Jak

Jak spustit hru Sims 4 přes Origin

Články

Autor Jarl Eirik Doba čtení 3 min Zhlédnutí 32.8k. Aktualizováno 10.01.2022

The Sims 4 se nespustí: hlavní chyby

Tento článek bude hovořit o hlavních chybách, které se mohou vyskytnout při spuštění hry Sims 4 na PC, a také o tom, jak je vyřešit. Pro začátek stojí za zmínku, že pokud jste si nekoupili licencovanou hru v obchodě nebo v Originu, pak máte pirátskou verzi hry a bude s ní mnoho potíží.

Problém s instalací

První chybou je tedy problém s instalací hry. Pokud se hra nenainstaluje, musíte zkontrolovat řadu faktorů.

 1. Splňuje váš počítač systémové požadavky hry? (Rozbalte seznam níže a zkontrolujte).
 • Operační systém: Windows XP/Vista/7/8
 • Procesor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000+
 • RAM: 2 Gb
 • Disk: 9 Gb zdarma
 • Video paměť: 128 Mb
 • Grafická karta: nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
 • DirectX: 9.0c
 1. Máte v počítači dostatek volného místa pro instalaci hry? Pokud ne, ukliďte dostatek místa. Hra vyžaduje 15-20 GB volného místa na disku.
 2. Pokud máte problémy s instalačním programem hry, pak je s největší pravděpodobností problém s pirátskou sestavou, kterou jste si stáhli. Takové problémy nemohou nastat s licencí. Pokud na tento problém narazíte při instalaci pirátské verze, musíte se poohlédnout po jiném vydání.
 3. Zkontrolujte svůj operační systém. Pokud nemáte Windows XP/Vista/7/8, musíte tento problém vyřešit.
Zajímavé:  Jak získat ambrózii v kódu Sims 4.

Obecná řešení, která mohou pomoci

Zde je seznam několika užitečných akcí, kdo vám může pomoci, když nic jiného nepomůže.

 1. Aktualizujte ovladače grafické karty.
 2. Aktualizujte DirectX.
 3. Zkuste nainstalovat Microsoft Visual C++ Redistributable.
 4. Pokud jste si stáhli pirátskou hru, pak je docela možné, že antivirus odstranil některé součásti hry nebo něco zablokoval. Obnovte stahování v torrentech a zkuste hru nainstalovat vypnutím antiviru. Na operačních systémech Wind 8/8.1 vestavěný antivirus velmi často blokuje instalaci pirátského stahování programů.

Pokud je hra zabugovaná, pomalá nebo padá

Může to mít několik důvodů.

 1. Váš počítač nebo grafická karta nesplňuje minimální systémové požadavky pro hru. Musíte snížit nastavení grafiky v samotné hře. Otevřete nastavení a nastavte všechna nastavení grafiky na minimum, zjednodušte textury ve hře a tak dále. Tohle by mělo fungovat. Pokud to nepomůže, můžete hru spustit v režimu okna, to by určitě mělo fungovat a hra přestane zamrzat a zpomalovat se.
 2. Pokud hra spadne na plochu, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty a postupujte podle výše uvedených kroků.

Pokud se hra nespustí

Mohou to mít následující důvody.

 1. Pokud máte pirátskou hru, musíte před spuštěním hry zakázat přístup k internetu, deaktivovat antivirus a změnit stav v Origin na „režim offline“. Poté zkuste hru spustit.
 2. Stává se také, že hra skutečně začala, ale vidíte černou obrazovku a myslíte si, že je vše zamrzlé. Ve skutečnosti vaše rozlišení obrazovky neodpovídalo grafickému nastavení hry. To lze také pochopit podle zvuků, které slyšíte jasně a bez zpoždění, ale stále vidíte černou obrazovku. Tady vám může konzole přijít na pomoc. Pomocí konzole musíte změnit rozlišení obrazovky.

Pamatujte, že všechny tyto potíže obvykle vznikají při použití pirátské verze hry. Pokud používáte licenci, pak vás nic z výše uvedeného nebude rušit.

Zajímavé:  Jak prodávat písně v The Sims 4.

Pro hru je vyžadována aplikace Origin, ale není nainstalována

Někteří uživatelé PC se při spouštění řady her (často pomocí herního klienta Origin) mohou setkat se zprávou „Pro hru je vyžadována aplikace Origin, ale není nainstalována“. Samotná hra se odmítá spustit, ačkoli herní klient „Origin“ mohl být nainstalován na PC uživatele. Co dělat v této situaci? V tomto článku vám řeknu, co je podstatou tohoto problému, a také vysvětlím, jak tuto chybu opravit na vašem PC.

Chyba v původu

Důvody chyby v Originu

Jak víte, herní klient „Origin“ je digitální distribuční nástroj pro společnost „Electrinic Arts“, s jehož pomocí si může kdokoli zakoupit řadu her od této společnosti a také si je stáhnout do svého počítače. (Battlefield 1-4, FIFA 12-16, FIFA Manager 12-14, Mass Effects, Need for Speed ​​​​a řada dalších). Podle vize EA se klient „Origin“ stane plnohodnotnou konkurencí oblíbeného herního klienta „Steam“, který klientovi nabídne nejen možnost nakupovat a stahovat hry online, ale také garantovat možnost automatické aktualizace her , ukládat průběh hry v cloudovém úložišti a také dát hráčům příležitost komunikovat ve vestavěném chatu „Origin“.

Při spouštění zmíněných a řady dalších uvedených her tak mohou jejich licencované verze vyžadovat přítomnost herního klienta „Origin“ na počítači. Při absenci v počítači, nesprávném hacknutí hry piráty a řadě dalších souvisejících problémů může dojít k chybě, kterou uvažuji.

Počáteční obrazovka

Jak opravit „K hraní hry je vyžadován Origin, ale není nainstalován“

Chcete-li problém vyřešit, vyzkoušejte následující:

  Spusťte hru jako správce. Chcete-li to provést, klikněte pravým tlačítkem myši na soubor hry, který se má spustit (například bf4.exe), v zobrazené nabídce vyberte „Vlastnosti“, poté „Kompatibilita“ a zaškrtněte políčko vedle „Spustit jako správce“. možnost “. Udělejte totéž pro ikonu spuštění klienta „Origin“ na ploše;

Zajímavé:  Jak snížit peníze v The Sims 4.

Možnost Spustit jako správce

Spusťte program jako správce

Pokud tyto metody nepomohou, zcela odeberte hru a klienta „Origin“ z počítače, včetně složek s obsahem na cestě:

C:Users(jméno uživatele) AppDataLocalOriginOrigin;
C:Users(jméno uživatele)AppDataRoamingOrigin;
C: ProgramDataOrigin

Poslední složka může mít stav „neviditelný“, proto povolte zobrazení skrytých a systémových souborů ve správci souborů, abyste tento adresář odstranili.

Doporučuje se také nainstalovat všechny aktualizace pro váš OS, nejnovější verze NET Framework a DirectX a vyčistit systém pomocí CCleaner. Po dokončení těchto postupů znovu nainstalujte klienta a herní program a zkuste jej spustit.

Logo Direct a Microsoft NET

Závěr

Poměrně efektivním řešením problému „Pro hru je vyžadována aplikace Origin, ale není nainstalována“ je nainstalovat klienta „Origin“ a samotnou hru do stejné složky na pevném disku. Pokud se tato metoda ukáže jako neúčinná, zkuste další tipy uvedené výše, pomohou vám spustit požadovanou hru od Electronic Arts na vašem PC.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»