News

Jak otěhotnět muže s mimozemšťankou v The Sims 4

Aby muž ve hře Sims 4 minimálně otěhotněl, musí si nejprve najít jiného muže a milovat se s ním.

Tento druh itility nebo přírůstku se objevil již velmi dávno, kdy muži mohli potkávat stejné lidi, žít spolu a dokonce mít děti.

Mimozemšťané mohou také unést a pokud unesou mužskou postavu, také později otěhotní a porodí zelené dítě, které může sám vychovat.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Jsem Černá Luna [300K]
Před 7 lety

Mužské těhotenství ve hře The Sims 4, soudě podle mnoha zdrojů, nastává náhodně v důsledku únosu postavy mimozemšťany. Po únosu se objeví s náladou „zvláštní bolest v žaludku“, po které stejně jako ženská postava nosí 3 dny mimozemské dítě a narodí se jako stejný mimozemšťan. Po narození si ho kliknutím na kolébku můžete poslat domů, nebo ho vychovat a opustit. K těhotenství v tomto případě nedochází vždy.

Cizinci

Druhá ikona shora vám umožní vytvořit mimozemšťana. Můžete změnit jeho postavu, obličej, hlas, chůzi, sen a povahové vlastnosti. Uši běžného tvaru nejsou dostupné pro mimozemšťany, stejně jako uši ve tvaru mimozemšťanů nejsou dostupné běžným Simíkům. Mimozemšťané se mohou oblékat pouze do speciálních kostýmů. Účesy také nejsou k dispozici.

2uIziIx.png

Mimozemšťané mohou být buď ve své přirozené podobě, nebo maskovaní, přičemž nabývají „lidského“ vzhledu. Můžete si ho zcela přizpůsobit sami.

Přátelské aktivity s běžnými Simíky:
— analyzovat charakter;
— diskutovat o inteligenci;
— vcítit se.

Neplechy:
— vymazání paměti;
— strašit sondou.

Interakce s jinými mimozemšťany:
— tajné podání ruky;
— diskutovat o jídle pozemšťanů;
— diskutovat o podivném atmosférickém tlaku.

Zajímavé:  Jak používat kódy v The Sims 4.

Mimozemské NPC mohou v noci unést vaše Simíky (bez ohledu na rasu). Simíci mohou být inkubováni a budou zplodit dítě, které lze v případě potřeby vrátit do svého domovského světa.
Prostřednictvím počítače, který jste dostali v 10. fázi své vědecké kariéry, můžete komunikovat s mimozemšťany jednou denně.
Aby se vědec dostal do lokace Sixam, musí vymyslet a vylepšit generátor toku červí díry.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»