Jak

Jak přesunout Sims 4 na jiný disk

Je možné přesunout složku Electronic Arts na jiný disk?

Samotnou složku My Documents (která obsahuje EA Games) můžete přesunout na jiný logický disk. Chcete-li to provést, ve vlastnostech složky „Dokumenty“ musíte vybrat „Přesunout umístění“ a určit jednotku/složku, kam chcete „Dokumenty“ umístit.

Je možné přesunout složku Dokumenty na jiný disk?

 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku Dokumenty (na ploše) a vyberte Vlastnosti.
 2. Do pole Cíl zadejte novou cestu ke složce Dokumenty nebo klikněte na Přesunout, abyste se přesunuli do složky a případně vytvořili novou složku Dokumenty.

Kde by měla být složka Electronic Arts?

Přejdete na jednotku C/Users/Username (řekněme Nata nebo Admin)/My Documents a tato složka by tam měla být.

Zajímavé:  Jak můžete zvýšit své zlomyslné schopnosti v The Sims 4.

Je možné nainstalovat Sims 4 na disk D?

Ano jistě. Jsou na samotném disku D. Hlavní věc je, že na instalační cestě nejsou žádná ruská slova ani znaky azbuky (tj.

Jak změnit umístění složky Electronic Arts?

Bude stačit kliknout pravým tlačítkem na složku „Moje dokumenty“ na ploše, vybrat Vlastnosti a tam v poli Cílové umístění složky zadat nové umístění složky dokumentů.

Na jakém disku se nachází složka moje dokumenty?

složka „My Documents“ je vnořena do složky „urikor“; složka „urikor“ je vnořena do složky „Dokumenty a nastavení“; Složka „Documents and Setting“ se nachází na logické jednotce C: pevného disku počítače.

Jak najít složku Moje dokumenty v systému Windows 10?

Složka Dokumenty ve Windows je vždy umístěna ve složce uživatele. Pokud například jako své uživatelské jméno použijete „Rapunzel“, „Moje dokumenty“ se nachází ve složce „CHIP_Tester“. Ve Windows 10 vypadá odpovídající cesta takto: „Tento počítač / Místní disk (C:) / Uživatelé / CHIP_Tester.

Co dělat, když se složka Electronic Arts nezobrazí?

Složka Electronic Arts a v ní The Sims 4 a Mods se objeví po prvním spuštění hry. Pokud poté tyto složky nevidíte, musíte provést následující: Otevřete Průzkumníka a klikněte na nabídku nahoře na Nástroje a Možnosti složky. Poté klikněte na Použít a OK.

Jak nainstalovat mod v Sims 4?

 1. Přesuňte stažený zip archiv do složky Mods (ve výchozím nastavení „Documents/The Sims 4/Mods“).
 2. Přejděte do nastavení hry a na kartě „Ostatní“ zaškrtněte políčko „Mods pro scénáře“.
 3. Restartujte hru. viz také

Je možné ukládat hry na disk D?

Samozřejmě můžete, s tím není problém. Během instalace stačí přejít do bodu, kde vyberete umístění programu, vyberete jednotku D: a příslušnou složku (jako jsou samozřejmě programy nebo hry, pokud je to nutné). PS Nedoporučuji slepě přenášet složky; je lepší přeinstalovat programy a hry.

Zajímavé:  Jak správně nainstalovat The Sims 4 z torrentu.

Na jakém disku by měla být Sims 4?

PAMĚŤ: alespoň 4 GB DISKOVÁ JEDNOTKA: Jednotka DVD-ROM je vyžadována pouze pro instalaci PEVNÝ DISK: alespoň 15 GB volného místa na pevném disku a také alespoň 1 GB dalšího místa pro ukládání her a vytvořených materiálů VIDEOKARTA: 128 MB s podporou pixelů shadery verze 3.0.

Jak přenést hru Sims 4 na jiný disk

Přeneste si nainstalovanou hru The Sims 4 — jiný disk není možný. Pokud chcete změnit umístění игры, budete jej muset znovu nainstalovat. Ale, musíte být velmi opatrní.

 1. Jak přenést uloženou hru Sims 4 do jiného počítače
 2. Je možné přenést Sims 4 na jiný počítač?
 3. Jak přenést hru na jiný disk v EA
 4. Užitečné tipy při přeinstalaci hry Sims 4
 5. Závěry

1. Nejprve otevřete na svém počítači složku hry Sims 4. Poté zkopírujte všechny herní soubory a složky na nový disk, na který chcete hru přenést. 2. Poté odstraňte původní herní soubory a složky z předchozího disku, abyste uvolnili místo.3. Nyní otevřete složku hry na novém disku a spusťte instalační soubor hry.4. Postupujte podle pokynů instalačního programu a vyberte novou instalační cestu na nový disk.5. Po dokončení instalace zkontrolujte, zda se hra správně spouští a zda jsou k dispozici všechna uložená data a doplňky. Nyní byla hra Sims 6 úspěšně přenesena na nový disk a můžete si ji nadále užívat, aniž byste ji museli znovu instalovat.

Je možné přenést Sims 4 na disk D?

Bohužel nemůžete přesunout svou instalaci The Sims 4 na jiný disk.

Jak přenést nainstalovanou hru na jiný disk

 1. Přejděte do klienta Origin a vyberte kartu «Úložiště».
 2. Vyberte jednotku, kde jsou umístěny hry, které chcete přesunout.
 3. Najděte The Sims 4 v seznamu nainstalovaných her, vyberte ji a klikněte na tlačítko „Přesunout“.
Zajímavé:  Jak najít spolubydlícího v The Sims 4.

Jak přenést uloženou hru Sims 4 do jiného počítače

 1. V klientovi Origin otevřete obrázek z The Sims 4 a stiskněte „i“, poté přejděte na kartu „Cloud Storage“ a zaškrtněte políčko.
 2. Dalším způsobem je zkopírovat složku C:UsersUserNameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4 a přenést ji do jiného počítače.

Je možné stáhnout The Sims na disk D?

Ano, The Sims 4 si můžete stáhnout a nainstalovat na svůj disk D. Ujistěte se však, že máte na disku dostatek volného místa a že je vhodný pro instalaci hry.

Užitečné tipy a závěr

 • Před převodem игры nebo uložené soubory ujisti seže máte na cílovém disku dostatek volného místa.
 • Při přenosu The Sims uložte soubory 4 — ostatní počítačový, pro zabezpečení se doporučuje používat cloudové úložiště v klientovi Origin.
 • Postupujte pečlivě pokyny и doporučeníaby nedošlo ke ztrátě data nebo problémy s hrou.

В výsledek, převod hry The Sims 4 — Další disk je možný pouze jeho přeinstalací. Ale, uložené soubory lze snadno přesunout do jiného počítačovýpomocí cloudu úložiště nebo zkopírováním složky pro uložení. Je důležité se řídit pokyny a buď pozornýaby se předešlo problémům.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»