Kde

Kde najdu mapu pokladu v The Sims 4?

Akce Treasure Hunt je příležitostí zažít The Sims Mobile zcela novým způsobem.

Akce Treasure Hunt je příležitostí zažít The Sims Mobile zcela novým způsobem. Připravili jsme odpovědi na často kladené otázky, které vám pomohou rychle se zorientovat.

Přehled událostí

Otázka: Jak spustím událost Hledání pokladu?

Odpověď: Když událost začne, na pravé straně herní obrazovky se objeví ikona mapy. Otevři to! Tento nástroj vám pomůže najít místo označené křížkem! Na této mapě můžete něco prozkoumat a nastudovat, navštívit s postavami místa expedičních vykopávek a podívat se na místo pokladu (kde jsou pohřbeny všechny ceny!).

Otázka: Jsem připraven pomoci Kid a Cechu průzkumníků najít stopy! kde začít?

Odpověď: Podívejte se na mapu pokladu a spusťte událost Exploration: Finding House Clues. Doma musí postava prozkoumat a naučit se odhalit stopy vedoucí k pokladu. Pomohou vám pochopit, kde hledat dál!

Otázka: Co jsou rady a proč jsou potřeba?

Odpověď: Rady jsou speciálním zdrojem potřebným k nalezení pokladů! Lze je získat dokončením akce Exploration: Finding House Clues. Pomocí rad můžete procházet událostmi „Výzkum“ a „Průzkum“. Můžete uložit jen tolik tipů, tak je použijte!

Otázka: Co jsou akce Explore a co v nich děláte?

A: Tyto události se konají v existujících lokalitách Briny Heights. Chcete-li je začít, potřebujete tipy. Postavy musí provádět tematické akce, které jim pomohou zjistit, kde je zakopaný poklad. Budete odměněni různými žetony cen: mincemi z kategorie Ancient Artifacts (běžné) a Simoleony.

Zajímavé:  Kde získat ingredience pro vědeckou kariéru v The Sims 4.

Otázka: Co jsou to události expedice a jak se liší od událostí průzkumu?

Odpověď: Akce expedice vyžadují, aby vaše postavy navštívily nová archeologická naleziště po celém městě. Ke spuštění těchto událostí potřebujete také rady. Postavy musí provádět tematické akce, jako je kopání pokladu. Za to dostávají starodávné artefakty a zlaté zajíčky. Navíc na takových místech můžete najít místo vykopávek Baby’s a zahrát si tam speciální minihru.

Otázka: Jak dlouho trvají akce Průzkum a Expedice?

Odpověď: Tyto události mají široký rozsah trvání a doby zotavení. Sledujte časovače na mapě pokladu!

Otázka: Některé události na mapě pokladu nejsou dostupné! Jak je otevřít?

Odpověď: Chcete-li na mapě pokladu najít další místa událostí, musíte dítěti pomoci v jeho speciálním úkolu. Přejděte do deníku úkolů, najděte úkol „Hledání pokladu s dítětem“ a dokončete kroky v něm obsažené. Pokračováním v tomto pátrání objevíte skrytá místa na mapě pokladu!

Q: Co dalšího dostanu za Treasure Hunt with Baby?

Odpověď: The Kid’s quest vám umožňuje otevřít nová místa na mapě pokladu, ale také poskytuje další odměny!

  • Hint Boosters – Zpřístupní se „Hint Boosters“, které vám pomohou získat více tipů v událostech Prozkoumat.
  • Starověké artefakty a zlatí zajíčci – další žetony pro nákup cen!
  • Unikátní předmět – Když splníte misi, získáte další speciální odměnu!

Minihra «Baby’s Excavation Site»

Otázka: Jak mohu najít stránku Baby’s dig?

Odpověď: Navštivte stránku Expedition Dig Site otevřením mapy. Uprostřed místa vykopávek uvidíte akční ikonu v podobě vysílačky!

Otázka: Jak hrát Baby’s Dig Site?

Chcete-li začít kopat, musíte strávit vysílačku a nechat si poradit od Kida. Rada bude označovat tři možná místa pro kopání (bílá kolečka). Jsou tam všechny možné odměny! Vyberte si místo, kde budete kopat a získejte jednu z odměn. Automaticky obdržíte jedno rádio každých 5 hodin a můžete mít maximálně 5 rádií současně.

Zajímavé:  Kde je stupnice nálady v Sims 4.

Q: Co můžete vyhrát na Baby’s Dig Site?

Odpověď: Na stránkách Expedition Dig Sites budete moci získat více artefaktů (běžné) a zlaté zajíčky (vzácné). K dispozici budou další vzácné odměny, které můžete získat, jako jsou tokeny Llama-Zoom a dokonce mince Sim!

Otázka: Co jsou to vysílačky a jak jich mohu získat více?

Odpověď: Pro vykopávky na „Kid’s Excavation Site“ jsou potřeba vysílačky. Událost Treasure Hunt zahájíte se třemi rádii a zásoby se budou doplňovat v průběhu akce. Každých 5 hodin obdržíte jedno rádio a nemůžete mít více než 5 rádií současně. Navíc si můžete zakoupit další rádia za SIM mince!

Otázka: Jak víte, kde kopat?

A: Kde poklad leží, není předem známo! Můžete si jednoduše vybrat jeden ze tří bodů a získat v něm odměnu, nebo můžete Simoleony utratit za „skenování“, zjistit obsah jednoho bodu a na základě toho vybrat či nevybrat! Pokud chcete kopat podruhé nebo potřetí, můžete tak učinit pomocí simových mincí nebo košíčků.

Přehled cen

Q: Takže mám tyto starodávné artefakty a zlaté zajíčky, jak je teď použít?

Odpověď: Starověké artefakty a zlatí zajíčci vám umožní získat ceny! Žetony lze vyměnit za odměny na místě pokladu (obrazovka odměn), která se nachází na záložce vlevo od hlavní obrazovky mapy pokladu.

Otázka: Vidím, že struktura cen vypadá jako pyramida. Jak otevřít nejnižší ceny?

A: Abyste se dostali k hlubším pokladům, musíte nejprve vykopat poklady nad nimi. Pokud jsou dvě položky nad další cenou již otevřené, můžete pokračovat v kopání a nakupování nových cen! Jinými slovy, nemusíte vykopat celou řadu, abyste mohli přejít na další. Okamžitě se můžete zaměřit na požadovanou cenu.

Zajímavé:  Kde najít semena v The Sims 4.

Otázka: Jak jsou uspořádána barevná schémata cen? Musím je koupit samostatně?

Odpověď: Colorways se rozdávají jako bonus pokaždé, když dokončíte celou řadu cen! Jakmile vykopete celou řadu, získáte všechny barvy za všechny ceny v této řadě!

Otázka: Vidím, že hlavní cena je ve velké truhle úplně dole v oblasti pokladu! jak to získat?

A: Chcete-li si koupit truhlu s hlavní cenou, musíte nejprve získat všechny výše uvedené ceny. Jakmile to uděláte, truhlu bude možné zakoupit – se všemi položkami uvnitř a všemi barvami!

Otázka: Existuje nějaký jiný způsob, jak získat žetony cen?

Ach jo! Starověké artefakty lze získat dokončením dodávek Lama-Zoom. Někdy se setkávají při běžných akcích. Existuje také možnost získat je sledováním reklam ve vaší poštovní schránce.

Otázka: Kde se mohu dozvědět více o akci Treasure Hunt?

Odpověď: Připojte se ke konverzaci na Twitterové stránce The Sims Mobile! Spojte se se simguru a dalšími fanoušky hry pomocí hashtagu #TheSimsMobile a zveřejněte kuriozity, které najdete od Kida.

Hodně štěstí a dobrou hru!

Stažení The Sims Mobile na App Store nebo Google Play ještě dnes!

K čemu slouží pirátská mapa ve hře Sims 4?

Pokud v The Sims 4 vyhrabete v zemi hromady, které najdete po městě, můžete v nich najít sběratelské předměty. Někdy se ale po vykopání v zavazadle objeví pirátská mapa. Pokud se taková mapa objeví, pak se při hloubení bloku kamene objeví záložka „vykopat poklad“.

Poté se ve vašem zavazadle objeví kapsle, která vypadá jako truhla, která bude obsahovat panenku z kolekce My Sims.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Jednoduché Ein [216K]
2 года назад

Zajímavé:  Kde můžete najít nové účesy ve hře v The Sims 4.

Ve vykopávkách najdete pirátskou mapu.

V The Sims 4 najdete kamenné bloky na ulicích. Pokud se rozhodnete vykopat jakýkoli balvan, pak, pokud je v zavazadle postavy mapa, objeví se možnost „Vykopat poklad“.

Při vykopání 100% vypadne časová kapsle, ve které najdete figurku MySims.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
12777 1 [298 tis.]
2 года назад

Zde musíte pochopit význam výrazu „pirátská karta“. Je to jen jeden z těch sběratelských předmětů. Nejedná se o kartu, která usnadní dokončení hry. Tato mapa ve hře skutečně existuje, konkrétně v doplňku „Island Life“.

Chcete-li najít pirátskou mapu, musíte pečlivě prostudovat kamenné bloky. Přesněji řečeno, musíte štípat kamenné bloky. Jednoduše rozdělením jednoho z bloků budete moci najít pirátskou mapu.

Pokud najdete pirátskou mapu, objeví se zpráva „Vykopej poklad“.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Sametové tlapky [420K]
2 года назад

Opravdu, v doplňku Island Life můžete sbírat různé poklady.

Chcete-li takovou mapu najít, musíte pečlivě prostudovat kamenné bloky, které jsou roztroušeny po celém městě a někdy se najdou velmi zajímavé věci, které budou potřeba ke sbírce.

Stává se, že při hloubení takového bloku se objeví pirátská mapa. V tomto případě bychom měli vidět nápis „Vykopej poklad“.

Nyní se podívejte na naše zavazadla, měla by se tam objevit kapsle. Tato kapsle obsahuje skvělou figurku MySims. Tyto figurky lze sbírat, takže pokud narazíte na pirátskou mapu, je to velmi dobré.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Virid i [158K]
2 года назад

Mnoho předmětů ve hře vypadá jako jednoduché dekorace, ale nejsou. Například kamenné bloky se vám mohou hodit při vykopávkách. Výsledkem je, že se můžete stát vlastníkem docela vzácných sběratelských předmětů, například pirátské mapy. To je velmi potřebná věc, díky ní můžete ve hře aktivovat možnost „Vykopat poklad“. Hrdinové hry pomocí mapy hledají poklady, je jich celkem 18, pokud shromáždíte celou sbírku, rodina se stane vlastníkem znamení „Patron of the Sultan“. Poklady jsou rozděleny do 3 typů, každý z nich má několik barevných možností, světlé a zajímavé.

Zajímavé:  Kde získat přísady pro sérum Sims 4.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Marin a Volog ano [322K]
2 года назад

Pirátská mapa v Sims 4 je dána tak, aby Simík mohl vykopat poklad.

Nyní je tu nový mod — mapy pokladů.

S mapou se můžete přiblížit k oblasti, kde je vyznačeno umístění pokladu. Dále klikněte na mapu a Simík pro vás vykope truhlu s pokladem. Nejprve však nezapomeňte kliknout na „Najít pirátský poklad“. Poklady, které Simík najde, jsou velmi dobré a výnosné.

Můžete také sbírat celou sbírku hraček MySims, celkem jich je 20, ale k tomu musíte vykopat speciální kamenné bloky.

Pirátská mapa s hračkami vypadá takto.

Obecně mapa pro hledání pokladů a sbírka hraček.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
-Irink a- [297 tis.]
2 года назад

Hra The Sims 4 má obrovskou funkčnost a schopnosti.

Opravdu, když budete kopat, můžete najít pirátskou mapu.

Mapa může být umístěna v některém kamenném bloku města. Poté, co se zmocníte takové karty, otevřete možnost „Vykopat poklad“.

Jak vidíte, pirátská mapa není vůbec atributem dekorace.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
kelly milen a [244K]
2 года назад

Hromady pro vykopávky prováděné ve městě můžete hledat ve formě kamenných bloků přímo na ulicích, které dosáhly čtvrté úrovně. Přitom během hraní můžete při takových vykopávkách narazit na pirátské mapy. Poté můžete otevřít možnost „Vykopat poklad“. Pak je tu možnost hrát při hledání pokladů zcela novým způsobem. Studii začínáme radami. To je velmi užitečná věc. Skrytá místa na mapě pokladu objevíte pokračováním v tomto úkolu, pokud má postava tuto cennou pirátskou mapu ve svém zavazadle. Dovede postavu podle popisu k „pokladům“, pokud najde pirátskou mapu.

Zajímavé:  Kde mít svatbu v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»