Jak

Jak založit kanál na YouTube Sims 4

Čas hraní: 7 The Sims 4 Kanály YouTube, k jejichž odběru se určitě budete chtít přihlásit

The Sims 4 miluji a hraji je už asi 10 let, ale po tak dlouhé době i mně občas dojdou nápady. A musíte se inspirovat sledováním hry někoho jiného. I když jsem již řekl, jak lze hru Sims zpestřit výzvami a mody, dnes chci mluvit o skvělých kanálech na YouTube, které ve vás určitě přimějí znovu hrát svou oblíbenou hru. Tak začněme!

7. Selina Kyleová

Selina začala provozovat svůj kanál relativně nedávno, ale již dokázala zaujmout náročné diváky YouTube. Bloger ve svém videu recenzuje především různé módy a ukazuje, jak si můžete vkusně vylepšit interiérový design.

6. ČERVENEC — ISH

YouTuber s vytříbeným smyslem pro krásu. Nejen, že dělá krásné a neobvyklé Simíky, ale také svá videa upravuje tak, aby se z každého stalo umělecké dílo. Na tomto kanálu najdete nejen videa na téma tvorby postavy, ale také různé výzvy a recenze. Yulia obzvláště miluje vymýšlení vlastních příběhů, natáčení videí o dynastiích postav a natáčení skutečných seriálů Sims!

5. Karina Play — Sims 4

Karinu jsem našla, když jsem dělala výběr o módě. Kanál mě zaujal nejen zajímavým obsahem videí, ale i humorem. Chcete vědět o všech modech, které existují? Pak se rychle přihlaste!

4. Lisa Kot

Jak ujišťuje tvůrce kanálu, když se přihlásíte k odběru Lisy, najdete „zajímavé projekty, lekce, life hacky, stavbu a mnoho dalšího!“ A je to pravda. Dívka fascinujícím způsobem mluví o módě, nabízí zajímavé výzvy a dává recenze.

Zajímavé:  Jak dítě vyrůstá v The Sims 4.

3. etoliana

Veselá dívka, která tráví spoustu času na internetu. A samozřejmě občas hraje The Sims. Pokud se chcete zasmát, vítejte na kanálu eto liana, tam najdete spoustu zajímavého obsahu.

2. Dariya Rain

Dáša ráda hraje různé hry. A Dasha má svůj vlastní kanál YouTube s 1,5 miliony odběratelů. A přestože nevěnuje veškerý čas hraní The Sims 4, její schopnosti mohou mnohé z nás překvapit. Blogerka je obzvlášť dobrá ve stavebnictví. Dokonce vyrobila repliku Bradavic, umíte si to představit? Tak se jdi podívat na Dashin kanál, myslím, že tam najdeš něco zajímavého.

1. Sanchez

Můj osobní favorit. Kromě toho, že je to chlap, kterému nevadí hrát The Sims 4, je v tom také docela dobrý. Ale vrcholem kanálu je autorův neomezený tok humoru. Abyste ocenili, jak vtipný ten chlap je, musíte se podívat na video níže!

Elizaveta Těreškovová
Související materiály
Tagy
Chatujte a sledujte novinky

  • O projektu
  • reklama
  • Podmínky soutěží
  • Pravidla pro uživatele
  • Zásady používání souborů cookie
  • Doporučené technologie
  • Podpora

Síťová publikace Thegirl.ru (Zegerl.ru)

Registrační číslo EL č. FS 77 — 83229

Registrováno Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a hromadnými komunikacemi (Roskomnadzor) dne 26.04.2022 18+

Zakladatel: Shkulev Digital Technologies Limited Liability Company

Šéfredaktor: Bugay E. A.

Kontaktní údaje redakce pro státní orgány (včetně Roskomnadzoru): e-mail: theGirl@sholding.ru telefon: +7(495) 633-5-633

Copyright (c) Shkulev Digital Technologies LLC, 2024. Jakákoli reprodukce materiálů webu bez svolení redakce je zakázána.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»