Kde

Kde získat ryby a žáby v The Sims 4

Kolekce žab se objevila v základní hře a od té doby nedoznala žádných změn. Zahrnuje 25 různých druhů žab, které můžete chytit ve světě nebo si je dokonce sami odchovat. Další charakterová vlastnost „Sběratel“ vám pomůže při sbírání vaší sbírky (můžete ji získat výběrem životního cíle Kurátor). Díky této vlastnosti budete moci častěji najít vzácné žáby. Charakterové rysy „Miluje přírodu“, „Genius“ a pozorný nálada.

Dokončením celé sbírky získáte plaketu Friend of the Lost Frogs.

Způsoby získávání žab

Existuje několik různých způsobů, jak sbírat žáby.

Za prvé, můžete hledejte je ve starých studnách a kládách, rozptýlené v různých částech herních světů. Záznamy lze nalézt v různých oblastech Willow Creek, Sylvan Glade, Forgotten Grotto, Newcrest, Granite Falls, Winderburg (Windslar, Forsaken Island), Brindleton Bay (Cavalier Cove) a kouzelnickém světě. V Oasis Springs a Forgotten Grotto jsou studny. Nevýhodou této metody je, že je velmi dlouhá – body jsou rozházené v různých částech oblastí a po každém sběru by se měla možnost vyhledávání obnovit, navíc můžete hledat žáby vždy jen s jednou postavou. Takže je lepší se ani nepokoušet sbírat sbírku tímto způsobem, pokud se nemůžete podívat, když půjdete kolem.

Zajímavé:  Kde je lázeňský salon v The Sims 4.

Za druhé, žáby mohou být hledání v umělých nádržích v parcích Oasis Springs a Willow Creek a také na tajném místě Sylvan Glade. V tomto případě můžete chytat bez přerušení, což je velmi užitečné, protože šance na ulovení kluzkého obojživelníka není ani zdaleka stoprocentní. Na jednu ulovenou žábu může připadnout až 6 neúspěšných pokusů. V průměru je šance na zachycení 25-30 procent. Simíci s bonusovou vlastností Sběratel mohou mít trochu více štěstí. Navíc častěji narazí na vzácné druhy. A samozřejmě nezapomeňte na výhody mindfulness moodletů, naštěstí jsou v parcích u rybníků šachové stoly. Takže než se vydáte na lov žab, «přemýšlejte o svém pohybu.» Další důležitou věcí je vědět, že ne všechny žáby lze chytit ve stejné vodní ploše. Nejvíce žab se samozřejmě vyskytuje všude, ale několik druhů dává přednost vodní ploše v konkrétním městě. Další podrobnosti najdete v tabulce popisující sbírku žab.

Navíc «Život na ostrově» Můžeš chytit žáby ve vodopádu v oblasti Mua Pel’am. Použijte možnost na vodopádu „Přilákat žáby“ a poté „Chytit žáby“. Bohužel tato schopnost má 2hodinový cooldown a šance na dopadení je také nízká. Takže stejně jako v případě hledání žab ve studnách a kládách, pokud půjdete kolem, pokračujte.

A třetí způsob je proliferace. Umístěte alespoň dvě žáby do Simíkova zavazadla, klikněte na jednu z nich a zvolte «Chov žáby..», poté vyberte pár ze seznamu kandidátů dostupných v Simíkově zavazadle a dostanete novou žábu. Možnost má dobu zotavení 4 hodiny, ale žáby lze násobit současně několika postavami od miminka po staršího. Přečtěte si více o mechanismu reprodukce níže.

Někdy mohou Simíci s vysokou zahradnickou dovedností získat žáby, když používají zahradní vysavač k hubení plevele. Simíci, kteří splnili životní cíl «Pozitivní» testy, umí vytáhnout žábu z krabice dobrých skutků.

Pokud máte nainstalovaný doplněk «Život ve městě», pak si můžete zkusit vyměnit žáby s ostatními Simíky na Bleší trh, který se koná v neděli od 10 do 18 hodin. Tato metoda nezaručuje, že získáte nový druh žáby, ale můžete mít štěstí.

Druhy žab, dědičné znaky, rozmnožování

Existuje pět druhů (barvy) žab: List, Bahno, Srdce, Slunečnice a Lilek. Každá barva žáby má zase pět možností vzoru na zádech: žádný vzor, ​​pruhy, skvrny, vlny a spirála. Níže uvedená tabulka přehledně ukazuje všechny možné varianty jejich barev a vzorů. Názvy ve většině případů poměrně přesně vystihují druh žáby, někdy však může dojít k volnému výkladu.

Zajímavé:  Kde získat skicák v The Sims 4.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

V doplňku „mazlíčci“ je možnost mít domácího mazlíčka. Ve hře najdete: žábu, kanibalskou krávu, ryby a hmyz. S vydáním doplňku „kočky a psi“ si také můžete koupit chlupatého přítele.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Chov žab

Žáby lze nalézt ve městě. Umístěte ropuchy do terária a vytvořte si vlastní sbírky. Získejte za to odměnu.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Ryby v akváriu

Kupte si akvárium v ​​obchodě a chovejte ryby. Vydejte se na ryby a přidejte si do své sbírky akvárií.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Hmyz

Hmyz můžete chovat v teráriu. Motýli a brouci. Chyťte je v lese a umístěte je do kontejneru. Pozorujte a sbírejte.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Požírač krav

V oblasti vysaďte Proglotis Ogre. Hrajte, mluvte a hlaďte svého mazlíčka. Pokud má hlad, může sníst vaši postavu!

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit kočku nebo psa

Chcete-li získat chlupaté a chlupaté přátele, vývojáři poskytli několik způsobů. Objednejte si zvíře z útulku pro zvířata bez domova, vytvořte si ho v editoru nebo si vyzvedněte psa bez majitele na ulici. Dále se podíváme na všechny způsoby, jak si v Sims 4 pořídit zvířátko.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si vyrobit zvířátko v Sims 4

Při vytváření rodiny v editoru postav je možné vytvořit čtyřnohého přítele. Jedinou podmínkou pro to by ale měla být přítomnost teenagera v rodině. Tam uveďte barvu, plemeno a povahu zvířete.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak ukrýt domácího mazlíčka bez domova ve hře Sims 4

Adoptujte pouličního psa nebo kočku bez domova. Všude se potulují zvířata. Nakrmit, pohladit a nabídnout přátelství. Použijte nabídku interakce.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak adoptovat zvířátko z útulku ve hře Sims 4

Chcete-li získat kotě nebo štěně, otevřete svůj smartphone. Přejděte na záložku — rodina → objednejte si službu. Klikněte na tlačítko Adoptovat kočku nebo Adoptovat psa. Dále si vyberte zvíře podle svého vkusu.

Zajímavé:  Kde najít děti v The Sims 4.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

No, závěrem. Kouzelného mazlíčka lze zakoupit v doplňku World of Magic. Na jedné z ulic kouzelného města je kiosek, kde je vrána, prase s křídly a létající králík.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»