Kde

Kde jsou uloženi simíci v sims 4

Přijaté řešení

Hrál jsem sims 4 (pirátství) měsíc, ale dnes si ho koupím od originu. Odinstaluji starý a nainstaluji nový z původního, ale chci si ponechat svou uloženou hru a rodinu. takže kterou složku/soubor mám zkopírovat a ponechat? nebo co mám dělat?

Zpráva 1 z 4 (8,582 XNUMX zobrazení)

Re: ve které složce je uložená hra a rodina?

  • Označit jako nové
  • Záložka
  • PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
  • Přihlásit se k odběru RSS feed
  • Získejte odkaz ke sdílení
  • Tisk
  • Zpráva

Prosinec 2015 — poslední úprava prosinec 2015

Takto byste mohli „ULOŽIT HRU!“

Důležité pro vás je uložit si předchozí hru a všechny věci, které jste již vložili do složky Mods a Tray. Za tímto účelem přejděte do složky Dokumenty > Electonic Arts > Sims 4, která je pro Windows umístěna zde: C:Users* Vaše uživatelské jméno „DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4

Složky a soubory, které budete potřebovat po přeinstalaci hry, jsou tyto:

Musíte tedy zkopírovat tyto složky a soubor Option.ini na jiné místo, například na plochu nebo na jiný disk, ať už vám tam něco funguje. Poté, co je zkopírujete, musíte jít na toto místo a otevřít složku Saves. Uvnitř této složky je další s názvem „scratch“. Tu podsložku nepotřebujete.

Nyní můžete hru odinstalovat, smazat složku Sims 4 v Dokumentech —> Electronic Arts, pokud to odinstalace neudělá za vás, a nainstalovat novou a originální kopii vaší hry. Potom. Spustit hru. Když přejdete na otevřenou obrazovku hry a možnost spustit novou hru, stačí hru ukončit. Zkopírujte předchozí uložené soubory do stejné složky, ve které byly předtím (C:Users* Vaše uživatelské jméno „DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4“). Při příštím spuštění hry budete moci hrát od místa, kde jste byli před odinstalací.

Zajímavé:  Kde je herní složka v Sims 4.

Pokud máte nějaké dotazy, budu tu později, abyste se mohli zeptat.

Standardní úsměv

Veselé Simming a krásné Vánoce. a dobrá volba, kterou jste si koupili původní hru.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»