Dům

Jako v bytovém domě Sims 4 mod

A když jste se dostali na tuto stránku, znamená to, že si zjevně chcete postavit bytový dům (nebo jednoduše výškovou budovu) v The Sims 4. Není zde nic složitého, proces je podobný vytvoření běžného domu, ale s drobnými doplňky. V první řadě je potřeba postavit dům, označit fixami skryté/společné místnosti. Jen mějte na paměti, že vaše postava bude muset platit údržbu celého domu, a nejen svého bytu, jak se na první pohled zdá.
Prvním krokem při tvorbě bytu je vytvoření domu na rezidenčním pozemku. Můžete použít příklady dispozičního řešení podobných domů, nebo zapojit svou fantazii. Poté nainstalujeme poštovní schránku a telefonní automat, které najdete ve stejném menu jako značky. To je nezbytné, abyste mohli někoho zavolat na váš web. Umístěte jej do jedné z oblastí označených značkou veřejného prostoru. Nástěnnou krabici do svého domu dostanete pouze instalací ve hře, protože. toto je skrytý objekt. Standardní schránka bude automaticky smazána a nová by měla být umístěna na veřejně přístupné místo.
Dále přestěhujeme váš domov. Můžete označit dveře do místností, které jsou přístupné pouze neovladatelným postavám poté, co se váš Simík nastěhoval do domu. Po dokončení všech předchozích kroků se ujistěte, že kód vývojáře (testováníCheatsEnabled pravda) je v ceně. kliknutím Ctrl + Shift a kliknutím na dveře je označte pro neovladatelnou postavu a vyberte Vytvořte dveře NPC.
Pokud pozemek již obývá rodina, přejděte do nákupního menu a vyberte libovolné dveře. Klikněte Ctrl + Shift a kliknutím na dveře, které chcete označit jako neovladatelnou postavu, vyberte nabídku Vytvořte dveře NPC. To je vše, nyní se můžete vrátit do životního režimu a když oblastí projde jakákoli neovladatelná postava, klikněte levým tlačítkem myši na jakékoli dveře, které jsou pro neovladatelnou postavu přiděleny. Dále vyberte Zvonek nebo použít telefonní automat.
Důležité! Pokud nevidíte nabídku Vytvořte dveře NPC, což znamená, že ne všechny dveře na pozemku jsou zavřené. Ujistěte se, že všechny dveře jsou obklopeny ploty a zdmi se zamčenými branami a dveřmi a že do oploceného prostoru umístíte značku veřejného prostoru.

Zajímavé:  Kde získat plány domu pro The Sims 4.

* Když upravujete hodně v konstrukčním režimu poté, co se postava usadila, zavolejte konzoli (Ctrl + Shift + C) a zadejte kód: RestrictBuildBuyInBuildings vypnuto
* Standardní koš nelze smazat. Existuje trik, kdy jej můžete odstranit v životním režimu, ale pokaždé, když vstoupíte na pozemek, objeví se znovu.
* Při stavbě vícepatrových budov se ujistěte, že všechna schodiště a výtahy jsou označeny značkou veřejného prostoru.

Podívejte se, jak vypadá proces výstavby naživo níže:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»