Jak

Jak najít předměty v Sims 4 v režimu života

Buďme upřímní, život může být někdy těžký a jsou chvíle, kdy bychom si ho všichni rádi prošvihli. I když to není možné v reálném životě, virtuálním světě The Sims 4 udělal, co mohl, aby nám ukázal, jaký by mohl být život s cheatovými kódy. Pokud vás tedy zajímá, jak odemknout všechny položky v The Sims 4, pak jste našli toho správného průvodce, protože vám ukážeme, co přesně máte dělat.

Jak odemknout všechny položky v The Sims 4

Pokud jste v minulosti používali cheat kódy pro The Sims, proces odemykání všeho v The Sims 4 vám bude pravděpodobně poměrně známý. Nicméně, pokud jste ve světě online cheatů nováčkem, pak možná budete potřebovat malou pomoc, ale nebojte se, pomůžeme vám!

Zde je návod, jak odemknout všechny položky v The Sims 4:

  • Otevřete cheatové okno kliknutím:
    • PC: Ctrl + Shift + C
    • Play Station:Jak odemknout všechny položky v The Sims 4+ + +
    • Xbox:+ + +
  • Do okna, které se otevře, zadejte „testingcheats true“;
  • Napište „bb.ignoregameplayunlocksentitlement“ pro odemknutí všech předmětů založených na předmětu;
  • Napište „bb.showliveditobjects“ a odemkněte všechny předměty založené na budovách.

To je vše, všechny předměty a předměty by nyní měly být pro The Sims 4 odemčeny! Měli byste vidět spoustu nových předmětů a předmětů, které můžete ve hře libovolně používat. Dále zjistíte, že některé položky budete muset zakoupit, ale nezapomeňte, že můžete použít cheat s neomezenými penězi nebo jen tvrdě pracovat, abyste si vydělali spoustu peněz na nákup položek, které vás zajímají. Můžete dokonce vydělávat peníze psaním písně!

Zajímavé:  Jak změnit obočí v Sims 4.

Existuje také několik skrytých položek, které lze objevit zadáním „debug“ do vyhledávacího panelu nabídky sestavení. Stojí za to zdůraznit, že tyto skryté položky nenajdete, pokud nenapíšete „debug“. Takže tento krok nepřeskakujte, pokud opravdu chcete vědět, jak odemknout všechny předměty v The Sims 4.

Stejně jako ve skutečném životě, i v The Sims 4 mohou hráči dělat spoustu věcí. Nestihnete však dělat všechny věci, které byste chtěli dělat, takže chcete být co nejefektivnější a neztrácet čas. Níže naleznete několik návodů, které by vám měly pomoci.

Máte oblíbený cheat v The Sims 4, o kterém bychom měli vědět? Jaké jsou vaše nejlepší tipy pro rychlé zbohatnutí ve hře? Nezapomeňte napsat svůj komentář níže.

Jak odemknout veškerý nábytek v Sims 4? Jaký kód?

Chcete-li odemknout skryté položky v The Sims 4, musíte prostřednictvím konzole zadat několik kódů.

Zavolejte konzoli pomocí klávesové zkratky:

První kód, který musíte zadat, je „kód vývojáře“:

Ve skutečnosti se jedná o standardní kód pro ty, kteří kódy používají, takže již existuje mod pro jeho automatické zadávání.

Pokud máte zájem pouze o přístup k kariérním odměnám, pak stačí zadat kód:

Odemčené kariérní počítače

Ale kromě kariérních předmětů má hra skryté předměty, které použili vývojáři hry k uspořádání krajiny v oblasti a některých specializovaných oblastí. Takové objekty lze také zobrazit v konstrukčním režimu zadáním kódu:

moderátor vybral tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Niki M [423K]
2 měsíci

Ve hře The Sims 4 mohou hráči sami utvářet a budovat životy svých Simíků – postavit dům, vytvořit svůj vlastní příběh. Možnosti jsou zde obrovské, ale mohou nastat problémy, protože některé předměty je třeba odemknout.

Zajímavé:  Jak pít v The Sims 4 na svatbě.

Jak získat všechny předměty, včetně nábytku? Nejprve byste měli povolit pole pro zadání cheatu stisknutím kláves:

V okně, které se objeví, již můžete zadat cheat kódy. Zadejte následující příkaz bez uvozovek:

Stiskněte Enter. Cheaty v ceně. Poté můžete zadat své cheaty. Otevřete cheatovou konzoli:

Zadejte tento příkaz znovu bez uvozovek:

Stiskněte Enter. Všechny položky musí být odemčeny.

Týmy Xbox a PS4 jsou odlišné. Stiskněte čtyři tlačítka na ovladači současně a zadejte:

Hotovo, všechny položky by měly být odemčené a dostupné pro hráče.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
kelly milen a [247K]
více než před rokem

Hráč často nemá dostatek předmětů na to, aby si během hraní The Sims 4 změnil a upravil design svého domova. Vyzdobit domov svého Simíka jakýmkoliv nábytkem nebo doplňky je velmi zajímavý nápad. Skutečným snem hráčů ve hře The Sims 4 je mít vždy přístup ke všem předmětům, které byste mohli chtít. Existuje jedna možnost. Chcete-li odemknout všechny detaily, které hře chybí, musíte dosáhnout svých kariérních cílů. To je však příliš obtížné. Pro takové případy existuje jednodušší a pohodlnější varianta. Toho lze dosáhnout poměrně snadno. Co je k tomu potřeba?

Stačí znát a používat kód v The Sims 4 k odemykání předmětů Zde je návod, jak odemknout všechny předměty, včetně nábytku v The Sims 4.

Jaké kroky je třeba podniknout:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»