Jak vytvořit

Jak vytvořit mývala v The Sims 4

Není tajemstvím, že podobný přídavek se objevil již v předchozích dílech série. Například v The Sims 3 jste se mohli starat nejen o kočky a psy, ale také jezdit na koni a dokonce si pořídit skutečného jednorožce. Podařilo se The Sims 4: Animals přinést do franšízy něco nového a odlišit se od svých úspěšných předchůdců? Pokusíme se mluvit o nejpamátnějších detailech, které jsou v doplňku přítomny.

Nové funkce v editoru

sims 4 zvířata

Spolu s rozšířením Sims 4: Animals bylo do hry přidáno velké množství unikátních účesů a sad oblečení. Simíci všech pohlaví a věku si nyní mohou užívat tematické i neutrální předměty. Kromě toho jsou poskytovány další sady doplňků, bot a dalších dekorací.

Simíci také získali dva nové charakterové rysy, které zvýrazňují jejich lásku ke kočkám nebo psům, a dostali nový životní účel.

Co se týče samotných mazlíčků, hlavní inovací v The Sims 4: Zvířata byla samozřejmě možnost vytvářet je v editoru postav. Můžeme si vybrat již hotové plemeno, nebo si vytvořit vlastní mícháním, výběrem budoucího těla, ocasu a srsti. Jakmile bude zvířátko připraveno, hra vám laskavě nabídne výběr oblečení a barevného typu. Mimochodem, na tělo kočky nebo psa můžete nakreslit cokoliv.

Jak je z výše uvedeného patrné, výběr nových věcí a funkcí v rozšíření je opravdu velký. K ještě většímu zpestření však pomohou různé zvířecí mody pro The Sims 4, které si vyrábějí sami uživatelé.

Nové Město

V rozšíření jsou hráči pozváni, aby se usadili v Brindleton Bay, půvabném místě se čtyřmi malými čtvrtěmi. I přes svou velikost se město ukázalo jako opravdu pěkné a malebné. Zde můžete najít mnoho volných domů k nastěhování a také pozemky vytvořené speciálně pro domácí mazlíčky.

Zajímavé:  Jak vytvořit lidi v The Sims 4.

sims 4 přírůstky zvířat

O zvířatech

Na rozdíl od předchozích přídavků nemá hráč v nové verzi přístup k ovládání svých mazlíčků. Navíc nemají informace o rozsahu potřeb, takže o jejich pohodě můžete pouze hádat podle barvy fotografie. Chování zvířete často naznačuje, co potřebuje, a proto je velmi důležité sledovat aktivity vašeho mazlíčka.

Nezapomeňte svému mazlíčkovi poskytnout vše, co potřebuje: hračky, pelíšky, jídlo, koupání a mnoho dalšího. Je potřeba se mu také hodně věnovat, a pokud udělá něco špatného, ​​určitě ho poučte.

Kromě psů a koček si v The Sims 4: Zvířata můžete vytvořit mývala nebo lišku (stávají se také mazlíčky).

Jak si pořídit zvířátko?

Adoptovat lze každého malého čtyřnohého kamaráda. A to za pomoci speciálního útulku nebo jednoduše na ulici s vhodným zvířetem bez domova. Do rodiny si můžete vzít tři domácí mazlíčky najednou. Než k tomu dojde, otevře se okno s podrobnými informacemi o každém zvířeti: jeho věk, charakter, zvyky a další.

Pokud je problém s potomky a péčí o celou zvířecí rodinu, pak můžete zkusit pomocí internetu najít nový domov pro koťata a štěňata.

Zvířecí mod sims 4

Veterinární klinika

Toto je další nové místo, které se ve hře objevilo spolu s addonem. Zvíře lze vzít na kliniku, pokud se necítí dobře nebo potřebuje sterilizaci. Jak poznáte, že je vaše chlupatá kočka nemocná? Stojí za to sledovat barvu jeho srsti, kontrolovat dobu spánku a ujistit se, že není žádný nepříjemný zápach.

Mimochodem, veterinární klinika může být vynikající obchodní možností. Chcete-li to provést, musíte si jej zakoupit na internetu kliknutím na kategorii „Rodina“. Tento typ práce otevírá možnost samostatně provádět vyšetření a ošetřovat nemocná zvířata.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»