Kde

Kde najít složku pro uložení Sims 4

Jak zálohovat a ukládat své úspory v The Sims 4 | PC

The Sims 4 je jedním z nejoblíbenějších simulátorů, ve kterém mnoho hráčů ve svém volném čase tráví hodiny vytvářením domů a změnou parcel. Co se však stane, když dojde k aktualizaci nebo změníte počítač a zjistíte, že když hru znovu spustíte, nevidíte tlačítko pro načtení a všechny vaše uložené položky jsou jakoby pryč? Stalo se to více než několika lidem. Kvůli cloudovému systému EA Origin lidé občas po velkých aktualizacích nenašli své úspory nikde a byli frustrovaní, protože jejich nespočetné hodiny budování zdánlivě zmizely. Ale nebojte se! tento problém, kdy a zda nastane.

Jak zálohovat a ukládat své úspory v The Sims 4 na PC

Za prvé, je důležité vědět, že vaše uložené položky se nejen nahrávají do cloudového systému EA, ale ukládají se také přímo do systému souborů ve vašem počítači. I když může být cloud extrémně pohodlný, pokud jde o to, že nezabírá místo na ploše, bohužel není spolehlivý a někdy nemusí fungovat správně. Buď chybějícím a nenačtením relace, nebo tím, že se zcela nepřipojíte kvůli technickým nebo internetovým problémům.

Pokud se chcete ujistit, že vaše uložené položky jsou vždy v bezpečí, je nejlepší vytvořit záložní kopii na pevný disk nebo jiný systém pro každý případ. Jak již bylo uvedeno výše, mohou nastat situace, kdy se možnost stahování nezobrazí, když jste v ní The Sims 4 uvítací obrazovka, takže zde vám ukážeme, co dělat, když k tomu dojde, a kde najdete uložené položky k uložení.

Související: Jak odstranit vlastnost v The Sims 4

Od roku 2021 je to uvítací obrazovka The Sims 4 Zdá se, jako. Pokud chybíš Stáhnout hru Jakmile se přihlásíte, zde je návod, jak najít své uložené položky a jak je obnovit.

Zajímavé:  V The Sims 4, kde pracuje vesmírná loď.

Nejprve otevřete složku Dokumenty Tento PCa kliknutím na Dokumentace. Jakmile dvakrát kliknete na tuto složku, přejděte dolů a vyhledejte ji Electronic Arts složku a otevřete ji. Pak najít The Sims 4, pak hledejte Zachovává uvnitř této složky.

Struktura složek by měla vypadat takto: Tento počítač>Dokumenty>Elektronické umění> The Sims 4 > ukládá

Pokud máte nějaké problémy, podívejte se na obrázek níže.

Připojeno: Jak přivolat Guidryho v The Sims 4

V této složce uvidíte všechna ruční uložení pro vaše relace ve hře. Bude jich šest, budou mít časové razítko a všechny budou jiné, ale je lepší se s nimi nemazlit ani je mazat. Tímto způsobem můžete zálohovat své uložené soubory, abyste se ujistili, že se neztratí; stačí zkopírovat všech šest z nich na jiný pevný disk, USB nebo dokonce The Sims 4 záložní složku na ploše.

To je také nutné, pokud jste si koupili nový počítač a nepřidali jste předchozí uložené soubory. Po přeinstalaci hry byste měli být schopni najít složky zobrazené výše a můžete do nich umístit/přesunout všechny své uložené soubory.

Neumisťujte je do složky, když je hra spuštěna, mohlo by dojít k poškození uložených souborů.

Vezměte prosím na vědomí, že aby to fungovalo, budete muset zálohovat své úspory předem. Pokud jste své soubory nezálohovali ze starého počítače, nebude to fungovat a nebude možné je obnovit.

Pokud po přidání souborů stále potřebujete obnovit Stáhnout hru a potom postupujte takto:

— Spusťte novou hru a vytvořte nového Simíka (může to být rychlé a snadné vytvoření).

— Ujistěte se, že je hra uložena.

— Návrat do hlavní nabídky.

Když se dostanete na uvítací obrazovku, měli byste vidět Stáhnout hru tlačítko je tam. Jakmile přidáte své staré soubory, měli byste je vidět v možnosti stahování a odtud lze hrát vaši předchozí hru. Vytvořenou testovací SIM kartu můžete smazat poté, co najdete své předchozí uložení.

Zajímavé:  Kde můžete chytit Proglotis Sims 4.

Díky tomu byste měli být připraveni na další dobrodružství Simíků! Až bude příště velká aktualizace, můžete si být jisti, že vaše úspory budou v dobrých rukou!

Jakmile se vrátíte do boje, proč nezjistit, jak Bonehildu přivolat The Sims 4?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»