Kde

Kde mohu vidět charakterové vlastnosti v The Sims 4?

Okamžité rozpoznání všech charakterových vlastností 1.50 – 1.67

Okamžité rozpoznání všech charakterových vlastností

Umožňuje vám okamžitě se naučit všechny osobnostní rysy vašeho Simíka pomocí odměny Insight. Chcete-li to provést, musíte si koupit odměnu „Chytrý“ (5000 XNUMX bodů), a jakmile váš Sim začne komunikovat s partnerem, okamžitě rozpozná všechny charakterové rysy.
Ve výchozím nastavení rozpoznává odměna Vychytralý 3 charakterové vlastnosti.

Čtyři možnosti v závislosti na počtu okamžitě rozpoznatelných vlastností (s mody nebo doplňkem „Student Life“ jich může být více než pět), nainstalujte pouze jednu

Pro verzi hry 1.50 — 1.67

Naposledy upraveno moderátorem: 25. srpna 2014

Věk

Ověřeno
Zprávy 2.259 Úspěchy 145 Ocenění 1.506

Lar4ik, Na zdroji jsou verze modu s 10, 15, 20 a 50 — co?
Počet rozpoznatelných charakterových vlastností(?), pak 50 je příliš mnoho. Můžete prosím vysvětlit.

Lar4ik

Ověřeno
Zprávy 12 Úspěchy 50 Ocenění 2

Věk, s vydáním The Sims 3: Univerzitní život bylo možné vybrat si další možnosti. povahové vlastnosti, osobně jich má moje postava 8
V přílohách autora je obrázek

a soudě podle toho může mít postava docela hodně povahových vlastností

Ano, a také je mod určen speciálně pro doplněk University Life

Věk

Ověřeno
Zprávy 2.259 Úspěchy 145 Ocenění 1.506
Lar4ik, to je všechno jasné. Jen jsi mi o těchto číslech neřekl
Alter řekl:
10, 15, 20 a 50
Pořád by mě zajímalo, za co jsou zodpovědní.

Zajímavé:  Kde použít výzvy pro Sims 4.

Lar4ik

Ověřeno
Zprávy 12 Úspěchy 50 Ocenění 2
Toto je počet osobnostních rysů, které u Simíka rozpoznáte.

Věk

Ověřeno
Zprávy 2.259 Úspěchy 145 Ocenění 1.506
Lar4ik, existují nějací Simíci s 50 vlastnostmi?
Dobře, stáhl jsem to z 15. Zkontroluji to později.

ewergren

Ověřeno
Zprávy 82 Úspěchy 45 Ocenění 2

kde se vzalo «Pro verzi hry 1.50 — 1.67»?
zdroj uvádí: Postaveno s verzí hry: 1.50
samotné soubory byly aktualizovány v dubnu ’13,
a aktualizace 1.67 se objevila ve 14.
V komentářích byl položen dotaz na kompatibilitu s 1.67, ale bez odpovědi.

Věk

Ověřeno
Zprávy 2.259 Úspěchy 145 Ocenění 1.506
ewergren, to znamená, že mod byl testován na verzi hry 1.67 a fungoval.

ewergren

Ověřeno
Zprávy 82 Úspěchy 45 Ocenění 2
ewergren, to znamená, že mod byl testován na verzi hry 1.67 a fungoval.

to je spekulativní.
Zkontroloval jsem to na 1.67 — nefunguje, nulový efekt (jiné mody za to nestojí), je také dobré, že to alespoň nevedlo k prodlevám hry

Věk

Ověřeno
Zprávy 2.259 Úspěchy 145 Ocenění 1.506

ewergren, nainstaloval jsi to správně? Mod nemusí fungovat z různých důvodů, ale tím hlavním je správná instalace. Byl speciálně testován několika lidmi a fungoval pro každého. Pokud to nefunguje konkrétně pro vás, neznamená to, že to nebude fungovat pro ostatní uživatele.

ewergren

Ověřeno
Zprávy 82 Úspěchy 45 Ocenění 2

ewergren, nainstaloval jsi to správně? Mod nemusí fungovat z různých důvodů, ale tím hlavním je správná instalace. Byl speciálně testován několika lidmi a fungoval pro každého. Pokud to nefunguje konkrétně pro vás, neznamená to, že to nebude fungovat pro ostatní uživatele.

pojďme na to přijít. Budu jen rád, když to bude fungovat, potřebuji to.

Zajímavé:  Kde najít klubovou vlajku Sims 4.

takže verze 1,67 stojí všechny doplňky
stáhl si mod thril2_ObserveMoreSimTraits_10.package (tj. pro 10 vlastností, protože mody na zvýšení počtu charakterových vlastností se nevyplatí)
Umístil jsem to do «. Dokumenty Elektronické umění Balíčky The Sims 3Mods»
Dočasně jsem odstranil zbytek modů, kromě dvou nointro a NoCD
Samotná složka Mods je uspořádána podle doporučení v tomto příspěvku
Dále si podle hry musí postava koupit „pozorné“ ocenění – hotovo.
a v důsledku toho při komunikaci Peršan rozpoznává pouze 3 vlastnosti a poté, během delší komunikace, 4. (normální hratelnost)
ale bylo slíbeno – všechno najednou.

Charakterové hodnoty a vlastnosti

Hodnoty postav jsou nová měřítka osobnosti Simíka přidaná do herního balíčku Parenthood Game Pack. U dospělých Simíků se jedná o soubor maximálně pěti nových vlastností, které řídí automatizované chování Simíka ve většině sociálních situací. Hodnoty postav mohou také ovlivnit nečinné animace Simíků, protože Simíci s horšími způsoby budou říhat nebo prdět, když jen stojí.

Pro děti, batolata a teenagery nejsou jejich charakterové hodnoty pevně stanoveny. Místo toho způsob, jakým jsou vychováváni, ovlivní jejich hodnoty v pěti různých kategoriích. Postup všech pěti hodnot postavy můžete sledovat na panelu osobnosti Simíka, na stejném panelu, kde jsou také uvedeny jejich vlastnosti. Čím mladší Simík, tím dramatičtější posuny budou v hodnotách jejich postav.

Když Teenager zestárne na Young Adult, získá nové vlastnosti, pokud bude na extrémním konci jakékoli dané hodnoty postavy. Potenciálně může Simík tímto způsobem získat až pět nových vlastností, ale nemusí získat žádnou nebo jen pár. Budete vědět, že se kvalifikují, pokud okraj měřiče dané hodnoty „svítí“ červeně nebo zeleně.

Zajímavé:  Kde je nejlepší místo pro svatbu v The Sims 4.

Hodnoty postav

Pět kategorií hodnot postav Simíka jsou jejich způsoby, emoční kontrola, odpovědnost, empatie a řešení konfliktů. Některé z těchto hodnot se budou měnit jedním nebo druhým směrem na základě jejich automatických akcí, které lze zase řídit jejich vlastnostmi. Například Simík s úhlednou vlastností bude mít tendenci mít také vysoké způsoby, protože získá způsoby, jak po sobě uklízet.

Mravy

Způsoby určují, jak Simík reaguje na domácí aktivity. Simíci si vylepšují chování tím, že uklízejí nádobí, připravují jídelní stůl (pomocí nové interakce s objektem stolu), rodiče je učí říkat „Prosím“ a „Děkuji“ a zdvořile se představují ostatním. K negativnímu chování dochází, když si Simík říhne nebo prdne (se sebou samým) a hrubě zdraví cizí lidi.

Emoční ovládání

Emocionální kontrola určuje, jak dobře Sim dokáže potlačit negativní emoce, zejména hněv a žárlivost. Děti nyní mohou projít změnami nálady, které donutí negativní emoce, aby se uplatnily, a použití sebeinterakcí ke snížení jejich emocí (jako je běhání nebo vyprávění problémů) tuto hodnotu zvýší. Rozbití věcí a oddání se jejich negativním emocím sníží hodnotu.

Odpovědnost

Odpovědnost měří, jak dobře Simík dodržuje své povinnosti. Většina interakcí v domácnosti se řídí způsoby; hodnota odpovědnosti řídí jejich vnější aktivity. Simíci, kteří chodí do školy, dělají si domácí úkoly a drží se svého zaměstnání (pokud jsou teenageři), tuto hodnotu zvýší. Vynechávání školy nebo dělání špatně a ignorování domácích úkolů ji sníží.

Mám vysokou schopnost empatie

Empatie měří, jak dobře tento Simík vychází s ostatními a jejich celkový respekt k pocitům jiného Simíka. Teenageři s tím budou trochu bojovat, protože je vychován tím, že pomáhá ostatním Simíkům prostřednictvím negativních emocí, a ve šťastné domácnosti nemusí být mnoho způsobů, jak mohou pomoci. Mohou však dobrovolně svůj čas pomocí příkazů telefonu, které tuto hodnotu zvýší. Děti jej naopak mohou pomocí své hračky Doctor’s Kit zvětšit. Používání sociálních interakcí středního typu s kýmkoli tuto hodnotu sníží.

Zajímavé:  Kde si můžete objednat věci v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»