Jak

Jak získat spolubydlícího v The Sims 4

The Sims 4: Jak pomoci svým sousedům a vyřídit pochůzky

Nový rozšiřující balíček Cottage Living umožnil hráčům pomáhat ostatním Simíkům při plnění úkolů v The Sims 4.

titulní obrázek, jak pomoci svým sousedům a vyřídit pochůzky v The Sims 4

Rychlé odkazy

  • Jak získat pochůzky v The Sims 4
  • Kdo může vyřizovat pochůzky v The Sims 4

Poděkování Sims xnumx aktualizace, bylo přidáno mnoho nových funkcí. Rozšiřující balíček Cottage Living otevírá zcela nový svět pro hráče, kteří rádi farmaří, dojí krávy, sbírají vejce a hlavně pomáhají lidem.

Nyní v nedávném světě Hanford-on-Bagley в Sims xnumx, speciálně v Finchwick Malé město, několik Simíků hledá někoho, kdo by jim pomohl s jejich pochůzkami. Aby Simmers splnil tuto každodenní výzvu, musí nejprve najít svá místa a seznámit se s nimi.

HERNÍ VIDEO DNE

Jak získat pochůzky v The Sims 4

jak získat pochůzky v sims 4

Aby hráči zjistili, zda Simík potřebuje pomoc s vyřizováním pochůzek, musí představit své postavy. To může být jakýkoli úvod kromě Mějte na paměti jeden, protože to způsobí negativní nálady.

Umístění panelu kariéry Sims 4

Po zadání stačí vybrat Přátelský kategorie a najít Nabídněte pomoc s pochůzkami volba. Někdy se objeví, když Simmers vybere Simíka, a někdy to vyžaduje trochu hledání. Jakmile se jich zeptáte, objeví se seznam všech možných questů a hráči si mohou vybrat až tři. Mějte na paměti, že jsou aktualizovány každý den. Přijaté objednávky naleznete v Kariérní panel.

Zajímavé:  Jak snížit peníze v The Sims 4.

Celkem sedm Simíků musí splnit úkoly. Najít je není příliš obtížné, protože je lze vždy vidět na trhu Finchwick vedle zahrady a stánků s občerstvením. Dokončení questů odměňuje hráče různými věcmi, jako jsou Simoleony, díly pro vylepšení, hnojiva a další. Navíc s každým splněným úkolem jsou vesničané k hráčům přívětivější.

Související článek: Wordle: 5 písmenných slov začínajících na LA

Kdo může vyřizovat pochůzky v The Sims 4

Rahul Chopra a Kim Goldbloom v The Sims 4

Jak již bylo zmíněno dříve, existuje sedm Simíků, kteří mohou hráčům zadávat úkoly: Agatha Crumplebottom, Agnes Crumplebottom, Kim Goldbloom, Lavina Chopra, Rahul Chopra, Michael Bell a Sarah Scott.

Agatha Crumplebottomová

Agatha Crumplebottom v The Sims 4

Agatha Crumplebottomová je spolumajitelem zahradního obchodu ve Finchwick Market. Agáta je milenka, která se považuje za Amorku. Takže ve volném čase ráda poslouchá šťavnaté drby od ní Simíci sousedé.

Po vyslechnutí drbů se Agatha ze všech sil snaží všechny zlomené milence znovu spojit. A tady nastupují hráči. Většinu času je posílá na pochůzky, aby buď dělali dohazovačku, nebo pomohli prodat její zboží. Musí jí nadále pomáhat, dokud nebude spokojená.

Agnes Crumplebottomová

Agnes Crumplebottom ve hře sims 4

Agnes Crumplebottomová je také spolumajitelem zahradního obchodu ve Finchwick Market. Ona a Agatha jsou sestřenice a navzájem si pomáhají s provozem stánku. Přestože jsou oba příbuzní, jejich povahy jsou úplné protiklady. Agnes pohrdá romantickými vztahy kvůli smrti jejího manžela během jejich líbánek.

Takže pokud dva Simíci dělají něco romantického, nebude váhat a plácne je kabelkou. Udělala to v Simíci a teď to dělá znovu Sims 4. Kromě toho, že mlátí nevinné Simíky, má ráda křížkové vyšívání a ironicky poslouchá romantickou hudbu.

Kim Goldbloomová

Kim Goldbloom v The Sims 4

Kim Goldbloomová provozuje obchod s potravinami na Finchwick Market. Každý den prodává čerstvé produkty, jako jsou vejce a mléko. Kdykoli někdo nakoupí v jejím kiosku, Kim ráda zahájí konverzaci, aby se dozvěděla o životě svých zákazníků.

Zajímavé:  Jak si vybrat několik oblečení v The Sims 4.

Související článek: Seznam materiálů a talentů Goru Ascension — Genshin Impact

Kromě kiosku se s ní Simmers může setkat i v případě, že si nějaké produkty objednali po telefonu. Kromě Kiminy kariéry je zamilovaná do Michaela, dalšího NPC, který nabízí pochůzky. Bohužel je zamilovaný do někoho jiného.

Avalanche Chopra

Avalanche Chopra v The Sims 4

Avalanche Chopra je starostkou Hanford-on-Bagley a také Rahulovou matkou. Jednou z jejích povinností jako starostky je posuzovat žádosti na týdenní veletrh Finchwick. Považovala za svůj úkol přivítat hráče ve vesnici a dát jim úkoly, které jim pomohou splynout se sousedy.

Rahul Chopra

Rahul Chopra ve hře Sims 4

Rahul Chopra pracuje jako rozvoz jídla v zahradní prodejně. Jeho matka, Laveena Chopra, je starostkou vesnice. Rahul je v romantickém vztahu Rashida Watsonová. Je ironií, že je dcerou Rahmiho, bývalého milence Avalanche.

Michael Bell

Michael Bell v The Sims 4

Michael Bell známý jako Strážce tvorů v Hanford-on-Bagley. Do jeho domu nelze vstoupit jako do domů běžných Simíků, protože žije v chatě sám ostružina lesy. Michaelovým úkolem je starat se a chránit divoká zvířata v Hanfordově světě. Vypadá ohromeně Cecilia Kahnová kdo jiný je NPC Bohužel ho nemá ráda kvůli jejich trapnému prvnímu rande.

Sarah Scottová

Sarah Scottová

Sarah Scottová je vlastníkem Ruce gnomaa Sims xnumx hospoda v Hanford-on-Bagley. Je šťastně vdaná za svého milovaného, Simon Scotta plánuje mít dítě. Je jasné, jak moc se milují, zvlášť když Simon nechal ve městě všechno důležité a rozhodl se žít se Sarah v Hanford-on-Bagley.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»