Jak fotit

Jak vytvořit postavu z fotografie v The Sims 4

Jak byste vypadali v The Sims? Blogeři se pomocí Photoleap promění v simíky TikTok

Jak byste vypadali v The Sims? Blogeři se pomocí Photoleap promění v simíky TikTok

TikTokers se promění v Simíky z videohry The Sims pomocí editoru fotografií Photoleap. Filtr rozpozná oblečení a doplňky, obličeje budou vypadat kreslené a kulatější a někdy změní barvu vlasů.

Na konci května obletěl TikTok trend, v němž se blogeři pomocí filtru proměňují v postavy ze simulátoru života The Sims 4. Medialeaks dříve hovořil o tom, jak byla nalezena chyba v doplňku videohry, který z dětí vytvořil monstra.

Hráči (nejen) spouštějí fotografie pomocí editoru fotografií Photoleap. V TikToks můžete vidět, jak filtr rozpozná barvy pleti, vlasů a očí, přidá lehký make-up a lehce zakulatí obličej. Postavy vypadají realisticky — filtr prakticky nemění vzhled původních selfie, vytváří kreslené simíky od bloggerů a čte doplňky a oblečení.

Někdy filtr nahradí barvu vlasů, díky čemuž jsou jasnější nebo naopak přirozené. Ve videu se z blogerky s kysele žlutými vlasy stala blonďatá Simka.

Jeden TikToker si stěžoval, že díky filtru vypadá jako asijsky vypadající Sim. Možná je skutečností, že dívka má hnědé a mírně šikmé oči.

Filtr rozpoznal novomanželský pár držící v rukou kytici rudých růží. Tmavovlasá nevěsta dostala fialové vlasy a extra malíčkový prsten. Oči chlapce a dívky se trochu zkroutily. Selfie ve stylu The Sims připomíná jednu z prvních verzí neuronové sítě Midjourney.

Filtr promění muže s krátkými vlasy na téměř identické Simíky s tmavě hnědými vlasy a světlým strništěm.

Abyste se mohli zúčastnit trendu pomocí filtru The Sims, musíte si nainstalovat editor fotografií Photoleap.

Zajímavé:  Jak otevřít vlastní fotografické studio v The Sims 4.

(Nepojmenovaná)

Poté vyberte „Nástroje AI“ a AI Selfies. Nahrajte požadovanou fotografii do Photoleap a klikněte na filtr „Simulace“. Aplikace je zdarma po dobu sedmi dnů.

(Nepojmenovaná)

Můžete si stáhnout hotové video nebo nahrát konečný obrázek a nahrát jej spolu s originálním selfie do aplikace CapCut, abyste vytvořili přechodový efekt.

(Nepojmenovaná)

Na konci nahrajeme video na TikTok a přidáme melodii It’s the Sims.

V dalším článku Medialeaks si můžete přečíst, jak se kluci srovnávají v úzkých a širokých džínách na TikToku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»