Jak

Jak aktualizovat Sims 4 v Originu

Pokud neaktualizujete klienta Origin včas, můžete se setkat s nesprávným fungováním aplikace nebo dokonce s odmítnutím jejího spuštění vůbec. V tomto případě však uživatel nebude moci používat programy, které vyžadují spuštění prostřednictvím oficiálního klienta. V tomto článku se podíváme na to, jak aktualizovat Origin na nejnovější verzi.

Jak aktualizovat Origin

Origin zpravidla sleduje relevanci své verze a sám se aktualizuje. Tento proces nevyžaduje zásah uživatele. Někdy se tak ale z nějakého důvodu nestane a začnou vznikat různé problémy.

Metoda 1: Zkontrolujte připojení k síti

Je možné, že jednoduše nemáte připojení k síti, takže klient nemůže stáhnout aktualizaci. Připojte se k internetu a restartujte aplikaci.

Žádná ikona připojení

Metoda 2: Povolte automatické aktualizace

Aplikace nemusí sama vyhledávat aktualizace, pokud během instalace nebo v nastavení zrušíte zaškrtnutí položky «Automatická aktualizace». V takovém případě můžete znovu zapnout automatickou aktualizaci a zapomenout na problém. Podívejme se, jak to udělat:

 1. Spusťte aplikaci a přejděte do svého profilu. V ovládacím panelu v horní části okna klikněte na sekci «Původ»a poté vyberte «Nastavení aplikace». Nastavení původní aplikace
 2. Zde v záložce «Slepé střevo», najděte sekci «Aktualizace programu». Opačný bod «Automaticky aktualizovat Origin» otočte spínač do polohy zapnuto. Aktualizace softwaru Origin
 3. Restartujte klienta a začněte stahovat nové soubory.

Metoda 3: Vymažte mezipaměť

Problém může pomoci vyřešit také úplné vymazání mezipaměti programu. Čím déle používáte Origin, tím více souborů ukládá mezipaměť. Postupem času to začne aplikaci zpomalovat a někdy může způsobit různé chyby. Podívejme se, jak se zbavit všech dočasných souborů:

 1. Zavřete Origin, pokud jej máte otevřený.
 2. Nyní musíte odstranit obsah následujících složek: C:UsersUser_NameAppDataLocalOriginOrigin
  C:UsersUser_NameAppDataRoamingOrigin
  C:ProgramDataOrigin (neplést s ProgramFiles!), kde User_Name je vaše uživatelské jméno.

Varování!
Pokud nemáte povolené skryté položky, tyto adresáře možná nebudete moci najít. Jak zobrazit skryté složky, se dozvíte v následujícím článku: Lekce: Jak otevřít skryté složky

Origin Smaže obsah složky Origin

Obecně se tento postup doporučuje provádět jednou za pár měsíců, aby se předešlo různým problémům. Po vymazání mezipaměti by měla začít aktualizace aplikace. V opačném případě přejděte k dalšímu bodu.

Zajímavé:  Jako v Sims 4 Bachelorette.

Metoda 4: Přeinstalujte klienta

A konečně metoda, která téměř vždy pomůže, je přeinstalace programu. Tuto metodu lze použít, pokud nic z výše uvedeného nepomohlo a klient je vadný nebo jednoduše nechcete řešit příčiny problému.

Nejprve musíte zcela odstranit Origin z vašeho počítače. To lze provést buď prostřednictvím samotné aplikace, nebo pomocí dodatečného softwaru. Článek na toto téma byl již dříve publikován na našem webu:

Origin Oficiální stránky Stáhněte si program

Pro více informací:
Jak odebrat program z počítače
Jak odstranit hry na Origin

Po odinstalaci si stáhněte nejnovější verzi programu z oficiálních stránek a znovu ji nainstalujte podle pokynů Průvodce instalací. Tato metoda pomáhá většině uživatelů a pomáhá zbavit se téměř jakékoli chyby.

Jak vidíte, existuje mnoho problémů, které mohou narušit aktualizaci Origin. Ne vždy se podaří zjistit, co přesně je příčinou problému, a klient sám je dost rozmarný. Doufáme, že jsme vám mohli pomoci chybu opravit a vy budete moci znovu hrát své oblíbené hry.

Jak aktualizovat Sims 4 v aplikaci EA (kroky)

Snažíte se aktualizovat Sims 4 v aplikaci EA? Zde jsou kroky, jak tak učinit.

By Suraj Nai Aktualizováno na 9. 2023

Jak si mohu stáhnout aktualizaci New Sims 4 na EA App

Nejste to jen vy, mnoho hráčů má stejnou otázku ohledně toho, jak mohou aktualizovat Sims 4 v aplikaci EA. Tento problém začal narůstat poté, co byla aplikace Origin nahrazena aplikací EA pro přehrávače Windows. Pro ty, kteří nevědí, tato operace proběhla v říjnu 2022, kdy donutila hráče k migraci do EA. Pokud jste také naštvaní touto změnou a nevíte o procesu aktualizace Sims 4, pak jsme tu, abychom vám pomohli. V této příručce vás provedeme jednotlivými kroky, abyste se snadno ponořili do nového obsahu.

Zajímavé:  Jak změnit hlas v Sims 4.

Jak si mohu stáhnout aktualizaci New Sims 4 v aplikaci EA?

Jak si mohu stáhnout aktualizaci New Sims 4 na EA App

Chcete-li aktualizovat Sims 4 v aplikaci EA, budete muset zamířit do Nabídka nastavení> Ke stažení > zapněte možnost Aktualizovat hry automaticky. Pro lepší pochopení se podívejte na níže uvedené kroky, kterými je třeba projít, a budete připraveni jít.

 • Nejdřív pokračujte a zahájit klientská aplikace EA.
 • Dále klikněte na 3 vodorovně řádky umístěné v levém horním rohu obrazovky.
 • Poté stačí kliknout na Nastavení volba.
 • Poté vyberte ikonu Ke stažení Karta.
 • A na kartě Aktualizace uvidíte Aktualizujte hry automaticky přepínací tlačítko, zapnout.
 • Odtud mohou hráči dokonce zapněte možnost Povolit stahování na pozadí možnost, pokud chtějí.

A je to, nyní se automaticky stáhne nejnovější aktualizační patch hry Sims 4. Mnoho hráčů však také hlásilo, že proces stahování je přerušován. V tomto případě doporučujeme před stažením aktualizace deaktivovat všechny mody třetích stran. Je to proto, že podle týmu EA mohou spuštěné mody způsobit hře problémy.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak aktualizovat Sims 4 v aplikaci EA. Když jste zde, podívejte se na seznam nových položek, které uvidíte v Aktualizace pro kojence. Podívejte se také na způsoby, jak získat bezplatné rozšiřující balíčky.

Než začneme, znáte význam slova Suraj? Znamená to Slunce a stejně jako to vám pomohu rozjasnit váš herní zážitek tím, že vám poskytnu tipy a triky pro vaše oblíbené hry. Také rád hraji Valorant a RPG.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»