Jak

Jak zvýšit úroveň přátelství v Sims 4

The Sims 4 se zaměřuje na vytváření reálného prostředí, které klade zvláštní důraz na vztahy. Navazování pout, ať už přátelství nebo romantiky, je důležitou součástí hry. Hráči budou muset neustále pracovat na budování vztahů mezi svými Simíky a ostatními Simíky ve hře.

Ať už chce hráč zlepšit dovednosti, získat výhodu nebo minimalizovat úsilí, cheaty mohou změnit průběh hry. Vzhledem k tomu, že budování vztahů v The Sims 4 vyžaduje hodně úsilí a času, mohou se cheaty hodit. V této příručce se hráči dozvědí, jaké cheaty na vztahy existují a jak je používat.

Vztahové cheaty v The Sims 4

Existují různé cheaty, které můžete použít ke správě vztahů v The Sims 4. Tyto cheaty umožňují hráčům upravit úroveň přátelství podle jejich přání. Nejenže mění úroveň přátelství, ale také přispívají k rozvoji romantických vztahů mezi Simíky. Níže uvedená tabulka obsahuje cheaty pro vztahy v The Sims 4.

ModifyRelationship Sim1 Sim2 100 LTR_Friendship_Main

Posílit přátelství mezi dvěma Simíky

ModifyRelationship Sim1 Sim2 -100 LTR_Friendship_Main

Snižte přátelství mezi dvěma Simíky

Relationship ModifyRelationship Sim1 Sim2 100 LTR_Romance_Main

Posilte romantický vztah mezi dvěma Simíky

Relationship ModifyRelationship Sim1 Sim2 -100 LTR_Romance_Main

Zajímavé:  Jak přetočit čas v The Sims 4.

Omezte romantický vztah mezi dvěma Simíky

ModifyRelationship SimName PetName 100 LTR_SimtoPet_Friendship_Main

Posilte přátelství mezi vaším Simíkem a vaším mazlíčkem

ModifyRelationship SimName PetName -100 LTR_SimtoPet_Friendship_Main

Snižte přátelství mezi Simíkem a mazlíčkem

Spojte se se všemi Simíky

Navažte nové přátelství se Simíkem na úrovni 50 %

Jak používat cheaty ve vztazích The Sims 4

Aktivace cheatů v The Sims 4

Před použitím jakýchkoli cheatů je musí hráči povolit. Naštěstí je proces jednoduchý, i když se poněkud liší v závislosti na zařízení hráče.

  • Windows: Stiskněte CTRL + SHIFT + C.
  • PS4 a Xbox: Stiskněte všechna čtyři tlačítka na nárazníku.
  • Mac: Stiskněte Command + Shift + C.

Nyní zadejte «testingcheats true» do vstupního pole cheatů, abyste povolili cheaty v The Sims 4.

Používání cheatů na vztahy v The Sims 4

Jakmile povolíte cheat kódy, zkopírujte jakýkoli cheat z výše uvedené tabulky a vložte jej do «Cheat boxu» hry, abyste vytvořili vztahy s ostatními, které obstojí ve zkoušce času.

Pokud cheat nefunguje nebo hráč narazí na neočekávanou chybu v The Sims 4, zadejte stejný cheat znovu do pole „Cheat“, abyste jej deaktivovali.

Jak používat cheaty The Sims 4 pro vztahy (přátelství, romantika, domácí mazlíčci)

Pomocí cheatů na vztahy v The Sims 4 mohou hráči změnit, jak blízko nebo daleko je Sim k jinému NPC, romantickému zájmu nebo domácímu mazlíčkovi.

Vztahy mezi NPC The Sims 4někdy jsou nepříznivé a mohou ovlivnit váš požitek ze hry, ale naštěstí mají cheaty schopnost proměnit jakoukoli negativní intimitu v prosperující nebo dokonce romantické sociální spojení. Cheaty lze také použít ke zlepšení vztahů mezi domácími mazlíčky a jejich majiteli. Například něčí pes může být neposlušný a způsobit problémy sousedům The Sims 4 nebo dokonce rodina a přátelé vašeho Simíka. Pokud jsou však cheaty povoleny a používány k vytvoření pozitivního pouta mezi majitelem a jeho psem, všechny problémy související s mazlíčky lze vyřešit.

Zajímavé:  Jak se zbavit sportovců Sims 4.

DEN OBRAZOVKY VIDEA

Mějte na paměti, že při používání vztahových podvodů The Sims 4, neexistuje nic takového jako špatné rozhodnutí, protože chyba může být okamžitě opravena pomocí anti-cheatu. Například, pokud mají hráči dva Simíky, kteří se dostanou do romantického vztahu, ale později chtějí věci změnit, mohou změnit úroveň romantiky na 0 nebo dokonce -100. Pamatujte však, že jakmile jsou cheaty povoleny, není možné získávat trofeje nebo úspěchy, takže hráči, kteří chtějí získat určité úspěchy související se vztahem, by si to měli před použitím cheatů rozmyslet.

Před použitím jakéhokoli cheatu v The Sims 4 musí hráči povolit cheaty na své platformě zadáním „testingcheats true“ do cheatové konzole. Zatímco vstup potřebný k otevření konzole se liší podle platformy, tento kód pro povolení cheatů zůstane stejný.

Jak používat cheaty na vztahy na PC

Jak používat cheaty na vztahy The Sims 4 (Přátelství, Romantika, Domácí mazlíčci)

Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími průvodci pro oblíbené hry tattoo-mall.ru. Pojďme si promluvit o tajemstvích a tricích, které můžete ve hrách využít ve svůj prospěch. A také o užitečných a zajímavých příbězích ve videohrách.

Stisknutím Ctrl + Shift + C na PC, The Sims 4fanoušci budou moci otevřít svou cheatovou konzoli a povolit vztahové cheaty. Hráči se naučí, že mohou začít zadávat cheaty, jakmile se objeví zpráva „Cheats Enabled“. se objeví v konzole. Toto oznámení se zobrazí na všech platformách.

Jak používat cheaty na vztahy na Xboxu

Jak používat cheaty The Sims 4 pro vztahy (přátelství, romantika, domácí mazlíčci)

Chcete-li používat cheaty na vztahy na Xboxu The Sims 4, hráči musí stisknout LB, RB, LT a RT, což jsou dva páry spouště a nárazníků na zadní straně jejich ovladače. Po současném stisknutí těchto tlačítek se objeví cheatová konzole.

Jak používat cheaty na vztahy na PlayStation

Jak používat cheaty na vztahy The Sims 4 (Přátelství, Romantika, Domácí mazlíčci)

Podobně jako u hráčů Xboxu musí mít uživatelé PlayStation současně na svém ovladači L1, R1, L2 a R2, aby měli přístup k cheatové konzoli a mohli do ní zadávat cheaty pro vztahy. The Sims 4. Jak již bylo zmíněno výše, stejné „testování cheatů je pravdivé“; řádek by měl být použit k povolení cheatů ve hře.

Zajímavé:  Jak nacpat ovoce do rakety v The Sims 4.

Všechny cheaty pro vztahy a domácí mazlíčky

Jak používat cheaty na vztahy The Sims 4 (Přátelství, Romantika, Domácí mazlíčci)

Níže je uveden seznam cheatů, které lze použít pro vztahy mezi NPC, milenci a domácími mazlíčky The Sims 4. Tyto cheaty byly poskytnuty díky výzkumu provedenému společností Eurogamer:

Kódy popis
relations.create_friends_for_sim Vytvořte nového Simíka se stávajícím přátelstvím s jinou postavou
modifikace vztahu ‘vložte celé jméno Sima A’ ‘vložte celé jméno Sima B’ 100 ltr_friendship_main Zvyšte úroveň přátelství mezi dvěma Simíky na 100 %
modifikace ‘vložte celé jméno Sima A #39; ‘vložte celé jméno Sim B’ -100 ltr_friendship_main Snižte úroveň přátelství mezi dvěma Simíky na -100 %
změnit vztahy ‘vložit celé jméno sim A’ ‘vložit celé jméno simíka B’ 100 ltr_romance_main Zvyšte úroveň romantiky mezi dvěma Simíky na 100 %
modifikace vztahu ‘vložte celé jméno Sima A’ ‘vložte celé jméno Sima B’ -100 ltr_romance_main Snižte úroveň romantiky mezi dvěma Simíky na -100 %
modifikace vztahu 100 LTR_SimToPet_Friendship_Main Zvyšte úroveň přátelství mezi vaším mazlíčkem a vaším Simíkem na 100 %
modifikace vztahu -100 LTR_SimToPet_Friendship_Main Snižte úroveň přátelství mezi mazlíčkem a Simíkem na -100 %
traits.equip_trait Přitažlivost Dá vašemu Simíkovi vlastnost zvířecí náklonnosti The Sims 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»