Jak

Jak rozvíjet motorické dovednosti v The Sims 4

Průvodce pro batolata ‘Sims 4’: Přehled dovedností, vlastností a potřeb

By Podzimní Kelly Zveřejněno 01/13/17 EST

Datum vydání 2014-09-02

Sims 4 těhotenské cheaty

Batolata, životní etapa, která byla zahrnuta do The Sims 2 a The Sims 3se konečně dočkal The Sims 4. Tito malí bubáci jsou mnohem interaktivnější než v předchozích příspěvcích v seriálu a animace jsou na místě. S batoletem si můžete hrát mnoha různými způsoby a dokonce je nosit po domě. Ale stejně jako skutečné rodičovství je spousta věcí, které potřebujete vědět, abyste z kojence vychovali zdravé dítě. Zde je tedy návod, jak to udělat správně TS4.

Existují tři způsoby, jak získat batolata. První je prostřednictvím přirozeného porodu. Nechte svého Simíka otěhotnět a dítě přirozeně zestárne na batole. Druhým je vytvoření v CAS při budování rodiny. Třetí je adoptovat batole pomocí počítače. Ve všech možnostech je důležité přiřadit vztah nastavením staršího Simíka jako „závislého na péči“, protože batolata budou mít různé interakce s pečujícími Simíky.

Nezapomeňte využít nabídku péče o batole, ke které se dostanete kliknutím na batole. Podívejte se také na všechny položky specifické pro batolata v režimu sestavení. Budete je potřebovat k práci na dovednostech. Najděte všechny předměty v sekci Děti. A konečně, pokud nechcete čekat na výzvu ke stárnutí, proměňte batole v dítě tím, že uděláte narozeninový dort.

FUNKCE

Vyberte si jednu, až batole vyroste, vyberete dětskou vlastnost.

Andělský : Nevyvolávají vztek. Nestyďte se novými Simíky a jste prostě celkově dobré a pohodové dítě.

Zajímavé:  Jak získat Plumbob lampy v Sims 4.

Úzkostlivý: Tihle kluci jsou super potřební a potřebují hodně interakce. Mají záchvaty, pláčou a nejsou šťastní bez pozornosti.

Hloupý: Rád si hraješ a vyprávíš vtipy. Mnohem snáze postoupí v představivosti.

zaklínač: Rád se stýká s kýmkoli, včetně cizích lidí. Milují objetí a rozhovory s lidmi.

Nezávislý: Tato batolata jsou vlastně ráda sama. Nevýhodou je, že neposlouchají dospělé. Dobrá věc je, že se sami dobře učí a rozvíjejí dovednosti.

Divoký: Super energický a rychleji rozvíjejte pohybové dovednosti. Vše o tanci, běhání, chození ven a aktivní činnosti. Když dostanou energickou náladu, je jim jedno, co říkají dospělí, a pravděpodobně budou chtít zápasit.

Přilnavý: Jsou to děti, které křičí, když je rodiče nechají ve školce. Tento Simík bude opravdu smutný, když rodiče odejdou a budou potřebovat nějaké TLC v podobě přitulení. Jsou také docela stydliví.

Zvědavý: Jsou velmi zvědaví a chtějí vědět, co všechno je, což jim pomáhá rychleji rozvíjet schopnost myšlení. Rádi se učí a logické dovednosti si rozvinou rychleji.

Následující vlastnosti jsou dány dětským Simíkům, kteří zestárli od batolete, ale k získání zvláštních vlastností odměny jsou potřeba specifické požadavky na dovednosti. Ujistěte se tedy, že své batole vychovávate na nejvyšší úroveň dovedností.

Šťastné batole – Tento Simík měl dobrý skok v dovednostech jako batole. To jim pomáhá získat všechny dovednosti o něco rychleji. (Od získání všech dovedností batolete úrovně 3 ve stáří až po dítě)

Špičkové batole – Tento Simík získal tak silný skok v dovednostech jako batole, všechny ostatní dovednosti zdokonaluje extra rychle. (Od získání všech dovedností batolete úrovně 5 ve stáří až po dítě)

SKUPINY

Hnutí

Rozvíjejte dovednosti tím, že budete chodit, hrát si s dospělými, tančit, hrát si s kostkami, hrát Blic Block Baby pomocí batolecího tabletu a pokusit se vylézt po schodech.

Úroveň 1: Méně klopýtání.

Zajímavé:  Jak se pohybovat po svatbě v The Sims 4.

Úroveň 2: Dokáže vylézt po schodech, hrát zápas s dospělými.

Úroveň 3: Chodí rychleji a učí se tančit.

Úroveň 4: Může běhat a stavět věže z bloků.

Úroveň 5: Velmi stabilní a rychlý při lezení po schodech.

Komunikace

Posuňte se vpřed tím, že budete studovat flash karty, mluvit s medvídky a sledovat videa pro batolata na speciálním tabletu pro batolata.

Úroveň 1: Začínáme se učit dovednosti.

Úroveň 2: Naučte se objímat, bít a učit se zvířata z hraní flash karet.

Úroveň 3: Batolata mohou mluvit o hračkách, náklaďácích, křičet, říkat nesmysly, žádat o dezert.

Úroveň 4: Povídání o večírcích, oblíbených zvířatech, vtipech ťuk-ťuk.

Úroveň 5: Pokročilé verbální dovednosti – vyprávějte příběh, vyprávějte praštěný příběh a mluvte o dinosaurech.

Nočníček

Posuňte se tím, že budete batole trénovat dospělým a budete více používat nočník místo plenky.

Úroveň 1: Batole nepreferuje nočník před plenkou, nebude ho používat bez přítomnosti dospělého.

Úroveň 2: Lze použít bez dospělého, ale přesto někdy plenky.

Úroveň 3: Budou vždy používat nočník přes plenku.

Myslící

Rozvíjejte myšlení a nezávislost tím, že budete zvědaví. Hrajte s flash kartami, vnořovacími bloky, SimShape na tabletu a nezapomeňte se zeptat „Proč?“

Úroveň 1: Házejte méně záchvatů vzteku, umí se o sebe lépe postarat.

Úroveň 2: Studujte tvary a působí méně vyzývavě.

Úroveň 3: Naučte se čísla z flash karet a spí lépe přes noc o samotě.

Úroveň 4: Začíná se ptát proč. Přestane tolik cákat na záchodě.

Úroveň 5: Žádné záchvaty vzteku, můžete se učit písmena, cvičit pravopis a spát celou noc jako dítě. Samostatně řeší téměř všechny potřeby.

Představivost

Pokročte vpřed hraním si s hračkami, jako jsou panenky a kreslení s lamou na tabletu, sledováním televize, poslechem hudby a prohlížením knížek pro batolata.

Úroveň 1: Schopnost představivosti začíná učí batolata číst a hrát si s představivostí a kreativitou.

Zajímavé:  Jak vypnout efekt tréninku nad hlavou v The Sims 4.

Úroveň 2: Může si hrát s ostatními a prohlížet si obrázkové knihy.

Úroveň 3: Batolata mohou pojmenovat své hračky, panenky a plyšová zvířátka.

Úroveň 4: Dokáže číst knihy pro batolata.

Úroveň 5: Dokáže prohlížet umění a reagovat na něj.

POTŘEBY

Měchýř: Batole bude používat plenky, kliknutím na ně je donutí jít. Nebo je trénujte s nočníkem a na úrovni 2 budou čůrat samy.

Hlad: Použijte vysokou židli, abyste je nakrmili nebo jim dali napít. Mohou jíst na podlaze, ale bude to nepořádek. Pokud dostanou příliš hlad, velmi se rozzlobí a vztekají se.

Energie: Musí používat speciální batolecí postele, ale mohou si zdřímnout na podlaze nebo na pohovce. Být extra unavený způsobí, že se rozzlobí. Přečtěte si batole, aby spalo, a zastrčte je.

Zábava : Ujistěte se, že si batole hodně hraje, stejně jako potřeby dítěte. Někdy budou nervózní, když nebudou rozumět tomu, co se je snažíte naučit.

Pozor: Toto existuje místo sociálního metru. Zajistěte, aby dospělí komunikovali s batoletem, jinak si dovednosti nerozvinou tak rychle.

Hygiena: Vyměňte jim plenky a dávejte pozor, aby se samy nepočůraly. Musíte je vykoupat, protože to sami nezvládnou. Gumová kachnička čas.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»