Jak

Jak zadat kódy dovedností v The Sims 4

Cheaty na dovednosti umožňují hráčům Sims 4 změnit své dovednosti, aniž by nad nimi trávili hodiny ve hře.

В The Sims 4 Možnosti, jak hráči chtějí, aby jejich Simíci žili, jsou téměř nekonečné. Při vytváření svých Simíků mohou zažít jedinečná zaměstnání, životní události a vztahy. životní styl a osobnost. Simíci potřebují dovednosti pro koníčky, práci, cíle a některé prvky vyprávění. I když dovednosti lze zlepšit během hraní The Sims 4, hráči mohou také použít cheaty a mody k urychlení procesu. Tato příručka obsahuje všechny cheaty na dovednosti dostupné v každém balíčku DLC Sims 4.

POKRAČOVÁNÍ V OBSAHU POKRAČUJTE PŘEJÍMÁNÍM

Jak povolit cheaty v The Sims 4

Před zadáním cheatů do The Sims 4, konzole a PC hráči by měli zajistit, že cheaty jsou povoleny v jejich uložení hry. Nejprve otevřete cheatovou konzoli stisknutím CTRL + SHIFT + C na PC nebo L1 + L2 + R1 + R2 na konzolích. Poté zadejte testy jsou pravdivépro povolení cheatů. Hráči pak mohou zadávat cheaty, aby změnili nastavení svých dovedností.

The Sims 4: Kódy pro všechny dovednosti

Dovednosti jsou rozděleny do několika kategorií: hlavní, vedlejší, dítě a batole. Primární a sekundární dovednosti se mohou naučit teenageři, mladí dospělí, dospělí a senioři. Jakmile děti dosáhnou maximální úrovně svých dětských dovedností, získají přístup k určitým primárním a sekundárním dovednostem.

Základní dovednosti mají deset úrovní a drobné dovednosti a dovednosti pro batolata mají pět, s výjimkou dovednosti nočník, která je na úrovni. 3. Provádění akcí a používání předmětů souvisejících s dovednostmi je pomůže rozvíjet, ale hráči je nemusí zdokonalovat, pokud to nechtějí dělat pomocí cheatů.

Zajímavé:  Jak nahrát útulek pro kočky a psy Sims 4 do hry.

The Sims 4: Cheaty pro všechny dovednosti

Většina dovednostních cheatů se řídí vzorcem stats.set_skill_level (typ dovednosti)_(název dovednosti). ) X, kde X je požadovaná úroveň, ale existují určité možnosti. Níže je uveden úplný seznam všech cheatů dovedností Sims 4:

Základní zkušenosti

statistiky.set_skill_level Major_Charisma 10

Jak zadat kódy dovedností v The Sims 4

Assassin’s Creed Shadows vychází 15. listopadu

Staňte se legendárním samurajem a Shinobi Assassinem ve feudálním Japonsku

Šipka doleva Černá šipka směřující doleva

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»