Jak

Jak připravit žádost o grant Sims 4

Jak získat přístup k programům Prestižní Sims 4 na univerzitě

Bez ohledu na to, zda váš Simík obdržel diplom s vyznamenáním z prestižního programu nebo bez vyznamenání, čestný nebo běžný diplom (ve hře jsou pouze 4 typy diplomů), jsou to, co určuje kariérní a životní bonusy ve hře. Sims 4. Existují drobné odchylky, ale obecně běžný diplom bez vyznamenání umožňuje absolventovi zahájit příslušnou kariéru na úrovni 6. Čestné nebo prestižní diplomy bez rozdílu, vám umožní začít svou kariéru na úrovni 7. Prestižní diplom s vyznamenáním poskytuje nejlepší příležitost pro rozvoj a umožňuje vám okamžitě začít pracovat na úrovni 8. Další výhody, jako je plat a dovolená, se budou také lišit a narůstat v závislosti na úrovni a typu titulu.

Jak získat prestižní diplom v Sims 4

Na jedné straně jít na univerzitu v Sims 4 je vlastně docela snadné: přihlaste se a vaše šance na přijetí jsou téměř zaručeny.

Má to ale samozřejmě háček.

Můžete být přijati do pravidelných programových kurzů nabízených v obou institucích, ale pokud si přejete získat přístup do prestižních programů (to jsou ty, jejichž ikona je ve zlatém rámečku), tedy nějaké požadavky na přijetí. A o těchto požadavcích se v samotné hře nikde nepíše ani nemluví.

Tyto požadavky spočívají ve vlastnictví určitých dovedností požadované úrovně.

Ale co dělat a kde vůbec začít.

Typy požadovaných dovedností

Nejlepší je samozřejmě začít tím, že zlepšíte své základní dovednosti. The Sims 4 obsahuje mnoho dovedností (39 pro dospívající a seniory) a zvládnutím mnoha z nich se váš Sim o něco přiblíží k přijetí do prestižního školícího programu a získání prestižního (vyššího) diplomu.

Zajímavé:  Jak se zbavit magických sil v The Sims 4.

V tomto případě lze dovednosti důležité pro prestižní titul rozdělit do dvou kategorií:

  • Základní zkušenosti – základní pro zvolený program. Vylepšete je na úrovně 3-5-9 a vaše šance na přijetí se výrazně zvýší.
  • Bonusové dovednosti – poskytnout výhodu po dosažení úrovně 3.

Závislost prestižních programů na dovednostech ukazuje tabulka níže. Vezměte prosím na vědomí, že čím vyšší dovednost, tím vyšší je pravděpodobnost, že bude k dispozici prestižní program.

Ano, existují určité pochybnosti proč bez kytarových dovedností. Představte si, že jste strávili 10 hodin zlepšováním dovednosti, ale na univerzitě to není potřeba. Potřeboval! Promítne se to do stipendií. V doplňku „Na univerzitě“ nebyly pro bonusy zohledněny pouze dvě dovednosti: Taneční a Mediální produkce. Všechny ostatní, tak či onak, ovlivní buď kvalitu vzdělávání (výběr programu), nebo příjem stipendia.

Při přístupu nebo odmítnutí prestižních pořadů se navíc objeví odpovídající náladovky.

Ukázka toho, jak se naše Rilanda snažila porozumět programům a jaké dovednosti se musela naučit na snímcích níže.

Tajemství přístupnosti prestižních programů

Existují některé nepříliš dobré metody, které mohou ovlivnit vaši schopnost zapsat se do požadovaného kurzu, spíše než to, co vám hra nabízí.

Účinek – pokud je vaše SIM karta Celebrity, pak prostřednictvím karty Práce ve vašem mobilním telefonu můžete vybrat akci ovlivnění výběrové komise. Šance odpovídají minimální úrovni požadované dovednosti. Pokud se chcete specializovat na biologii a ze všech dovedností, které potřebujete, je nejnižší úroveň 4, pak bude dopad průměrný, šance je 5050.

Пожертвование – pokud máte hodně peněz, můžete zkusit podplatit přijímací komisi. Stojí 2000 Simoleonů. Pokud neuspějete, budete muset zaplatit pokutu.

Zajímavé:  Jak vytvořit platformu v The Sims 4.

Výsledky

Aby vše jasněji pochopili. Existují pravidelné i prestižní programy. K zápisu do běžných kurzů jsou vyžadovány základní dovednosti, a to ani ne v plné výši, ale alespoň na úrovni 3. Pro prestižní programy jsou potřeba základní i bonusové dovednosti od úrovně 3 a výše.

Ale abyste získali čestné, prestižní diplomy s vyznamenáním, musíte mít všechny dovednosti (bonus + základ).

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»