Jak

Jak porodit dvojčata ve videu Sims 4

Když vaši Simíci otěhotní, zvonky již nezvoní, jako tomu bylo v předchozích hrách Sims. Nyní musíte použít těhotenský test. Postava již neodchází na mateřskou dovolenou a pokračuje v práci až do konce.

Jak porodit dvojčata nebo trojčata v The Sims 4?

Narození dvojčat je v této hře zcela nepředvídatelné a nebude možné jej předem spočítat, ale můžete přispět na právě probíhající akci. Musíte provést následující:

— Když vaše postava porodí, zobrazí se vám dialogové okno, ve kterém vám bude nabídnuta možnost: Rodit doma nebo rodit v porodnici? Zvolte možnost rodit doma – tím se zvýší procento narozených dvojčat.

— Můžete si koupit odměnu za „plodnost“, pak se zvýší šance na narození dvojčat (nebo možná trojčat).

— Děti se rodí vedle postele, a pokud jsou v domě dvě postýlky, zvýší se pravděpodobnost naplnění obou postelí.

— Začněte sledovat dětské kanály alespoň 2 hodiny denně, zvyšuje to také šanci na dvojčata.

Zajímavé:  Jak prodat všechny věci ze zavazadla najednou v The Sims 4.

Ujistěte se, že vyzkoušejte všechny metody — výrazně to zvýší vaše šance na dvojčata nebo dokonce trojčata Sims ke stažení dle 10.1 Russian torrent tracker

Když vaši Simíci otěhotní, zvonky již nezvoní, jako tomu bylo v předchozích hrách Sims. Nyní musíte použít těhotenský test. Postava již neodchází na mateřskou dovolenou a pokračuje v práci až do konce.

Jak přimět svého Simíka, aby porodila dvojčata nebo dokonce trojčata v The Sims 4. Obecně je narození dvojčat nepředvídatelné, ale existují způsoby, jak k narození dvojčat můžete přispět.

Nyní, v pořádku, co je potřeba k tomu, aby Simík porodil dvojčata:

1. Nechte svou SIM kartu sledovat dětské kanály alespoň 2 hodiny denně.

2. Když vaše Simka začne porodit, neposílejte ji do nemocnice k porodu. Mít doma miminko výrazně zvyšuje vaše šance na dvojčata.

3. Před porodem kupte miminku ne jednu, ale hned dvě nebo tři postýlky, tím se také zvýší šance na dvojčata.

Řídíte se vždy pokyny gynekologa nebo pediatra?
Samozřejmě nás znají lépe.
34.34%

Ne, ani tomu nevěřím, sám si vše dvakrát zkontroluji, abych se ujistil, že to za léčbu stojí, nebo jestli se potřebuji poradit se zkušenějším lékařem.

Vždy poslouchám jejich recepty a pak hledám informace na internetu, abych se ujistil, že musím slepě věřit, jinak to všechno jen zhorší.

39.42%
Hlasovalo: 1852

Ke všem bodům si můžete koupit odměnu za to, že máte mnoho dětí, a pak bude mít vaše rodina dvojnásobné nebo dokonce trojité štěstí!

Jak porodit dvojčata ve videu The Sims 4:

Jak přimět svého Simíka, aby porodila dvojčata nebo dokonce trojčata v The Sims 4. Obecně je narození dvojčat nepředvídatelné, ale existují způsoby, jak k narození dvojčat můžete přispět.

Jak přivést na svět dvojčata nebo trojčata v The Sims 4 hráče neustále zajímá. Koneckonců, pravděpodobnost, že budete mít dvojčata, je poměrně nízká. A opravdu chcete, aby vaše oblíbené postavy porodily velké potomky, kteří budou mít zájem hrát! Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout – od cheatů až po poctivé metody. V tomto článku budeme hovořit o každém z nich.

Zajímavé:  Jak léčit svědění v The Sims 4.

Čtěte také: Jak by měl vypadat děložní čípek ve 40. týdnu těhotenství?

Jak porodit dvojčata nebo trojčata v Sims 4: cheat kód

Existuje jen několik způsobů, jak porodit dvojčata nebo trojčata v Sims 4, ale cheat kód je nejjednodušší a nejrychlejší. S jeho pomocí nemusíte dělat prakticky nic. Počet dětí v břiše těhotné Simky se okamžitě změní.

První věc, kterou musíte udělat, je vybrat akci „Počít dítě“ kliknutím na flirtující akce se svým partnerem. Tato interakce se objeví pouze v případě, že obě postavy mají vyplněnou alespoň polovinu svého metru romantického vztahu.

Pokud ne, budete muset podvádět, abyste maximalizovali svůj metr romantiky s jiným Simíkem. To lze provést následujícím způsobem. Zadejte kód: modifikovatrelationhip [jméno jednoho simíka] [jméno dvou simáků] 99 Romance_Main. Všechno by mělo vypadat takto: upravit vztah Bella Goth Mortimer Goth 99 Romance_Main.

Po zvýšení úrovně romance jednoduše odehrajte několik romantických interakcí, dokud se neobjeví akce „Počítejte dítě“. Po woohoo si udělejte těhotenský test, abyste se ujistili, že vše proběhlo v pořádku. Někdy musíte početí předvést několikrát.

Když Simík otěhotní, můžete použít těhotenské cheaty. Včetně kódu pro dvojčata nebo trojčata v Sims 4.

Nyní můžete začít! Nejprve otevřete konzoli a zadejte cheatové kódy stisknutím kombinace kláves Ctrl + Shift + C. Do zobrazeného pole zadejte kód: testy jsou pravdivé. Pokud obdržíte zprávu «Cheaty jsou povoleny» znamená to, že jsi udělal všechno správně.

Druhá věc, kterou potřebujete, je ID těhotné Simky. Bez něj není možné pomocí kódu změnit počet dětí. Chcete-li zjistit ID svého Simíka, zadejte sims.get_sim_id_by_name [jméno těhotné SIM karty]. Vše by mělo vypadat takto: sims.get_sim_id_by_name Bella Goth.

Ve výsledku vám hra ukáže dlouhé číslo, které si musíte zapsat nebo zkopírovat. Neztraťte ji, protože ji znovu použijeme!

A aby váš těhotný Simík měl ve hře Sims 4 dvojčata (nebo trojčata, čtyřčata, pětičata nebo ještě více), otevřete okno pro zadávání cheatů a zadejte kód do prázdného pole Pregnancy.force_offspring_count [ID SIM] [počet dětí, které chcete mít]. Vše by mělo vypadat takto: Pregnancy.force_offspring_count 390411335093060183 2.

Zajímavé:  Jak vložit svůj hlas do The Sims 4.

Jak získat dvojčata nebo trojčata v Sims 4 poctivými prostředky?

Nyní si povíme, jak přivést na svět dvojčata nebo trojčata v Sims 4 pouze za použití poctivých metod. Žádné kódy! Když vaše Simka otěhotní, vždy existuje malá šance, že porodí dvojčata nebo dokonce trojčata! V předchozích hrách existovaly určité položky nebo potraviny, které mohli Simíci konzumovat nebo jíst, aby to ovlivnili. Předměty už s tím v The Sims 4 nepomáhají, ale existují i ​​jiné, zajímavější způsoby, jak toho dosáhnout.

Pokud se chcete pokusit získat několik dětí najednou bez podvodů, budete muset hodně pracovat. Pokud máte doplněk City Living, rozvíjejte dovednosti, sbírejte body štěstí nebo jednoduše nastavte určité funkce pro web.

Dovednosti

Bohužel jediná dovednost, která může pomoci s těhotenstvím v The Sims 4, je ta, která byla přidána s herním balíčkem Spa Day. Mluvíme o dovednosti zdravého životního stylu.

Pokud ji dostatečně silně napumpujete, můžete své těhotné Simce dopřát masáž Fertility, která zvýší šance na získání dvojčat. Ale pamatujte, že k tomu musíte nejprve zakoupit masážní stůl. Mluvili jsme o tom, jak rozvíjet tuto dovednost zde — Zlepšení dovedností v Sims 4: kódy a poctivé způsoby.

Čtěte také: Kdyby kojící matka jedla polévku z kysaného zelí

Vlastnosti pozemků

Mnoho vlastností bylo přidáno s bezplatnou aktualizací během vydání rozšíření City Living, takže byste tuto funkci měli mít, i když jste si rozšíření nezakoupili. Jedna z funkcí šarže se nazývá «On the Ley Line». A pokud přidáte tuto vlastnost k partii, kde dojde k početí, pak to zvyšuje pravděpodobnost, že budou mít dvojčata.

Existuje také mnoho rysů zvaných „On a Dark Ley Line“, které fungují stejným způsobem, ale aktivují se pouze v případě, že jeden nebo oba Simíci jsou upíři. Tato funkce se přirozeně může objevit pouze v případě, že máte nainstalovanou herní sadu Vampires.

Odměny za body štěstí

Body štěstí jsou body, které získáváte splněním rozmarů své postavy a trávením sezónních dovolených. Pokud jich nasbíráte dostatek, budete si moci zakoupit speciální odměny. Hodně usnadňují hru. A pokud nasbíráte 3000 bodů štěstí, můžete získat vlastnost „Mít mnoho dětí“.

Zajímavé:  Jak zlepšit své chování v The Sims 4.

Výrazně zvyšuje pravděpodobnost narození dvojčat. A pokud tuto vlastnost dáte oběma Simíkům, kteří se podílejí na početí, je možné získat trojčata nebo i více.

Přijetí

Vezměte prosím na vědomí, že když se dva Simíci rozhodnou adoptovat, musí adoptovat vždy pouze jedno dítě. Adopční agentura má ve výchozím nastavení určitý soubor nepříbuzných dětí. Proto je nepravděpodobné, že by jedna rodina adoptovala dvojčata. Hráč k tomu potřebuje, aby se do hrané rodiny narodila dvojčata, pak obě dvojčata zanedbávala, dokud je sociální služba neodebere. A pak, ve druhé hrané rodině, budou muset být obě děti přijaty ve dvou samostatných transakcích.

Jak vybrat pohlaví pro dvojčata?

Jakmile se Simík narodí, je velmi snadné změnit pohlaví jakékoli postavy. Zadejte kód cas.fulleditmode on. Pak držení směna, klikněte na požadovaného Simíka a vyberte „Upravit v Editoru postav“. K dispozici budou dříve zablokované parametry, jako je pohlaví, jméno, osobnostní rysy a věk.

Pokud chcete ovlivnit pohlaví svých budoucích dětí v době, kdy je váš Simík těhotná, doporučujeme přečíst si tyto články:

Podrobně jsme v nich hovořili o všech způsobech, jak změnit pohlaví nenarozeného dítěte, které je ještě v bříšku. Kromě toho jsme mluvili o tom, co byste rozhodně neměli dělat.

Existuje jen několik způsobů, jak porodit dvojčata nebo trojčata v Sims 4, ale cheat kód je nejjednodušší a nejrychlejší. S jeho pomocí nemusíte dělat prakticky nic. Počet dětí v břiše těhotné Simky se okamžitě změní.

Kupte svému Simíkovi ocenění „Plodnost“ pomocí bodů štěstí. A pak si klidně pořiďte nábytek do dětského pokoje ve dvou (nebo i trojitých) kopiích.

Chcete-li zakoupit odměny, zadejte kód výrobce testingcheatsenabled true před vstupem do samotné rodiny Simů, stiskněte inter. No, spusťte to. Vyberete panel odměn a přesunete kurzor myši mezi Simíkovy body a truhlu, podržíte Shift + c a kliknete kurzorem na toto místo, takže příběhy rostou a vy kupujete odměny.

Kupte svému Simíkovi ocenění „Plodnost“ pomocí bodů štěstí. A pak si klidně pořiďte nábytek do dětského pokoje ve dvou (nebo i trojitých) kopiích.

LFG » Jeden počítač » Návody » Jak porodit dítě v Sims 4

Zajímavé:  Jak změnit jazyk v Sims 4.

Čtěte také: Krvavý výtok v 18. týdnu těhotenství

Mít děti v The Sims 4: jak rychle porodit doma nebo v nemocnici, Užitečné cheaty. Jak porodit chlapečka, holčičku, dvojčata nebo trojčata.

Jak porodit dítě ve hře Sims 4

Pokud toužíte vytvořit ve hře velkou a přátelskou rodinu, pak otázka mít děti není tou poslední, pojďme se podívat na všechny detaily mít dítě v The Sims 4. Existuje několik způsobů, jak porodit dítě:

 • přirozeně;
 • prostřednictvím adopce;
 • s pomocí neznámé magie;
 • pomocí cheatů.

U prvního způsobu je vše jasné, vybereme požadované místo pro početí dítěte, vybereme rodiče a stiskneme volbu „Počít dítě“.

Pomocí telefonu můžete adoptovat miminko nebo dospělé dítě. Voláme sociální službu. Opatrovnictví a hned druhý den se staneme rodiči.

S pomocí magie. Existují některé doplňky, které vám umožní udělat přání pro dítě.

cheaty. Níže je uveden seznam cheatů, které můžete použít k uspořádání těhotenství.

Dvojčata nebo trojčata

Aby se Simce narodila dvojčata nebo dokonce trojčata, lze provést několik rituálů. Pokud máte schopnost Plodnost zakoupenou za body štěstí, pak to značně zvýší vaši šanci stát se rodičem dvojčat. Součástí doplňku „Spa Day“ je také speciální masáž pro plodnost. Mělo by být zřejmé, že tyto metody neposkytnou 100% účinek narození dvojčat a trojčat, ale výrazně zvyšují tuto šanci.

chlapec

K tomu, abychom měli kluka, potřebujeme jíst hodně mrkve a poslouchat jen těžkou muziku – alternativní nebo rockovou.

Dívka

Aby se ve hře narodila dívka, přejídáme se jahodami a posloucháme pop music.

Kódy pro porod

Otevřete naši oblíbenou konzoli (Ctrl+Shift+C). Chcete-li rozbalit seznam cheatů, klikněte na znaménko plus.

 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester1 – trimestr těhotenství 1.
 • add_buff Buff_Sim_MorningSickness — ranní nevolnost (aplikujte na těhotného Simíka, aby zvracel).
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester2 – trimestr těhotenství 2.
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester3 – trimestr těhotenství 3.
 • add_buff buff_Pregnancy_InLabor – porod.
 • add_buff buff_Pregnancy_Labor_react – prenatální panika (objeví se, když se jedna z těhotných příbuzných postavy, na kterou je kód aplikován, chystá porodit).
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester1_Male – mužský trimestr těhotenství 1.
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester2_Male – mužský trimestr těhotenství 2.
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester3_Male – mužský trimestr těhotenství 3.
 • add_buff buff_Pregnancy_InLabor_Male – mužské těhotenství a porod.
Zajímavé:  Jak počít dvojčata v The Sims 4.

Jak rychle porodit

Celý proces porodu ve hře trvá 72 hodin a je rozdělen do 3 trimestrů. Co dělat, když nechcete čekat tak dlouho? Můžete se uchýlit k výše popsaným cheatovým kódům. Čas ve hře můžete maximálně zrychlit. Bohužel neexistuje způsob, jak rychle porodit v The Sims 4 přirozeně.

Co dělat, když váš Simík porodí

Co dělat, když nastal okamžik X? Kamera se automaticky přepnula na naši SIM kartu, porodila a chystala se porodit — co máme dělat? V první řadě rozhodujeme o místě narození.

V nemocnici

Pokud se rozhodneme jít do nemocnice, klikněte buď na auto, nebo na samotného Simíka, nebo na budovu nemocnice a vyberte příslušnou možnost — „Porodit v nemocnici“. Po úspěšném porodu se v naší rodině objeví dlouho očekávaný přírůstek.

Pokud se rozhodnete zůstat doma, klikněte na svou SIM kartu a vyberte možnost „Porodit sama“. Trochu magie a je to tady, dlouho očekávané miminko v naší rodině.

cheaty. Níže je uveden seznam cheatů, které můžete použít k uspořádání těhotenství.

Pojďme společně pracovat na tom, aby byl materiál ještě populárnější, a po přečtení jej znovu zveřejníme na sociální síti, která se vám bude hodit

Matka dvou úžasných dětí. Obrovské množství zkušeností mi umožňuje vám správně poradit.

Sims 4 Polygamy Mod | Incest Mod – Pregnancy Mod – 2024

Sims 4 Polygamy Mod

Sims 4 Polygamy Mod

Úpravy The Sims 4 umožňují hráčům přidat téměř vše, co je potřeba, aby byla vaše hra ještě pikantnější a zajímavější podobně jako sims 4 bez mozaiky. To zahrnuje věci, které jsou ve scénáři reálného života obecně považovány za jakési tabu. První věc, která vás může napadnout, je slovo nebo spíše termín „polygamie“. Ve scénáři reálného světa je polygamie akt romantického vztahu s více než jedním partnerem. To se liší od podvádění nebo od podvádění. V případě polygamie partneři vědí o svých romantických interakcích.

Zajímavé:  Jak se nechat zatknout v The Sims 4.

Ve společnosti je však stále považován za tabu, stejně jako ve hře. Ale pokud jste někdo, kdo se chce zapojit do stejného, ​​vše, co musíte udělat, je stáhnout si Sims 4 polygamní mod. Tento článek obsahuje všechny informace, které potřebujete vědět o této lákavé úpravě.

Co je Sims 4 Polygamy Mod?

Za obecných okolností mohou postavy sledovat pouze určitý typ vztahu s omezeným počtem lidí. Existuje několik pravidel, která vstupují do hry při používání modu Sims 4 Polygamy, včetně myšlenky neexkluzivních vztahů (základů polygamních vztahů), zde je několik příkladů:

 • Pokud je jeden simík nějakým způsobem příbuzný s avatarem, se kterým se chce dostat do vztahu, romantický scénář nebude fungovat.
 • Kromě romantiky nebude fungovat ani manželství, pokud jsou avataři jakkoli příbuzní.
 • Dospívající nemohou otěhotnět, pokud se romanticky zapletou s jakoukoli postavou.

To, že byla hra navržena tak, aby vyhovovala standardům společnosti v reálném životě, neznamená, že si ji hráči nemohou upravit podle svých představ. TS4 polygamy mod je vaše odpověď.

Rand Forbidden Mods

Billy Rand je výrobce modů, který je známý tím, že se specializuje na tvorbu modů pro dospělé. S použitím jeho tabuizovaných modů se můžete pustit do všech zakázaných činností ve hře, jako je incest, těhotenství mladistvých a také polygamie.

Zatímco mody, jako jsou tyto, byly pro předchozí verze hry poměrně běžné, hra teprve nedávno začala vidět řadu variant v sekci modů. Dříve byly v této hře skutečně možné činy jako incest. To však bylo možné pouze v případě možné závady. I když k této závadě došlo, byla použita k tomu, aby uživatelé byli naštvaní nebo naštvaní. To jistě poukazuje na skutečnost, že tyto nové mody pro dospělé nejsou určeny pro všechny.

Zakázané mody v minulosti

Zatímco těchto ccs bylo v předchozích hrách dostatek, předchůdci této hry měli ve hře skutečně divočejší mody. Hra je ve skutečnosti ve srovnání se Sims 3 velmi jemná. Je to proto, že Billy Rand, modder, je do hry zapojen už nějakou dobu. Dokonce vyvinul mody, které hráčům umožnily simulovat potrat pro uživatele Sims 3.

Zajímavé:  Jak správně uspořádat svatbu v The Sims 4.

Sims 4 Teen Těhotenství Mod

Těhotenství mladistvých ve hře není za obecných okolností možné, protože je považováno za zakázané a ponižující. Nicméně s pomocí Sims 4 těhotenský mod pro dospívající, každý uživatel se může rozhodnout pro funkce teen romance, jako jsou:

 • Těhotenství dospívajících
 • Dospívající manželství
 • Dospívající se také mohou oženit s dospělými/YA/staršími a naopak
 • Navíc získáte také funkci, která umožňuje dospívajícím oplodnit dospělé / YA a naopak
 • S tímto modem TP lze povolit romantiku pro různé věkové skupiny, s výjimkou dětí

Pokud chcete zkontrolovat, zda je váš avatar těhotný, můžete tak učinit pozorováním, zda pociťuje ranní nevolnost a také negativní nálady kvůli změnám v jejich těle.

Jakmile vaše postava porodí, jejich rutinní život by se změnil, což by ovlivnilo i hratelnost. Například,

 • Děti plakaly vždy, když laťka jejich potřeb klesla.
 • Budou křičet v případě, že budou mít hlad, potřebují vyměnit plenku nebo jsou jen bezdůvodně naštvaní.
 • Jak vyrostli, jejich potřeby by se také změnily a museli byste jim věnovat více pozornosti.
 • Jako batolata byste je museli učit malé věci, jako je mluvit, chodit, jíst, sedět a tak dále.

Jak můžete použít Sims 4 Teen Pregnancy cc?

Instalace tohoto do hry je velmi jednoduchá.

Zde je postup, který musíte dodržet:

 • Stáhněte si The Sims 4 rané těhotenství cc z oficiálních stránek
 • Nyní extrahujte jeho obsah do složky mods v počítači
 • Dále zkopírujte extrahovaný obsah do adresáře mod ve hře
 • Toto by bylo vaše výchozí umístění: Můj dokument> EA> The Sims 4> Mods
 • Spusťte hru a přejděte na kartu Nastavení> Ostatní
 • Nyní povolte mod skriptu
 • Poté restartujte hru a užívejte si funkce modu

Chcete-li aktivovat mod ve hře, musíte hledat možnost MC woohoo a poté stisknout možnost woohoo těhotenství pro postavy. Existuje mnoho změn, které vícenásobný sňatek od Billyho Randa přináší do polyamorického a incestního modu.

Zajímavé:  Jak vzkřísit upíra v kódech The Sims 4.

Teen Pregnancy Mod Sims 4 Cheat Code

Pokud hledáte rychlý cheat kód pro Teen těhotenství cc, který má být povolen, máte určitě štěstí. Polygamní cheaty Sims 4 lze snadno implementovat na rozdíl od modu.

Těhotenský cheat pro dospívající

Ve hře můžete snadno dostat těhotenský cheat pro dospívající a otěhotnět svou dospívající postavu. V posledním kódu musíte nahradit 1. jmenný prostor skutečným křestním jménem vaší postavy a totéž platí i pro příjmení. Ujistěte se, že jste neodstraňovali držáky. To zajišťuje správnou aktivaci cheatu.

V případě, že chcete, aby váš simík porodil více dětí, můžete použít tento cheat napsaný níže.

Musíte si však uvědomit, že maximální počet, který můžete jít, je 8 pro každou domácnost.

Takže tady je cheat:

Sims 4 Polygamy Mod

Sims 4 Incest Mod

Všichni víme, že incest je něco, na co se v reálném životě pohlíží svrchu, a proč by tomu tak nemělo být? Vztah mezi sourozenci nebo blízkým rodinným příslušníkem je velké ne-ne v žádném normálním životním scénáři. Pokud jste však někdy měli bujnou fantazii dělat věci mimo rámec romantického vztahu, pak je mod pro incest Sims 4 právě pro vás.

Jednoduše řečeno, použití Incest Mod umožňuje zahrnutí tabu do hry spolu s perverzností a také Simsual Simcest.

Teen Těhotenství Mod Sims 4

Zajímá vás, jak se můžete spojit s tím fešákem ve vaší hře? Existuje několik modů, které vám to umožňují. Pokud však máte mladé dospělé nebo jste ve hře mladým dospělým, můžete na otěhotnění s tímto kusem vůbec zapomenout, protože herní etika vám to neumožňuje.

Řekli jsme, že pro totéž může existovat řešení?

S použitím Sims 4 Teen Pregnancy cc můžete svou postavu snadno otěhotnět postavou dle vašeho výběru. I když jste teenager a skutečná hra to neumožňuje, můžete snadno otěhotnět svého Simíka a přivítat ho ve svém rodokmenu.

Na základě herního průzkumu bylo vidět, že existuje několik lidí, kteří chtějí otěhotnět teenagery.

Zajímavé:  Jak vložit svůj hlas do The Sims 4.

S použitím tabuizovaných modů, jako je Wicked Whim, mohou hráči, kterým je 16 nebo méně, získat své těhotenské fantazie.

Příznaky, že jste těhotná ve hře:

 • Zvracení po ranním probuzení
 • Odlehčení nálady v důsledku bolavého těla

Problémy, které musí dospívající maminky řešit po porodu:

 • Dětští avataři budou plakat, kdykoli budou potřeby nízké
 • Děti budou plakat kvůli hladu, potřebě strávit nějaký čas nebo vyžadují výměnu plenky
 • Jakmile se dostanete do fáze batolete, může se to zhoršit
 • Batolata se mohou bouřit nebo dělat nepořádek
 • Také je třeba batolatům pomoci naučit se chodit, mluvit a také používat nočník

FAQ

Můžete mít polygamii v Sims 4?

Ano, můžete si stáhnout polygamní mod a umožnit svým postavám, aby si vzaly více než jednu osobu.

Mohou být Simíci ve hře Sims 4 polyamoričtí?

Ano, postavy mohou být polyamorické a oddávat se více vztahům, pokud mají pouze jednoho partnera.

Jak získáte polyamorní rys v Sims 4?

Polyamorní rys můžete získat získáváním a utrácením bodů v obchodě vašeho simíka a získáváním specifických atributů, jako je polyamorní obchod a žádná žárlivost.

Dokážete udělat sourozence woohoo Sims 4?

Ano, je možné, aby sourozenci woohoo aktivovali teen-romance v SP a woohoo ve Woohooer. Poté povolte incest romantiku.

Mohou simíci inbrední?

Postavy se mohou inbredovat prostřednictvím incestního modu.

Mohou sourozenci randit se Sims 4?

Ne, sourozenci nemohou ve hře woohoo.

Funguje multiplayerový mod The Sims 4?

Ano, multiplayer cc funguje. Můžete jít do reálného času a žít spolu ve stejné domácnosti s dalšími postavami. Bavte se s nimi a bavte se!

Dovolují úžasné rozmary polygamii?

Ano, úžasné rozmary vám umožňují vybrat si typ vztahu, ve kterém se vaše postava nachází. Můžete se rozhodnout, zda budou praktikovat monogamii, polygamii a tak dále.

Jaký je cheat kód pro polygamii v The Sims 4?

Zde je cheat na polygamii „Modifyrelationship Jméno Příjmení Sim1 Jméno Příjmení Sim2 100 RomanceMain.“ Pokud je bar přátelství těchto dvou postav plný, pak jsou spřízněné duše. Je však důležité, abyste používali jejich úplná jména.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»