Jak

Jak rozvíjet archeologii v The Sims 4

Archeologie je jednou ze dvou nových dovedností v balíčku Jungle Adventure Game Pack vedle Selvadoradian Culture. Archeologie má pro vaše Simíky hmatatelnější přínos, i když její použití mimo džungli je omezené. Jeho pasivní použití září v Chrámech džungle, protože Simíci s vyšší úrovní archeologie mohou lépe studovat chrámové objekty, aby odzbrojili pasti.

Archeologii se lze naučit prostřednictvím knih o dovednostech zakoupených v regálech jako většina ostatních dovedností. To je důležité, protože jinak se archeologii nelze naučit na domácích pozemcích. Základním způsobem, jak používat archeologii, je studovat hromady hlíny nalezené při průzkumu džungle a takové hromady hlíny ve čtvrtích SimCity neexistují. Koneckonců, místní majitelé obchodů by pravděpodobně nechtěli, aby Simíci prokopávali jejich parkoviště a hledali artefakty.

Aby mohl Simík začít s archeologií, může si přečíst knihu 1. úrovně nebo na dovolené jednoduše prozkoumat džungli. Obecně bude každá oblast džungle obsahovat alespoň jednu hromadu špíny; většina bude obsahovat několik hromádek hlíny, zejména v oblasti chrámu, kde je běžné vidět až tři. Jednoduše interagujte s hromadou hlíny a poté zvolte příkaz Excavate.

Příkaz Excavate bude téměř vždy úspěšný bez ohledu na náladu vašeho Simíka nebo jeho dovednosti. Zatímco budou kopat něco, nikdy není okamžitě, jak cenný ten předmět je. Poté, co jednou vykopete hromadu hlíny, zmizí ze světa, ale váš Simík si kořist vezme do kapsy.

Dalším krokem bude zjistit, jakou hodnotu předmět stojí. Build Mode obsahuje vyskakovací archeologický stůl, který si můžete zakoupit za § 450, a tento předmět lze umístit do světa nebo uložit do simíkova inventáře a rozmístit jej v terénu. Když si vezmete dovolenou do Selvadorady, některé z dražších pozemků budou mít archeologický stůl jako součást pronájmu, ale vždy je dobré mít jeden pro sebe.

Zajímavé:  Jak pojmenovat dívku v The Sims 4.

Když poprvé začínáte s archeologií, jedinou možností, kterou má váš Sim u stolu, je příkaz „Odhalit artefakt. “. Vyberte toto a uvidíte vyskakovací okno s položkami, které má váš Simík v kapsách. (Poznámka: Simík může odhalit artefakty, které nevykopal, pokud klepnete a přetáhnete předmět z kapes jednoho Simíka do kapsy druhého.) Než začnete pracovat, potvrďte, který artefakt chcete odhalit.

Váš Simík zaručeně opráší nečistoty během několika hodin ve hře, a tak odhalí předmět. Tu pak můžete ihned prodat nebo s ní ozdobit los, nebo si ji jen nechat v Simíkových kapsách.

Nicméně jen proto, že jsi odkrytý relikvie neznamená, že je cenná. Pozdější úrovně archeologie vám umožní ověřit pravost relikvie na archeologickém stole. Pokud se prokáže, že relikvie je, její vzhled bude jasnější nebo skutečně barevnější a její hodnota bude mnohem vyšší. Pokud je padělek, může být stále prodán nebo použit jako dekorace, ale jeho hodnota bude výrazně nižší.

At Archeologie úroveň 4, Simíci získají schopnost sami nacházet místa pro vykopání. Toto funguje pouze v Selvadoradě, ale lze jej použít na jakémkoli pozemku, včetně nemovitostí k pronájmu. Funguje jako příkaz „Jdi sem“: klikněte kdekoli na otevřenou půdu a poté vyberte příkaz „Průzkum kopat piloty“. Váš Simík se rozhlédne, a pokud něco najde, okamžitě půjde na místo vykopávky. Někdy nic nenajdou, ale většinou najdou.

Po prozkoumání oblasti nebudete moci příkaz znovu použít několik hodin ve hře. Pokud pěstujete relikvie džungle, je efektivnější prozkoumat džungli samotnou a zvážit průzkum pro „bonusovou“ relikvii.

S rostoucí úrovní archeologie mohou Simíci převádět vykopávky spoty do kopat stránky. Jsou větší a vydrží déle než vykopávky a mohou na nich pracovat až čtyři Simíci najednou. Pokud máte nainstalovaný rozšiřující balíček Get to Work, je možné, aby Simík žil s malou rodinou archeologů, kteří vykopávají věci v džungli a prodávají je v maloobchodě.

Zajímavé:  Jak přidat adresář do Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»