News

Jak nahrát batolata do The Sims 4

Jak nainstalovat Toddler Creativity Pack Mod pro Sims 4

Tento průvodce vás naučí, jak nainstalovat modul Toddler Creativity Pack Mod pro The Sims 4. Mod Toddler Creativity Pack je vzrušujícím doplňkem k The Sims 4, který přináší čtyři nové funkční předměty, které zvýší kreativitu vašich batolat během hraní: skládací hračku. , xylofon, kreslící podložka a craftovací stanice. Mod navíc představuje poutavé interakce jako „Mentor batole v kreativitě“ a „Kreslení jmen“, které vašim malým Simíkům poskytují nekonečné možnosti prozkoumat svou kreativitu a užít si ve hře více zábavy.

Krok 1: Stažení Mod

Chcete-li zahájit proces instalace, navštivte následující odkaz: „www.patreon.com/posts/toddler-pack-52862857“. Až tam budete, přejděte dolů na konec stránky a najděte soubory balíčků ke stažení pro každý objekt: Rock-a-Stack, Xylophone, Batole Drawing Supply a Toddler Crafting Station.

Krok bez názvu

Krok 2: Vyhledání stažených souborů

Po dokončení stahování otevřete aplikaci Průzkumník souborů (Windows) nebo Finder (Mac) a vyhledejte stažené soubory ve svém počítači. Obvykle je najdete ve složce „Stažené soubory“. Tyto soubory jsou nezbytné pro úspěšnou instalaci modu.

Krok bez názvu

Krok 3: Hledání složky modů The Sims 4

Nyní otevřete další okno Průzkumníka souborů a přejděte do složky Mods v adresáři hry Sims 4. Obvykle se k tomuto adresáři dostanete přes Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4. Složka Mods slouží jako centrální umístění pro veškerý vlastní obsah a mody.

Pokud ještě nemáte složku Mods nebo pokud jste ještě nikdy neinstalovali mody, musíte si ji vytvořit ve složce „The Sims 4“. Případně můžete hru jednou spustit a poté ukončit, abyste vygenerovali potřebné složky, jako jsou Dokumenty, Electronic Arts a Mods, pro bezproblémový proces instalace modu. Ujistěte se, že hra neběží během instalace jakýchkoli úprav a také se doporučuje smazat „localthumbcache.package” ze složky Sims 4 pro čistou instalaci.

Zajímavé:  Jak vrátit zpět poslední uložení v The Sims 4.

Krok bez názvu

Krok 4: Instalace modulu Toddler Creativity Mod

V rámci složky Mods v The Sims 4 zvažte vytvoření podsložky pro uspořádání vašich modů, pokud si to přejete. Můžete jej pojmenovat například „Mods pro batolata“. Nyní zkopírujte soubory mod (soubory .package) do složky Mods nebo podsložky, kterou jste vytvořili ve složce Mods.

Tato akce zajistí, že mod je správně umístěn, aby jej hra mohla rozpoznat a aktivovat. Pokud máte nainstalovanou starší verzi modu Toddler Creativity, před přidáním nové verze ji odeberte ze složky Mods, abyste předešli konfliktům.

Krok bez názvu

Krok 5: Povolení Mods a Script Mods ve hře

Některé mody, včetně Toddler Creativity Mod, vyžadují funkci skriptu, takže je nezbytné povolit mody skriptu v možnostech hry. Spusťte The Sims 4 a přejděte do hlavní nabídky. Klikněte na kartu Možnosti a poté vyberte Možnosti hry.

V okně Možnosti hry najděte kartu „Jiné“ a vyhledejte možnost označenou „Povolit vlastní obsah a modifikace“ a ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko vedle něj. Navíc povolte „Modifikace skriptů povoleny“ možnost. Klikněte na „Použít změny” v pravém dolním rohu obrazovky a nezapomeňte restartovat hru, aby se změny projevily.

Krok bez názvu

Krok 6: Ověření instalace Modu

Abyste se ujistili, že vše funguje správně, spusťte novou hru nebo načtěte existující soubor pro uložení a otestujte funkce modu. Sledujte, jak se vaše batolata zapojují do nových předmětů a interakcí, podněcují jejich kreativitu a přidávají další vzrušení do vašeho zážitku ze hry Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»