapojte klávesnici a myš a PlayStation 4 by měl automaticky rozpoznat obě zařízení.
  • Nahrajte hru a můžete vyrazit.
  • Pokud chcete změnit dobu odezvy nebo rychlost zpoždění některého z těchto dvou zařízení, můžete přejít do Nastavení -> Zařízení -> Klávesnice nebo Myš a provést tam změny.

Xbox One

  • Jednoduše zapojte klávesnici a myš a Xbox One by měl automaticky rozpoznat obě zařízení.
  • Nahrajte hru a můžete vyrazit.
  • Pokud chcete změnit citlivost myši, můžete přeskočit Nastavení -> Kinect a zařízení -> Myš a provést tam změny. Xbox One automaticky rozpozná klávesnici a nenabízí žádná další nastavení v rámci obrazovek nastavení konzole.

Nezapomeňte, že jakmile jste ve hře, můžete také změnit některá nastavení herní kamery tak, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu.

The Sims 4 Console: Jak nastavit ovládání klávesnice a myši

Nyní, pokud jste dříve hráli The Sims 4 nebo kteroukoli dřívější hru The Sims na PC/Mac, hraní s klávesnicí a myší na konzoli je v podstatě takové, jaké byste očekávali. Ovládací prvky, zkratky a přístup k cheat boxu jsou také stejné.

Pokud však s hraním The Sims 4 na konzoli začínáte hrát hru pomocí klávesnice a myši, je opravdu snadné se přizpůsobit použití jiného rozložení ovládání. Když umístíte kurzor na určité nástroje, hra vám také řekne správnou zkratku, když používáte klávesnici a myš.

Zajímavé:  Jak se dostat do nového města v The Sims 4.

Celkově je nastavení ovládání klávesnice a myši pro The Sims 4 na konzoli opravdu jednoduché a zabere to jen pár chvil!

O zenu

Zen

Zen je obsahová platforma s aktuálními zprávami, videi a texty od oblíbených bloggerů. Každý den zde miliony lidí sledují obsah na různá témata: od her po cestování, od krásy po technologie. A chytré algoritmy doporučují publikace s ohledem na zájmy uživatelů

Vždy zde najdete to, co je pro vás to pravé: statisíce autorů sdílejí každý den příspěvky, články, videa a krátká videa. A chytré algoritmy přizpůsobí zdroj vašim zájmům

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»