Jak vytvořit

Jak vytvořit fungující položku na webu The Sims 4 Studio

At Studiová fóra Zaměřili jsme se na poskytování mnoha výukových programů, které lidem pomohou začít vytvářet věci pro Sims 4 studio sims 4, tutoriál jsou zde také zdokumentovány všechny nové funkce přidané do nástroje. Jak se Sims 4 Studio vylepšilo, některé z těchto výukových programů zastaraly a je to neustálý proces odstraňování starého a přinášení nového. Zde je jen několik nově přidaných nebo aktualizovaných výukových programů ve Studiu.

Jak přebarvit objekt vlastního obsahu, který vyžaduje, aby fungovala původní položka ve složce Mods — v minulosti to vyžadovalo poněkud otravné řešení vytvoření selektivního klonu, který postrádal stopu. Studio to vylepšilo, takže nyní stačí udělat normální přebarvení:

obraz

Jak opravit každý typ stínu objektů Sims 4 — v minulosti byl tento výukový program přítomen jako několik výukových programů roztroušených po celé sekci výukových programů. Všechny byly shromážděny a ilustrace aktualizovány tak, aby odpovídaly aktuálnímu vzhledu Studia, takže je snazší než kdy jindy opravit všechny tyto problémy:

obraz

Jak vytvořit vlastní miniaturu fronty interakcí — Zřídkakdy někdo potřebuje změnit tuto miniaturu, protože obvykle dobře poslouží hra vygenerovaná. Pokud to potřebujete udělat, i když ve Studiu je nový tutoriál, který ukazuje, jak:

obraz

Existuje mnohem více výukových programů, odkud tyto pocházejí, a v naší nově aktualizované verzi můžete snadno najít to, co hledáte Index výukového programu Build/Buy and Tuning. Byla reorganizována podle typu projektu a podle úrovně obtížnosti, takže začátečníci mohou rychle najít návody, jak je začít, a poté přejít k pokročilejším projektům.

Pokud Studio už nějakou dobu používáte, stále je užitečné zastavit se a pravidelně procházet sekci s výukovým programem. všechny nové funkce jsou zde zdokumentovány, takže pokud jste něco vynechali nebo jste nějakou dobu nebyli v komunitě, můžete zaznamenat zlepšení, které je užitečné pro vás.

Zajímavé:  Jak vytvořit generátor červích děr v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»