News

Jak nainstalovat výtah v The Sims 4

S tímto modem můžete umístit výtahy na všechna patra vašeho webu, abyste se mezi nimi rychle pohybovali a vyhýbali se schodům.

  • Pro fungování modu jsou vyžadovány „City Life“ a „Jungle Adventure“;
  • Na jedno místo můžete umístit až 10 výtahů;
  • Výtah mohou používat jak Simíci, tak domácí mazlíčci;
  • Do přístřešku můžete umístit výtahy, ale nezapomeňte umístit jeden běžný výtah, aby se Simíci mohli dostat na pozemek;
  • Výtah funguje stejně jako běžný (nemá animaci).

Stáhnout mod

Chcete-li nainstalovat mod rozbalte obsah staženého archivu do DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods a nutně povolit podporu pro mody a mody skriptů ve hře.

TS4 Funkční výtah 1.58

Funkční výtah

Název Funkční dveře výtahu a portály Autor TheSimmer40 Doplněk World of Magic Informace o stahování z externího webu Registrace není nutná.

Koberce a dveře k vytvoření skutečného výtahu, který funguje jako portály z World of Magic. Nyní můžete postavit výtahovou šachtu, uspořádat kabinu, jak chcete — nainstalovat dveře a koberec. Simíci se budou stále teleportovat, ale alespoň vstoupí do výtahu, než se teleportují.

Můžete mít až 3 nezávislé doly pomocí různých barev rohoží (portálů) — modrá, červená, zelená. Pokud máte například 2 výtahové šachty, můžete použít modré portály pro výtahy v 1 šachtě a červené portály pro 2 šachty.
U výtahů 2×2 musíte tyto podložky umístit MIMO výtah (v nejbližším čtverci směrem dovnitř). Jinak se dveře neotevřou, když Simíci vejdou dovnitř.

Pro každou barvu jsou vstupní (IN) a výstupní (OUT) portály. Od každého typu musí být alespoň jeden, jinak výtah nebude fungovat. Pokud jsou například 3 patra, můžete mít buď 2 portály IN a jeden OUT, nebo jinak, ale ne 3 portály IN nebo pouze 3 portály OUT.

Zajímavé:  Jak změnit jméno Simíka v The Sims 4.

Po jejich umístění je můžete zneviditelnit výběrem černého (neviditelného) vzorníku.
Samotné dveře a portály nemají speciální interakce pro použití výtahu – stačí kliknout na zem, kam chcete, aby váš Sim jel. Pokud je to nejrychlejší cesta, Sim použije výtah.

Portály (vstupní/výstupní rohože) lze nalézt v režimu Build Mode -> Wall Attachments pro každý 1§ a dveře lze nalézt v režimu Build Mode -> Dveře pro každý 1000§.

Nahrál Diviniti Staženo 191 Zobrazení 3.041 4 První vydání 2019. prosince 4 Aktualizováno 2019. prosince 0,00 Hodnocení 0 hvězdiček Hodnocení: XNUMX

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»