Jak

Jak se počítají účty v The Sims 4?

Mod „Účty SNB nebo bankovní účty, výhody“ od Simrealist pro Sims 4

Tento autor, simrealista, je známý mnoha hráčům tím, že vytváří takové mody jako Realistic Hair Growth, Reaper Replacement, Private Practice atd. Jeho další mod je také neméně slavný a neméně objemný — SNBank. Kromě toho ale autor vytváří nezávislé mini-mody, které lze používat buď samostatně, nebo v kombinaci. Začínáme velký příběh o bankovním systému v Sims 4.

Zajímavé:  Jak napsat cheaty pro správce Sims 4.

Jak funguje mod „Účty SNB nebo bankovní účty, výhody“?

Mod podporuje verzi 1.103+.

Tento mod je doplněk SNB, který aktualizuje fakturační systém EA oddělením vody a kanalizace, elektřiny, odpadků, kabelů, internetu, mobilních telefonů a daní z nemovitosti. Mod lze použít samostatně, bez SNB.

Každý nezaplacený účet má nepříznivé důsledky. Tento mod také přidává vládní výhody a služby, které vynucují platby sociálního zabezpečení a podpory na děti a základní systém sociálního zabezpečení.

Jak začít hrát

Když se rodina poprvé nastěhuje do nového domova, budete muset nastavit všechny domácí služby (elektřinu, vodu, odpadky, kabel, mobilní telefon a internet), které chcete, aby váš Simík měl v aplikaci pro chytré telefony. Vaše vlastní služby (někdy všechny služby) budou resetovány tak, aby odpovídaly této změně (po načtení/uložení hry se zobrazí malé vyskakovací okno, které vás znovu upozorní).

Služby svého Simíka můžete přizpůsobit pomocí možnosti EA „Zobrazit informace o účtu“ v nabídce Mobil nebo ve schránce. Odtud klepněte na Domácí služby a vyberte předem připravený balíček Welcome Home nebo přizpůsobte, jaké služby chcete, aby váš Sim měl.

Mod „Účty SNB nebo bankovní účty, výhody“ od Simrealist pro Sims 4

Placení účtů za energie

Až bude vyúčtování splatné, obdržíte upozornění, které vám umožní otevřít aplikaci Účty, aniž byste museli přecházet do nabídky telefonu. V hlavní nabídce Účty klikněte na „Zaplatit účty za služby“, abyste zaplatili za služby svého Simíka. Měli byste vidět obrazovku s rozpisem, která vám umožní platit za každý typ jednotlivě nebo dohromady. Ukazuje také, který účet stojí vašeho Simíka víc.

Platba daně z nemovitosti/nájmu

Pokud je třeba zaplatit účet daně z nemovitosti, bude k dispozici možnost platby daně z nemovitosti. V případě opožděné platby obdržíte odhadovanou hodnotu faktury po „roku“ nebo 4 týdnech. Tyto náklady by se měly neustále zvyšovat, dokud nedosáhnou 15 % nebo (vlastní % nastavené hráčem v nastavení účtu) hodnoty šarže.

Zajímavé:  Jak dokončit výzvu v The Sims 4.

Jakmile je daň z nemovitosti splatná, budete mít až 4 týdny Simíka na její zaplacení, než se jméno vašeho Simíka objeví v novinách a hanba a ztráta reputace budou tak významné, že Simíci mohou ZEMŘÍT.

Pokud váš Sim žije v bytě, bude platit nájem místo daně z nemovitosti. Toto vyúčtování bude probíhat každý týden jako obvykle. Pokud uplyne další týden bez platby, váš Sim to zažije stejné následky neplacení daní — SMRT.

Státní výhody

Chcete-li získat přístup k novým vládním výhodám a službám Bills, musíte se přihlásit přes portál vládních výhod v aplikaci Bills a vybrat, kterou výhodu nebo službu chcete pro svého Simíka. Pokud splňují podmínky, bude k dispozici možnost vytvořit přímou zálohu na výživné na děti a platby pro přijímající rodinu, požádat o výživné na děti nebo sociální dávky nebo platby zastavit.

Podpora dítěte

V případě, že rodič musí nechat své děti s jiným Simíkem v jiné domácnosti, ať už jsou manželé nebo ne, musí platit výživné na dítě (dále jen výživné na dítě). Rozumí se, že když tento rodič nežije v této domácnosti, musí přímou podporu opatrovníkovi, protože jeho příjem je nyní závislý na pomoci při péči o nového potomka. Samostatná je otázka výživného.

Placení podpory pro pečovatele – přídavky na děti

Přídavky na děti se vypočítávají za pevnou cenu: § 550 + 5 % z rodinného účtu rodiče, který není opatrovníkem, + účet SNB + 25 % z případné odměny za kariéru. Toto nastavení zajišťuje, že platící rodič nešetří na zasílání jakékoli formy podpory. Všechny tyto výchozí hodnoty lze změnit v Nastavení účtu, s výjimkou Family Wealth.

Když je faktura splatná, bude v ní uvedeno, kolik je zaplaceno pro každé dítě, takže můžete platit za každou zvlášť nebo za všechny dohromady, pokud jich je více. Váš Simík musí nejprve zaplatit za dítě, než zaplatí za služby jeho domácnosti.

Zajímavé:  Jak rozvíjet inteligenční schopnosti v Sims 4.

Pokud nemůžete zaplatit uvedené částky, můžete vždy požádat o zastavení plateb, pokud splňují podmínky. V opačném případě se platby za domácí služby stanou v prodlení a jako obvykle může dojít k úrokům, ztrátě služby a potenciální smrti.

Pokud nastavíte své účty na automatickou platbu, bude podpora na děti vyplácena automaticky stejně jako ostatní účty vašeho Simíka.

Mod „Účty SNB nebo bankovní účty, výhody“ od Simrealist pro Sims 4

Pobírání přídavků na děti

Pokud rodina, se kterou si hrajete, dostává peníze, máte možnost dostávat procenta z výplaty za každé dítě a následně na účet rodiny. Ve výchozím nastavení jde vše na domácí účet. Tento platební systém je mimo stranu platící účty, takže budete muset stále platit za domácí služby svého Simíka.

V případě neopatrovaný rodič, nemohou platit účet a jsou mimo aktivní domácnost, jejich výhody se automaticky zastaví. To se může stát, pokud nehrajete pravidelně pro jejich základní rodinu, protože hra nepokračuje ve zvyšování jejich příjmů, když jsou neaktivní.

Výživné

Na rozdíl od dávek není výživné automatické. Hostitel Sim o to musí nejprve „zažádat“, jakmile dojde k rozvodu, to znamená, že se to musí udělat než vyprší rozvodový moodlet. Neuvidíte žádost od rozvedeného neaktivního Simíka (Sima žijícího mimo aktivní domácnost). Pokud tedy chcete, aby váš Sim platil výživné na dítě, budete se muset přestěhovat do jiné domácnosti, abyste si to nastavili a v případě potřeby na něj vytvořili přímou zálohu.

Placení alimentů

Stejně jako u plateb se alimenty vypočítávají za pevnou cenu §1200 + 5 % z majetku domácnosti platícího Simíka + 25 % z kariérního výdělku platícího Simíka. Toto nastavení opět zajišťuje, že platící Simík nebude hromadit peníze. Smyslem této možnosti během rozvodového vyrovnání je postarat se o Simíka, jehož finanční situace se kvůli rozvodu dramaticky změnila, dokud si nenajdou práci nebo neprovedou změny, které odpovídají jejich nové realitě.

Zajímavé:  Jak získat slávu v The Sims 4.

Když je tento účet splatný, musíte tento účet zaplatit, než se pokusíte zaplatit za ostatní služby pro domácnost vašeho Simíka. Můžete také platit více alimentů současně, ale obvykle budete mít na zaplacení pouze jednoho bývalého manžela, jakmile se platby zastaví. když se znovu ožení nebo po 4 týdnech plateb.

Pokud nastavíte své účty na automatickou platbu, bude podpora na děti vyplácena automaticky stejně jako ostatní účty vašeho Simíka.

Mod „Účty SNB nebo bankovní účty, výhody“ od Simrealist pro Sims 4

Pobírání alimentů

Jak již bylo zmíněno, Simík bude muset přejít na portál vládních výhod a „zažádat“. Přímou zálohu pak obdrží v příštím fakturačním cyklu podle toho, jak si tuto smlouvu na Portálu nastaví. Opět, tyto platby se zastaví, když si Simík vezme někoho jiného nebo po 4 fakturačních cyklech.

Pokud bývalý manžel nemůže platit alimenty a je mimo aktivní domácnost, výživné se automaticky přestane platit.

Fond pro rodiny — státní podpora

Pokud žijete v domácnosti s jedním rodičem, která nedostává výživné na děti, Wel-Fund 4 for Families je nyní k dispozici pro ty, kteří mají problémy. Tato státní dávka vkládá § 350 (pevný a neupravitelný) za každého Simíka před mladistvým v domácnosti na účet domácnosti v každém výplatním cyklu. Když se tyto děti stanou dospělými a půjdou na univerzitu, získají dodatečnou výhodu 500 Simoleonů ve formě vládních grantů na každý semestr.

Aby byla rodina způsobilá, musí mít/být:

 • Obytný pozemek stojí méně než 40 000 simoleonů nebo pronájem méně než 800 simoleonů.
 • Nevlastní firmu (obchod, restauraci atd.)
 • Nezaměstnaný, částečný nebo plný úvazek méně než §1050 týdně.
 • Svobodný/nevdaná.
 • Nepobírá alimenty.

Mod „Účty SNB nebo bankovní účty, výhody“ od Simrealist pro Sims 4

Různé funkce modu

Balíčky služeb

Přestěhoval se váš Simík do nového domova nebo potřebuje aktualizovat své účty a znovu nastavit, jaké služby potřebuje? No, můžete přidat nebo aktivovat služby jediným kliknutím v okně nastavení nových služeb. Můžete začít se základním balíčkem služeb se základními informacemi nebo upgradovat na úplný balíček služeb, s výjimkou verze Premium. Pokud chcete všechny služby, můžete je získat jediným klepnutím výběrem balíčku Premium. Pokud si chcete vybrat nebo plně přizpůsobit, co váš Simík potřebuje, je tato možnost stále dostupná v Nastavení.

Zajímavé:  Jak ukončit oheň v The Sims 4.

Všechny balíčky služeb mod jsou v reálném životě balíčky her, nikdo nemusí nikomu nic platit. Nesnažte se v komentářích vyvolávat problémy))

Globální nastavení modu

Všechny možnosti pokročilých nastavení pro každou možnost jsou nyní k dispozici v jednom okně, takže si můžete přizpůsobit finanční zkušenosti svého Simíka. To zahrnuje výdaje za energie, což umožňuje, aby se účty vašeho Simíka zvýšily nebo snížily na procento, které Sim dostává nebo platí za výživné na děti a dávky. Tato nastavení jsou nyní spíše globální než domácí nastavení. Tímto způsobem, pokud se v rámci tohoto uložení přesunete do jiné rodiny, tato nastavení zůstanou.

FAQ

Musím tento mod aktivovat, aby fungoval?

Ne. Jakmile načtete uložení, mod se automaticky aktivuje.

Mohu nainstalovat tento mod a používat jej pouze pro určité rodiny nebo úspory?

Ne, tento mod se aktivuje automaticky a vyžaduje vytvoření účtu ve vašem uložení (interní účet, nikoli na skutečném internetu).

Musím mít nainstalovaný SNB, abych mohl používat tento doplněk?

Ne. Mod Bills byl původně vytvořen jako samostatný doplněk.

Pozorované konflikty/problémy/důležité body

Při používání tohoto modu NEPOUŽÍVEJTE žádná nastavení peněz MCCC. To způsobí chyby. Všechna tato nastavení jsou nyní k dispozici v možnosti Nastavení účtu, kterou najdete ve svém telefonu nebo doručené poště pod EA’s Show Account Information.

Váš Simík bude stále moci používat toaletu, i když nebude mít vodu. Jednoduše se nebudou moci smýt (víte co)…

Pokud reproduktory přehrávají zvuk během výpadku napájení, budou pokračovat v přehrávání, dokud nebudou vypnuty. Jedná se o chybu EA a autor ji neplánuje opravit tímto modem, pokud se o to postarají sami vývojáři v patchi.

Zajímavé:  Jak pojmenovat delfína v The Sims 4.

Pokud nezaplatíte účet, bude vám připočten úrok.

Odebrání modu

Mod Bills ukládá domácí data do úložiště, které používáte pro hru (složka mods). Pokud modul chybí, tato data neovlivní vaše uložení. Toto je pouze informace pro případ, kdy se rozhodnete hru aktualizovat, ale v případě potřeby je také třeba aktualizovat mod.

Zatímco čekáte na aktualizaci, můžete hrát svou hru normálně bez modu a poté, když aktualizujete, tato data budou „zde“ a připravena k použití. Nezmizí, ale načtou se z vašeho HDD a budou vás moci potěšit.

Podobně například to, jak je nastavení MSSS vždy stejné a také uloženo.

Pokud se rozhodnete tato data úplně odstranit, před odinstalováním modu postupujte podle následujících kroků:

 • Otevřete konzolu CTRL+Shift+C a zadejte „snbb.uninstall“
 • Zobrazí se vyskakovací okno. Chcete-li pokračovat v procesu, řekněte „Ano. “. Pokud v tuto chvíli změníte názor, jednoduše řekněte „Ne“.
 • Chcete-li dokončit proces odinstalace, uložte a ukončete hru/uložení. Pokud máte více uložení, než jste použili SNB – Bills, budete muset tento proces opakovat pro každé uložení, abyste úplně odstranili data Bills z CELÉ hry.

Připraveno! Až příště začnete hrát, neměl by existovat žádný důkaz, že existovaly SNB – účty.

Mod má ruskou lokalizaci.

Jak nainstalovat mod

Rozbalte obsah archivu do dokumentů Electronic ArtsThe Sims 4Mods.

Stáhnout mod

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Proč jsou v The Sims 4 tak vysoké daně?

Jak se vypočítávají daně ze šarže v Sims-4

Daň z pozemků často vede k astronomicky vysokým účtům v The Sims 4. Částka splatná za každý účet závisí na hodnotě pozemku, na kterém je váš dům postaven, a to zahrnuje všechny položky dostupné na pozemku.

Zajímavé:  Jak zhubnout v The Sims 4.

Pokud vaši Simíci žijí v sídle, vaše daně z pozemku budou mnohem vyšší ve srovnání s daní z pozemku za chatu.

Mnoho hráčů Sims 4 si stěžovalo na vysoké daně. Často je to prvek, který způsobuje výbuch bankovek ve hře.

Pojďme diskutovat o tom, proč může být spousta daní někdy přes střechu.

Jak se v The Sims 4 počítá spousta daní?

Podílové daně se vypočítávají na základě hodnoty vašeho domu a také hodnoty všech položek uložených v inventáři domácnosti vašeho Simíka. Všechny položky, které jsou součástí šarže, zvyšují šarže daně.

Daně vašich Sims 4 se zvýší, pokud:

 • Žijte v drahém domě
 • Vlastní drahé předměty a dekorace
 • Větší množství sklizeného ovoce a zeleniny uchovávejte v chladničce
 • Vyrobte si trezor a schovejte do něj peníze

Věci, které v The Sims 4 výrazně zvyšují daně

 • Používání elektrických světel místo svíček způsobuje zvýšení daně ze šarže v ekologickém životním stylu.
 • Televize, počítače, ledničky a další elektrická zařízení zvyšují hodnotu vašeho pozemku, a tím i daně z vašeho pozemku. Čím dražší jsou vaše položky, tím vyšší jsou vaše lotové daně.
 • Pokud váš Simík vyhraje v loterii a vy se rozhodnete schovat peníze do trezoru, zvýší se vaše loterie. Je to proto, že peníze se stávají součástí losu.
 • Položky uvízlé v inventáři vaší domácnosti při změně sestavení se přičítají k daním.

Mnoho věcí se může zaseknout v inventáři domácnosti vašeho Simíka, když měníte sestavení. Hra často posílá věci jako dekorace a kusy nábytku do inventáře domácnosti, místo aby je smazala nebo prodala.

Výsledkem je, že tyto položky počítají z vašich daní, i když technicky nejsou na vašem pozemku.

Všechny předměty uložené ve vašem inventáři domácnosti Sims 4 se stanou součástí losu a zvýší daně z losu.

Zajímavé:  Jak používat mapu pokladu v The Sims 4.

Tipy pro placení daní a účtů bez bolesti hlavy

Zde je několik tipů, jak vydělat peníze rychleji, abyste si mohli dovolit platit daně ze svého losu v The Sims 4.

Vypěstujte si stromy na peníze

Pokud váš dům má alespoň 5 nebo více stromů peněz, plody vaší sklizně by měly zaplatit jakýkoli účet.

Další informace o stromech peněz najdete v níže uvedených průvodcích:

 • Tento průvodce stromem peněz má všechny odpovědi, které potřebujete
 • The Sims 4: Strom peněz nedokázal vyklíčit a zemřel

Získejte vlastnost Off-the-Grid lot

Pokud získáte vlastnost pozemku Off-the-Grid, budete moci snížit daně z pozemku o 25 % z cílového obytného pozemku. Vaši Simíci si zamilují 25% slevu na dani.

Pěstujte vysoce placené rostliny

Ujistěte se, že získáte nejlepší možnou návratnost investic do hry. Pokud vaši Simíci rádi pěstují rostliny, ujistěte se, že pěstují některé z nejlépe platících rostlin dostupných ve hře.

Hledejte pasivní zdroje příjmu

Věnujte se spisovatelské kariéře. Každá kniha, kterou dokončíte a vydáte, generuje příjmy každý den.

Navíc můžete dokončit aspiraci Fabulously Wealthy. Vyděláte spoustu Simoleonů podle toho, kolik peněz mají vaši Simíci v rukou.

Když už mluvíme o penězích, možná budete chtít použít Nano plechovky. Tyto popelnice vám platí za likvidaci odpadu, takže je klidně zneužijte.

Máte nějaké další tipy? Podělte se o ně v komentářích níže.

Tagy: The Sims 4

Přemýšlel jsem o tom, proč je v The Sims 1 tolik daní tak vysokých?

Shari Cupples 17. května 2024 ve 11:31

The sims 4 má vestavěné příběhy, ale ještě jsem nenašel možnost, kdy jste nemuseli platit daně z předmětů, které jste vlastnili. Ve skutečnosti byla půda vždy volná. Elektrické vedení je telefonní, kabelové i elektrické. Ve skutečnosti, pokud půjdeme do jezer, rybníků a potoků, voda je zdarma, která se napájí do vodovodních potrubí. Jediné, co se platí, je stočné. Měli udělat Sims 4 jako skutečný virtuální svět, kde se setkávají se skutečnými lidmi a povídají si s chatem ve světě. Bylo by to zábavnější a také víme, že ve skutečnosti potřebujeme čůrat, ale ve hře je monotónní v tom pokračovat. Myslel jsem, že hra s názvem Second Life by se měla přejmenovat na „Life“ na základě Sims. To by byla zábava. Mějte na paměti, že lidé chtějí ve svém světě různé věci, které zahrnují schopnost prosperovat a neumřít pořád.

Zajímavé:  Jak nainstalovat Sims se soubory packeg v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»