News

Jak by měla složka Sims 4 vypadat?

Jaké soubory by měly být ve složce Sims 4 Tray

Na dům a zápletky v Sims 4 bylo uložené správně a mohli byste je použít v případě potřeby, musíte soubory ve složce Tray uspořádat následovně.

Složení souborů ve složce Podnos:

 • 1 soubor s příponou trayitem
 • z 4 až9 souborů s příponou bpi
 • 1 soubor s příponou blueprint

Ale na, možná bude potřeba mít další soubory, jako je vlastní obsah (CC) a balíček. Jak nainstalovat je a kam ukládat různé typy souborů v Sims 4, pojďme to vyřešit více.

 1. Jak vyprázdnit složku Tray v Sims 4
 2. Jaké soubory lze smazat ze složky Sims 4
 3. Jaké složky je třeba uložit v Sims 4
 4. Kam nainstalovat stažené domy v Sims 4
 5. Užitečné tipy a závěry

Složka Sims 4 Tray by měla obsahovat domy, které se skládají z několika souborů. Každá domácnost musí mít soubor s příponou trayitem (1 soubor), dále několik souborů s příponou bpi (od 4 do 9) a jeden soubor s příponou blueprint. Všechny tyto soubory jsou nezbytné pro správnou instalaci domu ve hře Sims 4 Přípona trayitem obsahuje všechny potřebné informace o domě, přípona bpi je soubor s nastavením pro přední a zadní dvůr a plán. rozšíření je soubor s tvarem a umístěním stavebních bloků domu. Všechny tyto soubory musí být ve složce Tray, aby hráč mohl dům vidět a nainstalovat do své hry.

Jak vyprázdnit složku zásobníku v Sims 4

Chcete-li odstranit nepotřebné soubory ze složky zásobníků v Sims 4, musíte otevřít program S4 Tray Importer. Jsou zde dvě pracovní metody.

 1. Přejděte na kartu Mods CC a dvakrát klikněte na soubor, který chcete odstranit. Poté se otevře složka Mods a soubor můžete odstranit přímo ze složky.
 2. Dalším způsobem je kliknout pravým tlačítkem myši na soubor ve složce tray. V zobrazené kontextové nabídce vyberte „Otevřít pomocí“. V okně, které se otevře, vyberte S4 TI a počkejte, až se načte obsah souboru. Poté klikněte na tlačítko „Smazat balíček“ v pravém dolním rohu.
Zajímavé:  Jak prodat vše od zavazadel v Sims 4 kleptoman.

Kam nainstalovat soubory balíčků v Sims 4

Úpravy s příponou balíčku se jednoduše zkopírují do složky Mods (kořenový adresář Sims 4). Dostupnost komponent s rozšířeními. pyo a . py nevyžaduje další rozbalovací operace – stačí jej umístit do složky Mods, povolit obsah chráněný autorskými právy v nastavení hry a užívat si.

Kde jsou soubory The Sims 4?

Pokud potřebujete otevřít složku, ve které jsou uloženy soubory a herní obsah, musíte jít do Dokumenty > Electronic Arts > Sims 4 > Uložit.

Zde se nacházejí uložené soubory a jejich názvy obvykle začínají slovem Slot následovaným číselným identifikátorem.

Kam ukládat fotografie v Sims 4

Selfie pořízená Simíky nelze uložit do počítače. Snímky obrazovky, které pořídíte stisknutím tlačítka C, jsou však uloženy ve složce Snímky obrazovky, která se nachází ve složce Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Snímky obrazovky.

Podrobné užitečné tipy a závěr

 • Nezapomeňte pravidelně čistit složku zásobníku od nepotřebných věcí. soubory, abyste nezaplnili paměť počítače zbytečným odpadem.
 • Ukládejte soubory na vhodné místo složkyabyste rychle našli, co potřebujete obsah a nezaměňujte soubory různých typů.
 • Pečlivě sledujte kompatibilitu modifikací s hlavní hrou. Někdy mohou nové záplaty přerušit práci předchozích úprav.
 • Obrázky a stavby v klubovně najdete v adresáři Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Snímky obrazovky a Electronic Arts/The Sims 4/Podnos, resp.
 • Také vám doporučujeme pravidelně udržovat počítač ve správném funkčním stavu. stavaby nedošlo k nepříjemným překvapením ve formě závady a chyby v provozu Sims 4.

В jako výsledek, naše doporučení vám pomohou udržet objednávat a snadné použití ve hře Sims 4, a také výrazně snížit potenciální čas strávený hledáním potřebného soubory a dodatky. Použijte tyto tipy pro dobro a pohodlí vašeho hraní život!

Zajímavé:  Jak se převléknout do obleku v The Sims 4 Cesta ke slávě.

Uspořádání složky modů

Všichni milujeme mody a používáme mody, jak jsou uspořádány vaše složky s nimi? Je vše nahromaděné nebo jasně uspořádané? Pokud je tříděno, podle jakých vlastností nejčastěji?

GuruSam

Tech. Podpěra, podpora

Správce
Zprávy 4.159 Úspěchy 1.290 Ocenění 1.730

vše je jen na hromadě, ztrácí se čas jejich balením)
Reakce: Vitochka

Fialin

Oněmělý

Legenda fóra
Zprávy 12.123 Úspěchy 4.340 Ocenění 12.556

Jasné řazení pomáhá vyhnout se později mnoha problémům. Samostatně oblečení, kosmetika, nábytek, móda. Samostatné „sezónní“ složky pro Halloween nebo Nový rok a další podobné svátky. Obecně mám balíčky rád pro snadnost operací s nimi.

Reakce: Pushinka, Ya-prava, Salvatorka a 6 dalších

Smicky

Ověřeno
Zprávy 2.381 Úspěchy 140 Ocenění 756

Všechno je na hromadě, protože jsem četl, že hra může zamrznout kvůli podsložkám)) v zásadě je mi to jedno, protože si pečlivě vybírám, co budu používat a tím pádem to až na vyjímku nemusím mazat nefunkčních modů

Tsilya

Ověřeno
Zprávy 107 Úspěchy 140 Ocenění 88

Po zkušenostech s The Sims 2, kde se vše hromadilo a bylo těžké něco konkrétního smazat, jsem začal vše přehledně třídit: složku s účesy, složku se šperky, složku s oblečením atd. Nic na mě nevisí , přesto jsou některé balíčky skryty za 5 složkami

Melissa-simka

Ověřeno
Zprávy 4.844 Úspěchy 245 Ocenění 3.945

mám vše v pořádku)
Na jednotce C, kde Moje dokumenty obsahují uložené hry, jsou mody zabaleny v samostatných složkách ve složce Mods:

BuildAndBuyMode — zde jsou doplňky, které jsem nainstaloval jako první
BuildAndBuyMode2 – zde jsou novější doplňky, které byly nedávno vydány

Existuje několik dalších fází pro CAS samostatně

Zajímavé:  Jak změnit postavu Simíka v The Sims 4.

a na jednotce E, kde je nainstalovaná samotná hra, kam ukládám všechny domečky a kopie uložených a tray složek, jsou stejné doplňky, jen s fotografiemi pro každou sadu, takže potřebné doplňky snadno nacpete do archiv s domem.

Reakce: Mini-SIM, Tsilya a Penny

penny

wolfin

Fórum přítel
Zprávy 5.034 Úspěchy 1.065 Ocenění 1.532

Pokud náhle skončím s nevyžádanou věcí ve své složce, je pro mě snazší hru zbourat a dát věci do pořádku hned od začátku. A teď jsem všechno zboural. Ve složkách je ticho a ticho))

Melissa-simka

Ověřeno
Zprávy 4.844 Úspěchy 245 Ocenění 3.945
také perfekcionista

ano, miluji pořádek)))

Pokud náhle skončím s nevyžádanou ve složce, je pro mě snazší hru strhnout a dát věci do pořádku od samého začátku

Nerad však hru demoluji, snažím se ji okamžitě udržovat čistou a organizovat, co jsem si stáhl. A nepotřebné ukládání mažu. ))

5-alisa-5

Ověřeno
Zprávy 0 Úspěchy 65 Ocenění 0
Vše mám roztříděné do složek — miluji pořádek)) a je to pohodlné
Reakce: Ya-prava

Kisa-Fisa

Ověřeno
Zprávy 1.277 Úspěchy 390 Ocenění 380

Většinou jsem měl zpočátku všeho v kupě, když jsem se s balíčky teprve začínal seznamovat.
Pak je to všechno o tatíncích XD Beauty. Všechno je na svém místě, někdy je však příliš líné tam všechno třídit, ale co naděláte, je pohodlnější uložit to obrovské množství zbytečného odpadu))

Yula_Vi

Ověřeno
Zprávy 222 Úspěchy 275 Ocenění 51

V Sims 3 jsem neměl problémy s materiály, mohl jsem si prohlédnout Prohlížeč balíčků a pokud bylo něco zbytečné, smazat to. Se čtyřkou jsem si musel vytvořit složky, protože už jsem byl úplně zmatený z toho, co mám a odkud to pochází. Zatím mám roztříděné účesy a oči, ale ještě mi chybí vytvořit samostatné složky na makeup, odstíny pleti a oblečení. Kdy bude divák na čtvrtý díl?!

Zajímavé:  Jak přestěhovat dům v The Sims 4 do jiného města.

toffy

Ověřeno
Zprávy 748 Úspěchy 150 Ocenění 403

V Sims 3 byla složka Mods katastrofa. Nebyl žádný řád, strčil jsem vše, co se tam dostalo. Už takovou chybu neudělám! Nyní je složka celá zabalená, v jedné složce je dalších deset, vše je přehledné, pokud potřebujete něco najít, je to velmi snadné!
A každému radím, aby si složku s doplňky rozebral. obsah. Pokud nějaké další Položka způsobuje závadu, není těžké ji najít!
I když bych neodmítl program pro prohlížení doplňků. obsah. Některé soubory jsou stále ve složce „netuším, co to je“.

Reakce: Evie07, Pushinka, linchihiro a 3 další

Altia_tore

Ověřeno
Zprávy 1.092 Úspěchy 150 Ocenění 30

Moje složky s mody jsou naprostý nepořádek, protože jsem rád, že už nemusím tančit s tamburínou, abych ji instaloval, strkal jsem tam nejrůznější věci.
A pořád to neumím pořádně vyčistit. Protože nevím, jak rozlišit, co je potřeba od toho, co není potřeba. Co když se vám tato nepotřebná věc bude hodit?
Obecně je to průšvih a hotovo.

Westish

pravidelný
Zprávy 1.591 Úspěchy 585 Ocenění 202

Ještě se nenashromáždilo dostatek souborů, aby se vešly do složek. Na ploše mám další složku „Sims4 downloads“, vše stažené se mi tam povaluje a vedle je obrázek se stejným názvem, jednotlivé složky vybírám, pouze pokud stahuji celou sadu.
Zkouším to dál, snažím se do hry nacpat jen to, co potřebuji (i když se mi hodně sbíhají sliny), ale dopadá to špatně. No, samozřejmě, 142 MB není vůbec nic ve srovnání s 2,7 GB v trojce, ale to je prozatím vše.
Na prvním místě — účesy, pak závěsy, mužské chlupatosti, dlouhé nehty (f a m), tapety (žádné světlé a veselé ve hře nejsou), skříňky s policemi do sbírek, včera jsem napumpovala i nějaké polštáře. No, maličkosti — to a to. To všechno jsou doplňky a já mám jen 1 mod — aby při přiblížení nezmizely stromy.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 bez požadovaných požadavků.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»