Jak

Jak přidat příspěvek do Fishing Sims 4

Podívejme se na přidání doplňku „Účes č. 240 pro všechny věkové kategorie od Skysims“ podrobně.

Do prvního pole musíte zadat název doplňku. Pokud měl doplněk původně anglický název, například „Skysims-Hair-240 set“, musí být přeložen do ruštiny a srozumitelnější. Protože je tento účes určen pro Simíky všech věkových kategorií, v názvu píšeme: „Účes č. 240 pro všechny věkové kategorie.“ Do druhého pole zadáme přezdívku autora: Skysims.

Pokud jste doplněk nevytvořili vy, ale jiný vývojář (autor), například Skysims, ponechte zaškrtávací políčko „ne“. Pokud jste to byli vy, kdo vytvořil doplněk, zaškrtněte políčko „ano“ a vaše přezdívka se zobrazí v poli „přezdívka autora“.

V prvním poli můžete vybrat, pro kterou hru je doplněk určen: Sims 3 nebo Sims 4. V našem případě pro Sims 3. Ve druhém poli je třeba vybrat jednu nebo více kategorií, které se hodí do doplňku na. Náš přírůstek «Účes č. 240 pro všechny věkové kategorie» přidejte do kategorií „Dámské účesy“ a „Dětské účesy“, jak je znázorněno na snímku obrazovky.

Do tohoto pole musíte zadat popis doplňku. Příklad doplňku Skysims Hairstyle #240 All Ages je zobrazen výše. Minimální velikost textu je 50 znaků. Text by měl mít normální vzhled, to znamená, že by neměl obsahovat gramatické a syntaktické chyby, stejně jako emotikony, srdíčka atd.

Zajímavé:  Jak změnit vlastnosti v Sims 4.

Také se nedoporučuje uvádět v textu, v jakém formátu doplněk je, protože tato informace se zobrazuje již před stažením.

Kromě toho musí být popis jedinečný, to znamená, že jej nelze jednoduše zkopírovat z jiných stránek. Je velmi snadné napsat takový popis; stačí popsat vše, co vidíte na snímcích obrazovky. Vezměme si například šaty. Zapište si, v jakých barevných variacích přichází, zda se dá přelakovat nebo ne, jaké má vzory a podobně.

V případě Simky popište její postavu, můžete vymyslet krátký příběh z jejího života a podobně. Pokud přidáváte dům, můžete napsat, kolik koupelen, ložnic, celkovou velikost pozemku a kolik to stojí.

Existuje mnoho možností, takže pokud máte pochybnosti, přečtěte si další příklady vysoce kvalitních popisů. Najdete je v profilu jednoho z administrátorů Sims3pack.ru, který se nachází zde.

Klikněte na „Stáhnout snímky obrazovky doplňku“ a vyberte snímky obrazovky ve formátech png, jpg nebo gif. Doporučená minimální velikost snímků obrazovky je 450 pixelů. Maximální počet nahraných screenshotů je 50 kusů. Důležité! Snímky obrazovky by neměly obsahovat loga stránek třetích stran, povoleny jsou pouze snímky obrazovky s logy autorů.

Klikněte na „Stáhnout soubor doplňku“ a vyberte, v našem případě, archiv zip. Poté musíte vybrat formáty souborů, které jsou v archivu. V našem případě archiv obsahuje pouze soubory formátu Sims3pack, proto jej vybereme.

Nyní klikněte na tlačítko „odeslat k moderování“ a počkejte, až vaše přidání zkontroluje administrace Sims3pack.ru. Ověření trvá několik hodin až dva dny, buďte proto trpěliví. Zatímco kontrola probíhá, přidání, které jste přidali, bude umístěno na kartě „Upravováno“ ve vašem profilu.

Poté, co váš doplněk zkontroluje administrace a nebudou v něm nalezeny žádné chyby, bude zveřejněn na hlavní stránce webu a zobrazen v záložce «Publikováno» ve svém profilu.

Zajímavé:  Jak zakázat vývoj zápletky svobodné vůle v The Sims 4.

Pokud jsou v doplňku nalezeny nějaké chyby, zobrazí se ve vašem profilu v záložce «odmítnuto». Důvod odmítnutí bude napsán na červeném pozadí. Například: „v popisu je mnoho gramatických chyb, na snímcích obrazovky jsou loga webů třetích stran, přiložený soubor neodpovídá názvu doplňku, vybrané kategorie neodpovídají názvu doplněk atd.»

Poté, co si přečtete důvod zamítnutí, musíte chybu najít a opravit a dodatek odeslat k opětovnému moderování. Důležité! V některých případech, pokud je chyba fatální, nemá opětovné zaslání dodatku k moderování smysl. Pokud jste například přidali zcela standardního Simíka, tak jej musíte kompletně předělat a bude to nový přírůstek, který je snazší znovu publikovat.

Přidané doplňky uvidí desítky tisíc uživatelů!

Poté, co doplněk, který jste přidali, projde moderováním, objeví se na hlavní stránce nejoblíbenějšího webu v Rusku o hrách série The Sims – Sims3pack.ru.

Naše stránky jsou navštěvovány každý den více než 10 tisíc uživatelů! Všichni budou moci zobrazit a stáhnout doplňky, které jste přidali.

Po přidání prvního doplňku se také budete podílet na hodnocení uživatelů webu sims3pack.ru — sims3pack.ru/rating

Váš průvodce moduly Sims 4 Loverslab a jak je nainstalovat

Nezávisle posuzujeme všechna naše doporučení. Nákupy prostřednictvím našich odkazů nám mohou vydělat provizi.

V tomto článku:

 • Loverslab je web věnovaný modifikacím NSFW pro populární hry jako Fallout, Skyrim a The Sims.
 • Místo je domovem největší sbírky salátů Sims 4 online mody, které hráčům umožňují přístup k odhalujícím oděvům, skandálním animacím a všemu mezi tím.
 • Protože je stránka tak rozsáhlá, může být zdrcující rozhodnout se o tom, jaký mod si stáhnout, takže jsme dali dohromady některé z nejlepších a nejlépe udržovaných modů a vlastního obsahu.
 • Na konci také najdete průvodce instalací vašich modů.
Zajímavé:  Jak navždy zakázat potřeby v Sims 4.

Jako frustrovaná architektka si uvědomila, že nemá trpělivost na kreslení desek Sims 4 je bohapustá hra, která mi umožňuje vytvářet roztomilé malé stavby, aniž bych se musel vracet do školy. Mnoho Sims fanoušci podobným způsobem využívají schopnosti herních simů ke splnění svých nejdivočejších snů. Ale někteří Simmerové to opravdu berou nejdivočejší součástí ‘nejdivočejších snů’ vážně.

Vstupte do Loverslab, webové stránky pro NSFW mody a vlastní obsah pro hry jako Skyrim, Fallout a The Sims. Zatímco všechny tyto jsou populární franšízy, je to Sims 4 strana Loverslab, která bere korunu jako nejskandální. Tato stránka obsahuje vše od (ne)proslulého sexu modu Wicked Whims až po specializované mody, jako je Nisa’s Wicked Perversions. Kromě toho je zde široký výběr, ehm , vlastní obsah a animace s fetišistickou tématikou, které můžete použít ve své hře.

Stručně řečeno, Loverslab je mekkou sexu Sims komunitu, takže s ní můžete své uložené soubory opravdu okořenit. To znamená, že je toho na webu tolik, že může být těžké rozhodnout se, kde začít, takže zde je úplný průvodce po Loverslab, nejzákladnější mody, které můžete získat, a průvodce instalací modů do Sims 4 pokud jste to ještě nikdy neudělali.

Co je Loverslab a k čemu slouží?

snímek obrazovky z titulní stránky Loveslab

Loverslab je zdroj obsahu třetí strany pro Sims 4 kde mohou uživatelé procházet a stahovat NSFW mody a vlastní obsah. Aby bylo jasno, web nevytváří obsah sám, ale místo toho hostí obsah nahraný moddery a tvůrci CC. Představte si to jako Pornhub verzi The Sims Resource.

Chcete-li jej používat, musíte si založit účet a potvrdit, že je vám více než 18 let. Jako obvykle je to opravdu jen formalita, protože to není tak, že by vás někdo chtěl žádat o ID. Jakmile potvrdíte svůj e-mailový účet, budete moci prozkoumat podivný, ale zajímavý svět Sims 4 fetiš mody.

Zajímavé:  Jak změnit dovednosti v The Sims 4.

A opravdu myslím fetiš módy. I když tato stránka hostí spoustu, řekněme, hlavního proudu, není potřeba mnoho klikání, abyste narazili na obsah, který by vás mohl odradit. Slovo varování: Na stránce jsou nesouhlasné a dokonce pedofilní mody. Já vím, já vím, já to tam nedal. Jen vám dávám vědět, abyste byli připraveni, pokud se rozhodnete podívat.

Když se přes to podíváte, najdete tu sbírku štiplavosti Loverslab Sims 4 mody mohou skutečně zlepšit vaši hru. Spousta modů zahrnuje systémy a nastavení romantické i sexuální přitažlivosti, které dokážou skutečně zpestřit vzájemné vztahy vašich simíků.

Navíc, pokud vám nejde o zdravou hratelnost, můžete rozproudit mnohem více dramatu s modulem Loverslab. Mody jako Wicked Whims mohou spolupracovat s Basemental Drugs a menšími mody, což hráčům umožňuje sestavit ve svých hrách ty nejzhýralejší a nejnezajímavější příběhy.

Doporučujeme Loverslab Mods a vlastní obsah

Mody Loverslab lze rozdělit na mody, vlastní obsah a animace. Mody vám umožňují přidat herní funkce Sims 4 zatímco vlastní obsah přidává do hry předměty, jako je oblečení, nábytek, vlasy a spotřební předměty.

Konečně máte animace, které spolupracují s mody, takže vaši simíci vypadají, jako by skutečně procházeli tím, co jim v modu přikážete udělat. Tyto animace se hojně používají v modech NSFW, protože ve hře nejsou žádné dostupné animace, které by bylo možné použít pro interakce.

1. Zlé rozmary

Wicked Whims je svět Windows The Sims NSFW. Všechny ostatní mody NSFW buď běží společně s nějakou funkcí, nebo jsou přinejmenším navrženy tak, aby s ní spolupracovaly. Je to nepopiratelně jeden z nejkomplexnějších modů na světě Sims 4 obecně a je přímo tam s MC Command Center, pokud jde o to, jak moc zlepšuje váš zážitek ze hry.

Zajímavé:  Jak spustit Sims 4 prostřednictvím složky.

Wicked Whims je většinou známý pro své sexy rysy, ale má v sobě zabudovaný také systém plodnosti a přitažlivosti. Přitažlivý systém dává romantickým interakcím vašich simíků trochu víc masa, než jen spamování „romance“. Kontroly plodnosti jsou dodávány s menstruačními cykly a nastavením pro používání antikoncepce, takže WooHooing nevystavuje vašeho simíka riziku početí.

Pokud existuje jeden NSFW mod pro Sims 4 že musíte získat od Loverslab, to je tento mod. Kromě skvělých samostatných funkcí bezproblémově spolupracuje s modulem Basemental Drugs, který mimo jiné umožňuje vašim simíkům opít se. Mod je také páteří dalšího modu na tomto seznamu.

2. Nisa’s Wicked Perversions

Stažením modů Wicked Whims a Basemental Drugs získáte přístup k modu Nisa’s Wicked Perversions. Říkám přístup, protože tento mod nebude vůbec fungovat, pokud alespoň nemáte Wicked Whims. Nyní, Nisa’s Wicked Perversions je místo, kde věci začínají být opravdu sporné. Mod má funkce pro sexuální práci, které vám umožní pasáctví vašeho simíka, a přichází s vlastnostmi, díky nimž se váš simík z obyčejné osoby stane nymfomankou s touhami mimo tělesný druh.

Nisa’s Wicked Perversions má také vlastnost Dcery/Synové velikonočního zajíce, která promění vaše simíky v sexuální démony snášející vajíčka. Jo, a vejce jsou halucinogenní, takže můžete přimět svého Simíka, aby jedl jejich vlastní vejce.

3. Anarcisovy animace

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na animace. Zatímco mnoho modů Loverslab NSFW do značné míry vyžaduje Wicked Whims, aby fungovaly, samotný mod Wicked Whims potřebuje animace, aby se mohl hrát během sexuálních interakcí, nebo vám jen poskytne chybový kód.

S animacemi však jde o to, že mnohé z nich jsou zastaralé a již nejsou kompatibilní s hrou. Animace Anarcis jsou jedny z mála, které jsou vyleštěné a dostávají od svého tvůrce pravidelné aktualizace.

Zajímavé:  Jak zakázat cenzuru v The Sims 4.

Stažením Anarcis’ Animations přidáte do Turbodriveru Wicked Whims sexuální interakce, které podporují jak páry, tak více partnerů. Animace také přicházejí s možnostmi pro interakce osob stejného pohlaví.

4. Animace Yummy-O-Tummy

Co kdyby vaši simíci ušpinili na motorce? Animace Yummy-O-Tummy vás pokryly svými sexuálními interakcemi na motorce pro páry MF i MM, které byly přidány v únoru 2022. Přitažlivost modu spočívá v detailech, protože Yummy-O-Tummy věnuje velkou pozornost uvedení smyslná stránka Sims 4 .

5. Tisky 18. století „I Modi“ od Agostina Carracciho

Život napodobuje umění a naopak. Pro mé kolegy, kteří si užívají ukládání souborů s tematikou historie, je tato sada obrazů na motivy „The Ways“ alias „The Sixteen Pleasures“ od italského grafika Agostina Carraciho chlípnou dekorací na zeď.

Tato vlastní sada obsahu přetváří rám obrazu, který je již ve hře, a přidává na něj několik poněkud skandálních obrázků. The vyobrazení jsou velmi podrobné, takže nemusíte přibližovat zeď svého Simíka, abyste ji viděli.

Stavba nevěstince na téma Game of Thrones, někdo?

Jak nainstalovat své Loverslab Mods v The Sims 4

Než budete moci nainstalovat některý z těchto modů, musíte se zaregistrovat do Loverslab, abyste získali přístup k tlačítkům stahování. Vše, co potřebujete, je e-mailová adresa, uživatelské jméno, heslo a potvrzení uvedené e-mailové adresy. Poté můžete začít stahovat své mody.

Pokud instalujete animace mod jako Wicked Whims proveďte tyto kroky:

 1. Stáhněte si mod.
 2. Rozbalte to.
 3. Přesuňte složku do Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods .

Ujistěte se, že soubory skriptu pro mod jsou vloženy přímo do složky Mods, nikoli uvnitř složky v této složce, jinak se nemusí spustit.

Zajímavé:  Jak nahrát mod do The Sims 4 World of Magic.

Totéž platí pro instalaci animací . Znovu jej vložte přímo do složky mods. Můžete být v pokušení organizovat své animace, ale riskujete, že se některé animace ve hře nezobrazí.

Instalace vlastního obsahu funguje stejně, až na to, že můžete soubory vlastního obsahu umístit do složky v rámci Složka Mods udržet věci pořádané.

Sdílet tento:

 • Kliknutím sdílejte na Facebooku (otevře se v novém okně)
 • Kliknutím sdílejte na Twitteru (otevře se v novém okně)
 • Kliknutím sdílejte na LinkedIn (otevře se v novém okně)
 • Kliknutím sdílejte na reddit (otevře se v novém okně)
 • Kliknutím sdílejte na Pinterest (otevře se v novém okně)
 • Kliknutím sdílejte na WhatsApp (otevře se v novém okně)

Vaše podpora podporuje naše poslání poskytovat odvážný zábavní obsah, který podnítí smysluplné konverzace. S vaší pomocí můžeme udržet A Little Bit Human prosperující nezávislou platformu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»