Kde

Kde najít kamarády ze hry Sims 4

V The Sims 4 můžete pro ty nejmenší připravit miminko.

Uspořádejte párty pro děti! Pozvěte všechny kamarády svého miminka a uspořádejte pro ně skutečnou zábavu s hrami a zábavou. Zatímco ti nejmenší dovádějí, opečte si nějaké jídlo a vyměňte si tipy na výchovu s ostatními dospělými.

Předpokladem je přítomnost dětí v rodině a to, že vaše děti musí mít další děti ve svém sociálním okruhu, jinak se zaseknete u posledního bodu, protože nebude koho pozvat.

Chcete-li uspořádat dětskou oslavu pro děti, musíte v nabídce telefonu vybrat položku „Naplánovat společenskou událost“.

Otevře se menu se všemi akcemi a tam musíte najít dětskou párty pro děti. Cena za tuto akci je 100 Simoleonů.

Musíte se rozhodnout o správci prázdninové organizace, vybrat dítě organizátora a dítě hosta, můžete si vybrat od jednoho do sedmi.

V posledním bodě vyberte místo, kde se bude dětská oslava konat, nejlépe se k tomu hodí váš vlastní domov nebo nějaké hřiště.

Po dokončení kroků automaticky začne dětská oslava a dorazí pozvaní hosté.

Hlavní úkoly budou postaveny kolem dítěte, to znamená, že musíte dítě zabavit a pomoci mu, například vylézt na skluzavku nebo ho nakrmit, a samozřejmě komunikace, to znamená, že musíte komunikovat s hosty.


Tento bod bere v úvahu nejen komunikaci dospělých postav a dětí, ale také dětí, protože mohou také komunikovat mezi sebou, zvláště když je komunikační dovednost upgradována, takže tento úkol dokončíte rychleji.

Děti si mohou mezi sebou hrát, vyprávět si různé příběhy o dinosaurech a princeznách, a čím více se děti navzájem poznají, tím více interakcí mají.

Zajímavé:  Kde je původ v The Sims 4.

Během této doby mohou dospělé postavy obědvat a sdílet tipy na výchovu dětí.

Po uplynutí času a skončení dětské oslavy uvidíte úroveň odměny. Zde bych rád poznamenal, že bude obtížné utratit méně než zlatou cenu, protože úkoly nejsou obtížné.

Zlaté ocenění dává rodině multifunkční gymnastický komplex pro děti.

S tímto komplexem jsou k dispozici jak jednotlivé hry pro děti, tak hry s rodiči.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Imaginární kamarád

Nesmí být zaměňována s neviditelným přítelem.

Imaginární kamarád

Magický imaginární přítel

Imaginární kamarád (pův. Imaginární kamarád) je forma života představená v expanzi «Všechny věkové kategorie» ke hře The Sims 3.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»