Jak

Jak se dostat do utopie v sims 4

Světlý, kvetoucí a nádherný svět utopické budoucnosti nemůže nechat hráče lhostejným. Má svou vlastní chuť, která potěší každého cestovatele časem. Dnes se dozvíte, jak otevřít portál do Utopie a jaké funkce má utopická Landing Oasis. Pojďme létat!


Pokud chcete jasné barvy a neobvyklé jevy, pak se můžete pokusit dostat do Utopie. Jde o vylepšenou budoucnost, jak si ji představují vývojáři The Sims 3. Do Utopie se lze dostat třemi způsoby.

ZPŮSOB PRVNÍ

Tato metoda je pravděpodobně nejnáročnější.
Maximalizujte své pokročilé technologické dovednosti.
Kupte si dreampod – spací kapsli, ve které může váš Simík usnout.
Pak byste měli udělat vše pro to, aby se váš spánek ubíral pozitivním směrem. Pokud bylo vše úspěšné, tak když se Simík probudí, barva dočasného portálu se změní na duhový a otevře se možnost letět do Utopie.

METODA dva

Nejjednodušší způsob, ale dostupný pouze pro ty, kteří si s postavou hrají dlouhou dobu, a proto mají spoustu bodů štěstí. Přesněji 30 tis. Za ně si můžete v obchodě s odměnami koupit speciální „dočasné dálkové ovládání“.
Pak ji najděte v inventáři svého Simíka a klikněte na záložku „Změnit budoucnost“ a poté vyberte – Utopie.

Tato metoda je nejen přístupná všem, ale je také nejzajímavější, protože zahrnuje dokončení několika zábavných úkolů, které v průběhu času obdrží od cestovatele.
1. Získejte alespoň první úroveň pokročilé technologické dovednosti.

2. Otevřete zavazadlo postavy Časový almanach a spustit Utopii.

Aktivujte si ve svém zavazadle časový almanach a uvidíte záložku „Události“. Zobrazí se vám 3 události, ze kterých si můžete vybrat: Dystopia, Normální budoucnost (aktivní) a Utopie. Protože nyní zamýšlíme otevřít Utopii, volíme tuto možnost. Upozorňujeme, že události musí být spuštěny v současné době, jinak budou v budoucnu zablokovány!

Zajímavé:  Stejně jako v Sims 4 st.

Pouhým stisknutím tlačítka se však budoucnost nejdříve nezmění, budete muset projít řadou questů od cestovatele časem, přímo souvisejících se spuštěním vybrané budoucnosti. Jakmile tedy událost spustíte, objeví se první úkol „Skenování úsměvů“.

Budete muset změřit veselost všech 3 smějících se postav (zvýrazněná možnost, když kliknete na partnera). Pro tyto účely se hodí jak rodinní příslušníci, tak kolemjdoucí na ulici. Pro větší sebevědomí mohou být postavy ovlivněny křišťálovou květinou „Smích“.
Po třech skenech bude cestovatel v čase spokojen:

Následuje následující druhý úkol «Trials of the Dew». Cestovatel časem vás požádá, abyste na vlastní kůži zažili tajemnou černou rosu.


Několik lahviček této tekutiny bude přidáno do vašeho inventáře, stačí na ni kliknout a vybrat možnost „Použít na sebe rosu“. To vše je ve prospěch vědy!

Váš Simík jim hodí pod nohy láhev rosy a z oblaku černého kouře se vynoří Simík s barevnou kůží. Barva může být jakákoli. Můj Simík na 3 hodiny zfialověl.


Třetí podle účtu bude quest «Sprejing Joy».

Nyní musíte otestovat stejné rosení na 6 dalších postavách. Chcete-li to provést, přejděte znovu do inventáře Simíka a kliknutím na černé bubliny (nyní jich je již 10) vyberte možnost „Hodit rosu na postavu“.
Je třeba poznamenat, že je DŮLEŽITÉ hodit šest bublin na postavy, které jsou na stránce, s výjimkou domácích mazlíčků a Simbotů. Na jednu postavu ale můžete použít všech šest. Zároveň z působení černé rosy, respektive z jejího působení, budou mít postavy různé nálady.

No, na závěr si to pojďme projít čtvrtý úkol „Rozsévání semínek štěstí“.

Pro splnění úkolu musíte jít na vojenskou základnu a požádat piloty, aby rozprášili rosu po městě (při kliknutí na budovu zvýrazněná možnost).

Zajímavé:  Do které složky umístit výzdobu kuchyně Sims 4.
Po absolvování všech testů se můžete vrátit do časového portálu a zjistit, že se jeho barva změnila na duhovou záři, což znamená, že jste otevřeli portál do Utopie. Gratulujeme!

Utopie a dystopie

Použitím Temporal Almanachu (nebo zakoupením odměny Temporal Console) můžete ovlivnit budoucnost Oasis Landing. Řekne vám, jaké kroky je třeba podniknout, aby se město změnilo.

Utopie
Pokud změníte budoucnost k lepšímu, Oasis Landing bude jiný! V utopické verzi postavy objeví barevné stromy, roztomilé obrovské květiny a duhy. Obyvatelé mají skákavou chůzi, která je „nakažlivá“. Jakmile najdete mohylu s duhou, prozkoumejte ji a možná najdete peněženku s penězi. Nezapomeňte, že při rybaření v utopické Oáze můžete ulovit Rainbow Snail na rybářský prut!

  • použijte na sebe rosu;
  • házet rosu na jinou postavu;
  • vyfouknout bublinu z rosy;

Druhy rosy
Červená

83aliCp.jpg

i8hoKHJ.png

UH57M9o.png

WqgVHko.jpg

3CQHsvs.png

Guwr0Vx.png

OCHswjL.jpg

7Qjw79V.png

ioslLke.png

17IQVDQ.jpg

MskGdZp.png

PRmSttp.png

6oe8oer.jpg

HbnEY36.png

YZFF5fQ.jpg

oo9UUp2.png

DePPdiP.png

OIOIjwV.jpg

X2im42l.png

lRFvptD.png

9lRhq1j.jpg

Tl4B5Mv.png

rtMVNzM.png

Rainbow
Ovlivňuje pouze náladu

0aGjqgy.png

5RVN9oQ.png

Černá
Barvy náhodně

F7snm4X.png

Transparentní
Odstraňuje efekt případné rosy

alQDRhc.png

qqrIyL1.jpg

LnZwFID.jpg

9fj6eqE.jpg

Me5Bxal.jpg

xcgXSKa.jpg

3Bdk9yC.jpg

XJpzh5A.jpg

Dystopie
Pokud jste zvolili dystopickou cestu, Oasis of Landing bude plná nejen hromad odpadků, ale také nebezpečí! Meteory budou padat z nebe a po celém světě se objeví trhliny, které chrlí gejzíry! Pokud jste dostatečně odvážní, můžete skočit do trhliny a prozkoumat ji. Kdo ví, co se vám pod zemí stane! Možná najdete něco užitečného, ​​nebo možná přitáhnete blesk!

Vše se může zdát chaotické, ale obyvatelé Oasis Landing si na to zvykají. Nevadí jim určité aroma a v odpadcích můžete nejen hledat užitečné věci – můžete si v nich i hrát a skákat! U lásky k odpadkům a prozkoumávání gejzírů však podivnosti nekončí – občas obyvatelé této verze Přistávací oázy snědí něco nečekaného.

Žukov! Ano ano! V okolí je tolik hmyzu, že se obyvatelé města rozhodli otestovat své zuby a zjistili, že jsou překvapivě dobré. Nyní mohou vaše postavy následovat jejich příklad a stát se v této věci skutečnými gurmány. Zpočátku jim to nemusí moc chutnat, ale pak si zvyknou a dokonce začnou lezoucí tvory chovat k ostatním. Líbí se mi především to, že jakmile si na pojídání brouků zvyknete, vaši svěřenci to budou dělat i nadále v jakémkoli světě. Takže pokud má můj hrdina hlad a mýtina je blíže kavárně, můžu prostě sebrat brouka ze země. No, velmi pohodlné!

Zajímavé:  Jak udělat Sims 4 oranžově.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»