News

Jak otevřít kódový klíč v The Sims 4

Jak povolit zadávání kódu v Sims. Jak používat kódy v The Sims 4

Pro přístup k různým kódům ve hře The Sims 4, nutné nejprve otevřít konzolapomocí určitých kombinací kláves. Po otevření konzole můžete zadat různé kódy, které vám umožní získat další ресурсы, změnit nastavení hry Svět a mnohem více.

Proč se v Sims 4 neotevře panel pro zadávání kódu a co dělat v tomto případě

Jak vytvořit řetězec kódu v Sims

Kde je sekce pro zadávání cheatů ve freeplay hře Sims

Užitečné tipy

Závěry

Po otevření konzole můžete zadat různé kódy, které vám umožní změnit hratelnost. Například kód „motherlode“ vám přidá 50 000 simoleonů, „testingcheats true“ aktivuje testovací režim, který vám umožní upravovat objekty a spravovat simíky bez omezení. Kromě toho existuje mnoho dalších kódů, které vám umožňují měnit různé aspekty hry, jako je změna počasí, zlepšení dovedností vašich Simíků nebo dokonce změna jejich nálady. Je důležité si pamatovat, že používání kódů může změnit herní zážitek, takže byste si měli před jejich použitím dobře rozmyslet, jaké změny chcete ve hře provést. Použití kódů v The Sims 4 tedy může učinit hru zábavnější a rozmanitější můžete experimentovat s různými aspekty života virtuálních simů.

Otevření konzole pro zadání kódů

Pokud hrajete na PC, stisknutím Ctrl + Shift + C na klávesnici otevřete dialogové okno pro zadávání kódů. Uživatelé počítačů Mac mohou konzolu vyvolat zadáním „Terminal“ do vyhledávání a jejím spuštěním.

Zajímavé:  Kde najít tlačítko pro odstraňování problémů ve hře a The Sims 4.

Zadáním kódů získáte peníze ve hře Sims 4 na PS

Pro přístup do konzole kódu na PS a zadání kódu pro peníze stiskněte současně L1 + L2 + R1 + R2. Poté můžete zadat požadovaný kód a potvrdit jej stisknutím tlačítka O (kruhové tlačítko).

Spuštění modů ve hře Sims 4

Chcete-li aktivovat vlastní obsah a mody ve hře, musíte přejít do části „Nastavení hry“, poté vybrat „Jiné“ a povolit možnost „Povolit vlastní obsah a mody“. Poté byste měli hru restartovat a ujistit se, že se všechny změny úspěšně projevily.

Povolení režimu pro vývojáře v Sims 4

Chcete-li otevřít vývojářský režim ve hře, použijte kombinaci kláves Ctrl + Shift + C. Poté, abyste mohli zadat většinu kódů, musíte aktivovat vývojářský režim zadáním testingcheats true. To vám umožní využívat většinu dostupných funkcí a funkcí ve hře.

Užitečné tipy a závěry

  • Před tímhlejak vstoupit kódy, ujisti sejaká je vaše hra uloženéaby nedošlo ke ztrátě postupu.
  • Používejte kódy zodpovědněaby nenarušil hru proces a udržet zábavu ze hry.
  • Některé mody mohou být nekompatibilní s tím hlavním hra, takže zůstaňte naladěni na nové náplasti a aktualizace.
  • Povolení režimu pro vývojáře může poskytnout přístup k pokročilým funkcím správy znaky a herním světě.

В závěr, použití kódy, mody a Vývojářský režim může výrazně zlepšit zážitek z The Sims 4 a zlepšit herní zážitek. Je však důležité pamatovat na zodpovědné používání kódy a pravidelně aktualizujte informace o kompatibilitě modů.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»