Jak

Jak získat myšlenkovou herní dovednost v Sims 4

Videoherní dovednost se poprvé objevila v The Sims 4. Je téměř neoddělitelně spjata s dovedností programování, protože co jiného mohou programátoři udělat, aby se bavili, aby přešli z vytváření viru na úctyhodný plugin? Navíc mohou psát mody pro hry, které znají a které udělají hráčům větší radost (Legendary Game moodlet, štěstí + 2).

Ostatní Simíci však také nepohrdnou videohrami, protože je mají ve svém smartphonu vždy po ruce. Excentrické postavy bez nich obecně nemohou žít a zažívají stres, když dlouho nehrají (moodlet „Chci hrát videohry!“, stres + 1 na 8 hodin).

Kromě počítače a smartphonu si můžete zahrát na tabletu a speciální holografické herní podložce (poslední si mohou dovolit jen hráči, kteří jsou tímto zcela posedlí, protože je velmi drahá).

Rozšíření Sims 4 City Living přidává herní konzoli (připojenou k vašemu televizoru) s novými hrami, které můžete hrát s přáteli. To umožnilo hráčům alespoň trochu se socializovat, aniž by přerušili jejich oblíbenou činnost. Hry pro konzole jsou pro postavy mnohem příjemnější než hry pro PC. I když prohrají, stále dostávají pozitivní emocionální náladu. I když někteří Simíci reagují na prohru přehnaně (Ukončit hru v záchvatu vzteku moodlet, hněv + 2 na 4 hodiny).

Zajímavé:  Jak mít trojku v The Sims 4 zlých rozmarů.

Město San Myshuno navíc začalo pravidelně pořádat festival UmniCon, kde se geekové všech barev mohou oblékat jako superhrdinové a soutěžit mezi sebou ve videohrách a hackování.

Čím vyšší je úroveň dovedností hráče, tím více her má k dispozici. Hry na počítači, tabletu a koberci jsou přibližně stejné, ale jsou dostupné na různých úrovních. Hráči se mohou účastnit herních soutěží, ale jejich výhra není o mnoho víc než vstupní poplatek a prohra je velmi frustrující. Charakterový rys pro sekci „Rychlý internet“ vám umožní mnohem rychleji zvládnout dovednost videohry.

Hráč má vždy mnoho tužeb souvisejících s dovedností, díky čemuž rychle hromadí body štěstí. Životní cíl „Computer Genius“ zcela souvisí s počítači, programováním a videohrami. Po jeho dosažení se postava stane správcem systému a bude moci ze svého počítače vytěžit ještě více výhod.

Také si potřebujete odpočinout od videoher. Po dokončení další hry postava obdrží moodlet „Good gaming session“ (pozor + 1 na 4 hodiny). Poté se samozřejmě může „nutit hrát“ dále, ale je lepší to nedělat, jinak se začne nudit (moodle „Odpočinek od her“, nuda + 1 na 8 hodin).

Simíci, kteří jsou posedlí hraním, se mohou stát profesionálními hráči tím, že začnou kariéru techniků.

Moodlety související s dovednostmi videoher si můžete prohlédnout zde.

Dovednostní schopnosti

Hra «Blikblock» na počítači, tabletu a herní podložce.

Hra «Sims» na počítači.

Hra «Incredible Sports» na tabletu.

Hra pro více hráčů «Team Madness» na konzoli. Dá se hrát jak samostatně, tak v týmovém nebo online herním režimu (poroste ukazatel komunikace a zlepší se vztahy mezi hráči). Týmová hra – s jedním kamarádem, síť – se třemi najednou. Nezáleží na tom, kde jsou v tu chvíli ostatní hráči. Pokud jsou ve stejné místnosti jako hráč, vezmou joysticky a začnou hrát. Výhra v síťové hře dává hráči moodlety „Hrdina minihry“ (důvěra + 2 na 4 hodiny) nebo „Profesionální hráč“ (hravost + 2 na 4 hodiny), prohra – nálada „Network Pranks“ (hravost + 1 po 2 hodiny) .

Zajímavé:  Jak vzít kladivo v The Sims 4.

Hra «Incredible Sports» na počítači.

Postava může diskutovat o strategii ve hrách s ostatními Simíky.

Postava může diskutovat o nejnovější hře s ostatními Simíky.

Postava se může přihlásit do videoherního turnaje pro začátečníky (jedna z dostupných her, účast stojí peníze). Prohra v soutěži vám dává moodlet „Poražený“ (smutek +1 na 4 hodiny) a výhra ceny vám dává moodlet „Účast v soutěži“ (štěstí + 2 na 4 hodiny). Turnaje jsou k dispozici na počítači a konzoli.

Hra «Shelter» na tabletu.

MySims pro více hráčů! Na značky!» na konzoli. Výhra v síťové hře dává hráčům náladu „Race Champion!“ (vzrušení + 2 na 4 hodiny) nebo „Need for Speed“ (vzrušení + 2 na 4 hodiny), ztráta – moodlet „First Loser“ (hravost + 1 na 2 hodiny).

MySims! Na značky!» na počítači.

Hra «Incredible Sports» na hrací podložce.

Postava může studovat strategie ve hrách pro pokročilé hráče na počítači (záložka Network / Research). Tím se zvyšuje dovednost videoher.

Postava může na záložce romantická komunikace „Úžasná s videoherními dovednostmi“. Kupodivu jsou partnery opačného pohlaví velmi působivé.

Postava se může přihlásit do herního turnaje pro profesionály na počítači a konzoli. Účast stojí víc.

Hra «Vault» na počítači.

Hra Density Effect na konzoli (není dostupná v týmovém nebo online režimu). Vítězstvím ve hře získáte moodlet Captain Shepherd (důvěra + 2 na 4 hodiny).

Postava může sledovat živé přenosy her na počítači (záložka Síť) nebo tabletu. Tím se zvyšuje dovednost videoher.

Postava může v rozhovorech pomlouvat zkušené hráče.

Zahrajte si «Shelter» na hrací podložce.

Hra «Curse of the Genie» na konzoli (ne online). Vítězstvím ve hře získáte Moodlet „Curse!“. (vzrušení + 2 na 4 hodiny).

Postava se může v rozhovorech smát nováčkům (záložka legrační komunikace).

Zajímavé:  Jak změnit Simíka v Sims 4.

Hra «Road racing» na počítači.

Hra «Crazy Match» na hrací podložce.

Hra «Hillock II» na počítači.

Jak rozvíjet dovednost

  • hrát videohry na počítači, tabletu, chytrém telefonu, herní podložce a konzoli;
  • diskutovat o videohrách v konverzacích;
  • studium strategií ve hrách pro pokročilé hráče na počítači;
  • sledovat nebo vysílat živé videohry (poslední je k dispozici hráčům počítačových her a bloggerům);
  • pracovat jako hráč počítačových her s možností „Vítězství nad začátečníky“;
  • číst knihy o dovednostech.

Kariéra, která vyžaduje zvládnutí dovednosti

  • technický specialista (obor: hráč počítačových her);
  • sociální sítě (obor: internetová celebrita).

© 2010–2021 Simovodovy poznámky. Všechna práva vyhrazena.
Citování materiálu je povoleno, ale s povinným umístěním aktivního odkazu na sims3notes.ru.

Průvodce dovednostmi pro videohry The Sims 4

The Sims 4 Video Gaming Skill je dovednost založená na zábavě, která odemyká zbrusu nové interakce a hry a je nutná k tomu, abyste mohli pokročit v eSports Gamer v kariéře Tech Guru. Hry jsou hodně zábavné, zvláště když vsadíte na 카지노 커뮤니티.

10-31-14_9-36 PM

Naučte se videoherní dovednosti

Simíci automaticky postoupí na úroveň 1 dovednosti videoher přečtením knih o dovednostech videoher nebo hraním kterékoli z her dostupných na PC, jejich telefonu, tabletu a Motion Game System. Jak vaši Simíci pokračují v hraní her, budou postupně zvyšovat své videoherní dovednosti.

Používání elektroniky často znamená, že se často porouchají. Chcete-li pomoci v boji s touto mechanickou bolestí hlavy, kupte si drahý počítač nebo maximalizujte dovednost Handiness, abyste udrželi herní elektroniku v aktuálním stavu. Upgrade paměti RAM počítače a krytu Crytacoo Casingu herního zařízení zabrání jejich tak častému rozpadu.

Přejděte na onlinecasinoreviewsuk.com a podívejte se na 10 nejlepších kasin a máte šanci vyhrát neuvěřitelné peněžní ceny.

Zajímavé:  Jak zjistit, jaký druh modu jsou The Sims 4.

Následující hry a interakce jsou k dispozici při postupování na vyšší úroveň v dovednosti videoher:

Úroveň 1 Videoherní dovednosti

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»